Za jak dlouho jste otěhotněly?

apolo83
3. bře 2011

ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic 😒 , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? 😉

wenluxima
20. čer 2011

Byla to rychlovka, třikrát jsme si udelali radost a bylo hotovo ;)

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
nasekuratko
20. čer 2011

prvni mesic...ani jsme to necekali. Merila jsem si BT a brala kyselinu listovou. Mela jsem objednany femigard a az dorazil, tak jsem par dnu na to zjistila, ze jsem uz tehotna, takze jsem to ani nezacala uzivat. 🙂
Jinak beru GS Mamavit s DHA kyselinama. 🙂

ashlee
20. čer 2011

otehotnela jsem hned druhy mesic co jsme se snažili,brala jsem kyselinu listovou a pila femigard,kontryhel.

petaov
21. čer 2011

asi hned napoprvé a ani jsme to ještě neplánovali 😉 Brala jsem Femigard na úpravu menstruace, protože po vysazení prášků mi nechodila (2 lžičky denně a někdy jsem zapomínala). Když se snažíš otěhotnět, berou se 4 lžičky denně.

1janina2
21. čer 2011

Nám to vyšlo druhý měsíc po vysazení antikoncepce (odlepení náplasti Evra) vůbec jsme to takhle rychle nečekali 🙂 Užívala jsem jen kyselinu listovou, a to zrovna ne moc pravidelně 😎

holubice.petra
21. čer 2011

Nám to vyšlo po pěti letech za pomocí CARu 😎

jaandule
21. čer 2011

No já vysadila antikoncepci na konci ledna, prvná týden v únoru jsem byla ještě chráněná a poslední MS byla 13. března...takže do 2 měsíců....a ani jsme to tak rychle nečekali 🙂

mrsblack
22. čer 2011

Vysadila jsem antikoncepci v polovině června a otěhotněla jsem v polovině srpna po jedné menstruaci. Bylo to nad očekávání rychlé...

permonik7
24. čer 2011

Hned napoprvé - první měsíc🙂

svatule
24. čer 2011

7 měsíců jsme se snažili, 8. měsíc to vyšlo, paradoxně v měsíci, kdy jsme spolu spali jen 2x-byli jsme nemocní 😉 , takže to je opravdu krásná náhoda, když to má přijít tak to přijde! 😎

lamarika
24. čer 2011

Poprvé něco málo po půl roce a podruhý za měsíc (až nečekaně rychle) 🙂

myscha
24. čer 2011

2x po vždycky po třech měsících, na starý kolena docela slušný výkon 🙂

zdeeniii
24. čer 2011

po půl roce, s tím, že jsme tomu 5 měsíců nechali volný průběh, další měsíc jsem si zkusila pomocí testu, jestli mám vůbec ovulaci a přesně v ten čas jsme to zkusili a hned se zadařilo, takže půl roku od vysazení HA.

viveca
24. čer 2011

Nám to vyšlo po roce, zjistila jsem to 14 dní před návštěvou poradny pro neplodnost🙂 A brala jsem Calibrum Babyplan a 2 měsíce před otěhotněním taky Femigard. Jo a ještě jsem měřila BT. Ale ve výsledku pomohl myslím hlavně velkej fofr v práci a myšlenky na úplně jiný věci 🙂

misanda
24. čer 2011

Dva měsíce snažení opravu nic není...já byla nervozní až po půl roce. Nakonec jsme si počkali skoro tři roky, a díky doktorům čekáme dvojčátka. TAk se drž a přeju hodně štěstí!!!!

mona12071
24. čer 2011

prve 5 mesiacov a teras na prvy sup 😉

veroska
25. čer 2011

Ahojda, mě se podařilo otěhotnět až po roce a půl, když už jsem to pomalu vzdávala. Myslím, že mi pomohlo na to nemyslet a pak přišla ta krásná nečekaná zpráva 🙂.

