Za jak dlouho jste otěhotněly?

apolo83
3. bře 2011

ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic 😒 , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? 😉

vendulka
3. bře 2011

já jsem otěhotněla 4 cyklus...brala jsem jen kyselinu listovou,jinak nic a manžel taky nic nebral.Odjeli jsem na dovolenou a z té sme se už vrátili tři 😵
chce to hlavně na to nemyslet a nesoustředit se na to, ono to přijde v ten pravý čas 😉

spagatice
3. bře 2011

první miminko ve 12. měsíci
druhé miminko v 1. měsíci

beruska2x
3. bře 2011

ja druhy mesic snazeni, po cca 7 letech brani HA.. brala jsem vitaminy myslim mamavit...

breberka
3. bře 2011

první mimčo hned po vysazení HA a teď jsem těhotná po dvou měsících po vysazneí HA, takže pokaždé hned. Nebrala jsem nic, jen tak 1-2 měsíce před kyselinu listovou 😉

katka_21
3. bře 2011

Ahoj, my jsme se o miminko snažili skoro pět měsíců, než se to povedlo a je pravdou, že jakmile se na to člověk přestane tolik přehnaně soustředit, tak to najednou vyjde 🙂 . Z vitamínů jsem brala Calibrum Babyplan 😉

pmk
3. bře 2011

obě děti druhý měsíc snažení bez vitamínu,ty až v těhu.Držím palce.

weri
3. bře 2011

1. těhu - napoprvý
2. těhu - napoprvý
3. těhu - napoprvý
4. těhu - třetí cyklus
5. těhu - druhý cyklus

Vitamíny jsem před těhu žádný nebrala a tudíž bohužel ani nevím, které by pomohly 😉...

milin
3. bře 2011

Ahoj po 1,5 roce. Nikomu to nepřeji. A pokud jsou problémy je to ještě horší. Brala jsem jen kys. listovou a pěkně s ní kynula,ale co bych pro malou neudělala.

hame
3. bře 2011

První těhu po 9ti letech HA otěhotnění po 11ti měsících snažení

Druhé těhu, od porodu sem nebrala nic a zadařilo se druhý měsíc

sebestka
3. bře 2011

1. těhu 4.měsíc
2. těhu 2.měsíc
U obou jen kyselinu listovou

klarka1
3. bře 2011

začli jsme se snažit v létě a těhu jsem byla v listopadu, poslední cyklus před otěhotněním j sem měřila BT a dělala graf a hned první hlídaný měsíc to vyšlo. Já jedla vitamíny Calibrum a následně kyselinu listovanou a manžel Selzink.
Hodně štěstí přeju a brzy // 😉

camelinka
3. bře 2011

v cervenci jsem vysadila a v rijnu se zavrtalo 😉 , zobala sem Femibion, ale jen kdyz sem si vzpomnela.

peroli
3. bře 2011

první dítě bylo sice neplánovaně ale chtěně 😵 druhý bylo hned po vysazení HA (brala jsem víc jak 7 let) a třetí to samý, taky hned napoprvý 😉
v těch dvou případech jsem se řídila kamoščinou (babskou) radou jak bezpečně otěhotnět a měla pravdu, vyšlo mi to 😀
kdyby tě zajímalo jak ta "rada" zněla, tak nejlepší doba na otěhu je prý 14 dní od prvního dne MS a 5 dní před "tím" spolu nic nemít 😉 nesexíkovat (asi aby se mu to tam pořádně nahromadilo 😅 😢 )
jako když to třeba dostaneš v neděli 1-ho tak otěhu vychází na neděli 15-ho a od středy 11-ho mít půst 😉
jak říkám mě to vyšlo 2x a té kamošce dokonce 4x 😉
držím pěsti 😵

1980mat
3. bře 2011

Tak já jsem asi dítě štěstěny, protože obě děti se nám podařily doslova na první pokus. Nebrala jsem ani před otěhotněním ani v těhu žádné vitamíny. Prostě jsem to celé nechala na přírodě. Byla to náhoda. V obou případech jsem navíc otěhotněla až po 40 dni cyklu, takže termíny porodu se mi lišily podle data poslední menstruace apodle ultrazvuku o více jak dva týdny.

