Za jak dlouho jste otěhotněly?

apolo83
3. bře 2011

ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic 😒 , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? 😉

gabrlinka
10. bře 2011

první dítě rok a půl a druhé hned neplánovaně na dovolené 😀 jsme si nedávali pozor 😵

cikilik
10. bře 2011

Ahoj já otěhotněla okamžitě.Vysadila jsem HA a za týden jsem otěhotněla.
Takže to bylo plánované,ale nečekaně tak rychle.
Vitamíny jsem předem nebrala až v těhotenství listovku.

lusi80
10. bře 2011

Vysadila jsem HA v prosinci,brala jsem ji před prvním těhu 6 let,a v únoru jsem byla těhu,v lednu jsme si dávaly ještě pozor 😀 😀 ,a v únoru to hned bylo,před druhým těhu jsem brala HA 3 roky,v listopadu HA na posledy a kolem Vánoc těhu,takže taky hned 😀 😀 nebrala jsem nic,při těhu jenom kys.listovou

eva16
10. bře 2011

1.těhotenství 4 cyklus
2.těhotenství 11 let snažení a povedlo se 5.ivf
3.těhotenství zázrakem hned, ale 10tt zamlklé těhotenství a revize
Vitamíny Calibrum baby plan vždy až po //

kacerka
10. bře 2011

poprvé 8. měsíc po vysazení HA a podruhé okamžitě po prvním "selhání" manžela 😀 😀 😀

swead
10. bře 2011

1.těhotenství první měsíc
2. těhotenství první měsíc
3. těhotenství neplánovaně první měsíc
brala jsem kyselinu listovou a calibrum vitaminy

madaimod
10. bře 2011

1.těhu - hned po vysazení prášků
2.těhu - 5. měsíc snažení
3.těhu - hned po šestinedělí
ale bohužel mám jen jedno dítko z 1.těhu

adriana8
10. bře 2011

prve tehotenstvo 7mesiacov
druhe tehotenstvo(neplánované) hned na šupu...
vekový rozdiel bude 2 roky...🙂

apollo11
10. bře 2011

Pár měsíců předtím, než jsem chtěla začít pokoušet osud.. a jsem ráda, že mě přelstil 😵

pettulka
10. bře 2011

ahoj ja jsem brala antikoncepci dva roky pak jsem ji vysadila no a asi rok a neco se nic nevydarilo az dva mesice po svatbe jsem otehotnela a uz se tesime na krasneho mimíska 🙂

mamusa1611
10. bře 2011

Ahoj, všechny 3.těhu hned napoprvé... Žádné vitamíny, bez pomoci léků, lékařů...

vorllinka
11. bře 2011

Nebrala jsem žádné vitamíny a povedlo se nám 3. měsíc 😉

brendda
11. bře 2011

Ahoj,poprvé za 11měsíců snažení a podruhé za 9.měs.

petra123
11. bře 2011

PO 6 letech možna ted po umělým oplodnění pokud u mě bude stat bůh a příroda a co se tyče vitaminů tak listovku mnoho let do sebe latám čaje mojžíška a nakonec stejnak nic☹Tak se neboj snažíš se druhy měsíc další měsíc jsi těhu a zbytečně to prožíváš fakt🙂neboj tak jako ja určitě nedopadneš🙂

lien82
11. bře 2011

Ahojky, neboj se, dva měsíce, to je krátká doba, nám se to podařilo až po dvou letech snažení. Nejprve jsem brala kyselinu listovou, ale pak jsem na to už rezignovala a nebrala jsem nic. Neboj, ono se zadaří. 😉

evulina77
11. bře 2011

já sem poprvé otěhotněla po 10 měsících snažení a podruhé po 12 měsících snažení. Vždycky, když už sme si říkali, že si budeme muset někam jít pro pomoc 😀

shadowcat
7. dub 2011

Nastavila jsem si asi rok dopředu zdravý jídelníček, abych zhubla, začala pravidelně cvičit...dostala se z nadváhy na normální váhu, pak podstoupila detoxikaci...těžko říct, jestli to mělo nebo nemělo vliv, ale otěhotněla jsem hned první měsíc...snažení zdar...ať se brzy zadaří 😉

denousek
7. dub 2011

první miminko trvalo u nas 5 měsíců .. ted už se od července snažíme o druhé ,před 14dnama jsem byla tehotna ale bylo to mimoděložní tak jsem po laparce ☹ po 9 měsících jsme se dočkali tohohle ☹( nezoufej to pujde... zobu calibrum babyplan.. 😉 a doporučuji kontryhelový čaj!!(a třeba zinek a selen - i tvoje drahá polovička + ten ještě éčko 😉 )

petka28
7. dub 2011

Já po 2,5 letech přišlo se na imunologický problém a ted se snažíme 2 měsíce a doufám že brzy uvidím //

pajulinkka
8. dub 2011

Mi jsme se snazili 2 roky...a ted mame krasneho skoro 3. mesicniho syna 🙂 Drzim pesti at se brzo zadari

alice.r
8. dub 2011

Já po 4 měsících ne moc intenzivního snažení. Bral jsem kys. listovou a pak calibrum babyplan. Ze začátku jsem taky pila kontryhel. Ale myslím, že by to vyšlo i bez toho. Jsem v začátku, tak snad jsem to nezakřikla🙂

baris
8. dub 2011

ahoj, jak již tady bylo několikrát zmíněno, nesmíš se sice k tomu upínat, ale stejně člověk upíná 😝 😝 Poprvé jsem otěhotněla po 14měsísích snažení. Už jsem si myslela, že neotěhotním přirozeně, že nás čeká CAR, tak jsem změnila práci a po 14 dnech v nové práci jsem objevila krásné dvě // na testu 😀

