Za jak dlouho jste otěhotněly?

apolo83
3. bře 2011

ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic 😒 , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? 😉

babulinkab
3. bře 2011

Poprvní hned první měsíc úplně náhodně
Podruhé třetí měsíc pomocí ovu testů

k.ate
3. bře 2011

my jsme se vyloženě nesnažili, jen jsme nechávali věcem volnej průběh... U Kuby to trvalo cca půl roku (to jsme na základě vyjádření doktorů vůbec nečekali, že se mrně přirozeně povede) a teď podruhé mi po porodu přišla jedna ms a druhá už nic... 😕 Ale ani jednou to nebylo tak, že bychom si řekli "tak, od teď se snažíme o mimčo", takže nevím jak to počítat...
Ani před jedním těhu jsem nic nebrala... Manžel před prvním baštil Selezin ACE, ale těžko říct, jestli to pomohlo...

dasty79
3. bře 2011

Konečně se nám přirozeně zadařilo po 3letech a 9měsících díky suprový doktorce 🙂

kaliska
3. bře 2011

1. hned první cyklus
2. 14 měsíců
3. 10 měsíců
4. 10 měsíců
u posledního snažení jsem brala akorát kyselinu listovou

adelka89
3. bře 2011

1. i 2. mimi napoprve 😵

lidiab
3. bře 2011

Nam se to nedarilo temer rok. Nakonec nas doktorka poslala do CARu a kdyz jsme tam sli jsem uz byla asi tri tydny tehotna 😝 Zjistila jsem to za dalsi tri tydny. Takze v podstate jsem otehotnela jakmile jsme si rekli ze se musime obratit na doktory, mam mensi deformaci vajecniku a gynekolozka rikala ze to bude kvuli tomu. Nekolik mesicu jsem si delala ovulacni testy. Kyselinu listovou mi doporucila az doktorka v CARu, takze jsem ji zacala brat uz po otehotneni.

lukza
3. bře 2011

nám se zadařilo za 3roky a brala sem calibrum baby plán je tam vše vyvážené jak má být aji listovka

stylly
3. bře 2011

po vysazení prášků a první MS.....snad po 2 měsících 🙂

ja.na81
3. bře 2011

v breznu jsem vysadila antikoncepci (brala jsem ji pred tim cca 10 let) a v listopadu se to povedlo 🙂 Pred otehotnenim jsem brala listovku, ale ne nejak pravidelne (proste kdyz jsem si vzpomnela)

pavlina05
3. bře 2011

První těhu po měsíci
druhé těhu po 2 měsících
třetí těhu hned

lucyjanek
3. bře 2011

V půlce srpna vysazený prášky a povedlo se v říjnu, bez nějakého "zkoumání" či přílišného snažení..a teda o června jsem brala Calibrum baby plan 🙂 Hodně štěstí

lucian26
4. bře 2011

Rok co jsme se tak nějak nesnažili i snažili a od ledna 2010 jsme se snažili intenzivně 😀 a v březnu 2010 jsem otěhotněla. Brala jsem listovku.

wacinka
4. bře 2011

my jsme se snažili 3 roky, už jsme měli veškerá vyšetření a byli jsme rozhodnuti zda se do ledna 2009 nepovede přirozeně, tak podstoupíme umělé. No a 1.1.2009 jsem zjistila, že jsem těhotná. Nikomu nepřeji takhle dlouhé čekání:( bylo to psychicky velice náročné.

bufina
4. bře 2011

Nám se první zadařilo po půl roce a druhý co nebylo v plánu přišlo jak napotvoru poprvé když sme si nedali pozor 😀 (ale su ráda že je mám) 🙂

slavicky
4. bře 2011

Nám se povedlo druhý měsíc snažení 🙂 vitaminy jsem nebrala 🙂

eustoma
4. bře 2011

@apolo83 nam sa to podarilo po 23 cykloch snazenia, co je u mna nieco cez dva roky. a uzivala som ja aj manza vsetko mozne.

kacerinka
4. bře 2011

U nás to byl fofr🙂...v půlče října jsem vysadila a na konci měsíce to bylo🙂. Od začátku beru kyselinu listovou a vitamín C.

alcatko.j
4. bře 2011

zadne vitaminy

prvni tehotenství 5.cyklus
druhe tehotenství - prvni cyklus neplanovane
treti tehotenství 3. cyklus
a.....😀

ladybugie
4. bře 2011

ihned v prvním cyklu snažení, ale bylo to podpořeno Clostilbegytem a Utrogestanem. Brala jsem Calybrum Babyplan.

hanyzka_zel
4. bře 2011

já v září vysadila prášky (brala jsem je v kuse 7 let) a po 10 měsících snažení-nesnažení se povedlo...a brala jsem akorát listovku, ale ne moc pravidelně, jen když jsem si vzpomněla 🙂

kami1984
4. bře 2011

Otehotnela jsem po 14ti mesicich snazeni a od vysazeni HA...

zuzuli83
4. bře 2011

ahoj, tak já jsem otěhotněla po 21měsících. Ze začátku jsem brala listovku pak calibrum, nakonec jsem se na vitamíny úplně vykašlala. Od doktora jsem po půl roce vyfasovala utrogestan potom i clostil. Nakonec jsem měla 2měsíce pauzu, protože jsem měla jít na laparoskopii a otěhotněla jsem, ani nevím jak, ale kolem 50DC. Byly to pěkné nervy, nikomu to nepřeju

bielanevesta
4. bře 2011

Z malou hneď 🙂, teraz už viac ako 2.5 roka a stále nič ☹
U malej som brala listovku a calibrum baby, teraz všetko možné, pregancare (vit.z Anglie), kotryhel čaj...

kikimaruska
4. bře 2011

Po 7 letech vysazení HA, 3 měsíce jsme se chránili (vysazena pro problémy s čípkem) a čtrvtý, tedy první měsíc bez ochrany...a hups. Miminko nebylo plánované, ale cestu si našlo 🙂 .Brala sem jen celkově multivitamíny Calibrum nebo Centrum, protože jsem měla náročnou práci a špatné stravování, přecházela sem nemoci...tak aby mě to nepoložilo uplně.

martankas
4. bře 2011

my chtěli počít na svatební cestě,jenže když jsem si zpětně spočítala plodné dny,měli jsme už po..vyšlo nám to další měsíc,takže vlastně hned první měsíc snažení.skoro 3 měsíce předtím jsem už zobala calibrum babyplan 🙂 jinak přeji hodně štěstí!!!

tygr21
4. bře 2011

Jsme s přítelam 12let a před 4lety jsme se začali snažit o miminko,ale nedařilo.Tak ted 2rokem chodíme do Caru,aby nám pomohly,ale taky nic.

marrei
4. bře 2011

1. mimi třetí měsíc snažení, druhé mimi neplánovaně hned 😅 A před 1. těhotenstvím jsem pila kontryhel, ale to spíš kvůli úpravě cyklu, protože jsem předtím brala HA. A jinak jsem brala kyselinu listovou.

mami29
4. bře 2011

ja prvni po 2 mesicich snazeni (7let HA) ted 3 mesice snazeni (HA 1,5 roku), jsme jedni z tech stastnejsich co to jde hned 😉 . kamaradka prvni pres prasky a o druhe se snazi uz pres rok. 😒

anysek85
4. bře 2011

4 měsíce předtím, než jsme se chtěli začít snažit 😀 přes spermicid 😅 😵

ffiinnkkaa
4. bře 2011

Začali jsme se snažit na konci října a v lednu už jsem byla v šestém týdnu 🙂