carodkaa
3. bře 2011

první těhu druhý měsíc snažení
druhé těhu druhý měsíc snažení 😉

brala jsem jen kyselinu listovou a taky se doporučuje čaj z kontryhele,že po něm sliznice hezky naroste 🙂

luucia
3. bře 2011

1.prcek po roce pomocí CAR a 2. prcek po 3 letech ... z toho 1,5 snažení pomocí CAR

cinky
3. bře 2011

podařilo se po 14-ti měsících. A opravdu platí, že jakmile to člověk vypustí z hlavy, tak se to podaří.

romcovaklarka
3. bře 2011

Po pěti měsících a brala jsem listovku. Taky jsem pila VZ čaj a poté místo toho Femigard, ale ne úplně pravidelně. Snažit jsme se začali po třinácti letech HA.

andelka
3. bře 2011

Nám se to povedlo hned první měsíc poté, co jsme si řekli, že to prubnem i v plodných dnech. Předtím jsme se jim 1,5 roku vyhýbali. 🙂
Ovulaci 14 dní po začátku cyklu (jak píše peroli) má jen menšina žen, často bývá dřív nebo později. Pokud máš MS pravidelnou, tak lze +- určit ovulaci na období 9-16 dní před další MS (např. řekněme že cyklus je průměrně 32 dní - pak k ovulce dojde někdy mezi 16 a 23 dnem). Ale klasická rada na frekvenci zní - obden až obdva, tak nelze ovulaci prošvihnout 😉
Jo a nebrala jsem nic v podstatě, jen asi 2 měsíce před početím jsem stihla začít s kyselinou listovou. Pak jsem brala Femibion.

weri1
3. bře 2011

v červnu jsem vysadila antikoncepci a v říjnu jsem byla těhu. Nic jsem nebrala

hojda
3. bře 2011

Kyselina listová, první těhu na první pokus.

zvalentova
3. bře 2011

Po třech letech čekání zatím nic. Určitě nic nezkazíš listovkou, správným cvičením a celkovou pohodou. Držím Ti palce.🙂

johnatanka
3. bře 2011

obě děti první cyklus, nebrala jsem před žádnou HA víc jak 2roky....přeji všem brzké těhulkování

jenniffer001
3. bře 2011

sedmý měsíc snažení, pila jsem jen kontryhelový čaj a brala Calibrum baby plan (ale díky tomu jsem si myslím neotěhotněla 🙂 )

vlastovka385
3. bře 2011

V srpnu jsme to zkusili poprvé bez dávání si pozor a v září jsem byla těhotná, 2 měsíce před 34. narozeninami, vyšlo to tak rychle, že mi to zkomplikovalo všechny plány na zařízení bytu i na svatbu 🙂 .

lencza
3. bře 2011

první dítě po téměř ročním snažení - už jsme absolvovali i vyšetření na spermiogramu a než přišly výsledky, tak jsem zjistila, že jsem těhotná...........a teď po půl roce

len
3. bře 2011

Poprvé cca 40. cyklus (po umělém oplodnění , následoval potrat), podruhé to táhnu na 80. a furt nic. Dovolených asi deset. Neupínat se k tomu rozhodně nepomáhá ke snazšímu otěhotnění, ale výrazně to pomáhá k tomu, aby se člověk cítil jako člověk 😉

jajinka27
3. bře 2011

první dítko 7 měsíců a druhé 4 měsíce

aemmi
3. bře 2011

Pátý cyklus, já byla nejdřív v klidu, ale manžel nervil, že prej všem jeho kamarádům se to povedlo napoprvé 😅 a že on jak jako teď vypadá a kde co...no, pak jsem začala být lehce nervózní já, protože se mi začali prodlužovat cykly, což se mi zdálo, že není moc dobře, ale i přesto se nakonec zadařilo. Jinak myslím, že díky vitamínům se neotěhotní...

janca_dobi
3. bře 2011

My jsme se začali snažit hned po svatbě v červnu a zadařilo se v listopadu. Nejdřív jsem nepapkala žádné vitamíny, ale jak jsem nasadila Calibrum baby plan, pila jsem kontryhelový čajík a manžel bral E+zinek+selen, tak se najednou zadařilo. 😉