Podruhé jsem otěhotněla po cca 4 měsících snažení. Plodné dny jsem nepočítala, měli jsme sex co dva dny 😀 Brala jsem kyselinu listovou, ale myslím si, že to nemá vliv na otěhotnění, spíše, že když už otěhotníš, aby jsi měla dostatek vitamínů jak pro dítko, tak i pro sebe.

kk28
8. dub 2011

Ahojky,

Lukášek se nám povedl po 12 měsících opravdu intenzivního snažení, kdy jsem brala utrogestan, měřila si bazální teplotu, vše zapisovala do grafu a nakonec jsem byla na profucích a hned nsledující měsíc se nám zadařilo 😉 . Andrejka vznikla hned napoprvné, co jsme si nedali pozor.......bylo to 1 den před menstruací, takže jsem opravdu nečekala, že by tam vajíčko stále mohlo někde čekat 😅 .

Vím, že to čekání je šílené, hlavně když člověk moc chce, ale výsledek potom stojí za to 🙂 😉 . Držím palečky, ať se co nejdřív zadaří 😉 😵 !!!

lenka_zd
8. dub 2011

Ahoj, my se zacali snazit v dubnu a otehotnela jsem v prosinci. Plodny dny jsem merila podle bazalni teploty od srpna. Zhruba polovinu cyklu jsme je prosvihli, protoze ja i manzel jsme hodne pracovne cestovali. Bylo to na prd, kdyz jsem ovulovala nekolikrat presne v tydnu, kdy jsme spolu nebyli. Navic ja jsem jedinacek a nasi na me cekali 10 let a druhy uz se jim nepovedlo, doktori netusili proc, takze jsem mela docela strach aby to nebylo dedicny. Povedlo se nam to o Vanocich, kdyz jsem se rozhodla poslat manzela na spermogram, on tam i sel, ale vysledky prisly az po dvou carkach na testu 🙂. Jinak jsme vsude mozne slyseli, ze i v plodnych dnech je u zdravych muzskych optimalni jednou za dva dny, aby dozralo dost spermii ... tak jsme se tim ridili.

Jinak me docela prekvapilo kolika z vas se to podlo hned na poprvy nebo napodruhy, moc gratuluju. Doktorka mi rikala, ze prumer je 6 mesicu. Ale nikde jsem nenasla jaky je rozdeleni. Taky jsem v nejakym clanku cetla, ze pro prvni tehu se to 80% z tech, komu se to nepovedlo prvni rok, povede prirozene druhej rok. S timhle preju moc stesti vsem snazilkam!

hroznatko
8. dub 2011

ahoj. obě děti hned první měsíc, bez vitamínů, bez sledování bazální teploty. mě je 37 let a příteli 39, takže jsme očekávali,že to bude dýl, ale zadařilo se.

coxa
8. dub 2011

U obou na druhý pokus a u obou jsem brala už předem Calibrum baby nebo jak že se to jmenuje 😅 Teplotu jsem nesledovala, ani nijak jinak ovulaci nehlídala. 😉

misi.21
8. dub 2011

Záleží jestli máš nějaké problémy,nebo jsi v pořádku. Já kvůli ovulaci,kterou jsem většinou neměla a léky mi nepomáhaly otěhotněla po 2letech.A to mi doktoři na přirozené početí šanci nedávali...

petrajda
8. dub 2011

apolo - každý máme jinou fyziologii a jak mi říkal několikrát doktor v caru,každej cyklus ženy není plodnej,i když normálně ovuluješ. Výbavu jakou si všechny neseme od narození nám nikdo nevymění. takže dva měsíce že se nedaří je skutečně málo na to,aby jsi se stresovala. Vím o čem mluvím, mi se snažíme už dva roky a zatím nic a vyloženě nějakou příčinu u nás nezjistili.
Přeju ti hodně štěstí ve snažení

veruska007
8. dub 2011

První těhu - 3. měsíc (1. cyklus, ms jsem neměla půl roku, zázrak)
Druhé těhu - 7. měsíc
Třetí těhu - 3. měsíc (s Clostylem)
Pomohl kontryhel, sarapis... měla jsem problém s cyklem (délka 3 - 6 měs.)

maybay
20. čer 2011

zkouseli jste otehotnet hned po vysazeni HA? Ja beru prasky 11 let a nevim jestli neni lepsi se pred otehotnenim procistit.... Doktor rikal, ze to neni potreba, jakou mate s tim zkusenost?