zuzik28
25. čer 2011

Poprvé jsem otěhotněla třetí měsíc a s Kristýnkou hned druhý měsíc. Si děláme s manželem srandu, že napotřetí už to bude hned 😀 😀

sayast
25. čer 2011

hned prvni cyklus snazeni 🙂

florentina
25. čer 2011

Nám to trvalo 1,5 roku od vysazení HA. A protože jsem se nechtěla stresovat, tak jsem se poptala po známých a tak přihazuji i délku ostatních, která mě uklidnila, že je to tak normální. 2 roky, 2 roky, 6m, 9m, 1m, 8m, 1rok, 1,5 roku...takže je to prostě hodně individuální, u nás nešlo moc o snažení, nesledovala jsem plodné dny a tak, prostě jsme si to jen užívali a myslím, že dát tomu čas aspoň 6 měsíců - až jeden rok je minimum. Pak bych se nechala zkontrolovat doktorem. Osobně si myslím, že je to o tom "kolik" máte času. Za sebe, pokud by mi bylo 40, šla bych na vyšetření hned, pokud 20, tak bych tomu dala nějaký čas...my si řekli, že si dáme 2 roky a pokud to nepůjde, budeme to řešit. Samozřejmě, pokud se u někoho pak ukáže nějaká porucha plodnosti, je jakoby zbytečné se nějak dlouho trápit, ale to nikdo dopředu neví a já si myslím, že příroda potřebuje také čas na to, aby se to povedlo....vždyť nejde o nic malého, zrození dítěte je, aspoň podle mne, zázrak a ty se nedají vždy dělat na počkání a první dobrou.... 😀 každopádně přeji hodně zdrau

janyn
3. črc 2011

ahojte, já nejím HA o října. (po 10 ti letech) vždycky jsem si najivně myslela, že otěhotním okamžitě první měsíc.., realita ovšem jiná. Teď je to 9 měsíců a zatím nic. Mám mírně sníženou fci štítné žlázy, minulý měsíc mě dělala gynekoložka hormonální profil (na základě toho, že jsem si všimla, že mě z bradavky po stisknutí vytéká mléko), s výsledkem, že jsem zdravá. Jsem z toho už lehce nervózní, v poslední době mám pocit, že všechny známé a kamarádky jsou bud těhotné nebo právě porodily. Vitamíny s obsahem kys listové jím taky, dokonce i čaje od bylinkářky na pročištění těla. Jsem zvědavá jak to dopadne tento měsíc, menstruaci mám mít příští pondělí, no ale když vezmu, že budď já nebo manžel jsme byli nemocní a já tento týden vag. mykóza...nevim nevím 😖
Pořád věřím, že to půjde 🙂

majka12
3. črc 2011

První dítě po 14 měsících a druhé dítě napoprvé 😀 😅

catherin89
3. črc 2011

Ahoj HA jsem brala 5 let, po vysazení jsem otěhotněla na 1.pokus. Jako vytámíny nejdříve kyselinu listovou a asi od 2.měsíce NewLife.

kukynka2
3. črc 2011

první holčičku máme po 3měsících a druhou na první pokus 😵 a díky bohu za ně 😵 😵 😵

petrusew
3. črc 2011

drhý měsíc snaženík brala jsem femibion, ale myslím že stačí kys. listová, jinak moc na to nemyslet - líp se to říká, hůř se o dělá, já vím 😉 Mudr mi říkal, že největší šance otěhotnět je od devátého do devatenáctého dne cyklu (počítá se od prvního dne ms, nebo vyzkoušej nějakou tu kalkulačku na netu, mě to pomohlo) Antikoncepci jsem ale nebrala osm měsíců před snažením (kvůli zdrav. problémům a plánované operaci kyčle).

bubucka
3. črc 2011

První těhu bylo hned první cyklus (v srpnu svatba, pak na konci měsíce MS a v září už jsem byla těhu). a o druhé se snažíme zatím 3. cyklus. Teď čekáme jestli MS přijde, nebo se už zadařilo... Beru jen kyselinu listovou, v prvním těhu Calibrum babyplan (ale to už jsem byla těhu, když jsem ho začala brát). Přeju hodně štěstí...

maceek
4. črc 2011

naprosto nečekaně hned na první neplánovaný pokus 🙂. Myslela jsem si, že mám anovulační cyklus a s radostí, chutí a bez "povinnosti" jsem se s mažílkem krásně pomilovala. Následně jsem čekala MS a ono pořád nic. Tak jsem se testla a ony krásné tlusťoučké // 🙂 Bylo to docela velké překvápko, celý den v práci jsem tomu nemohla ani uvěřit. Nic jsem nebrala.Plánuji i 2. mimi, tak doufám, že se to povde stejně na 1. pokus.
I když je to asi těžké, tak na " to " prostě nemyslet a " nechat " to na přírodě. Přeji hodně štěstí a ať se Vám brzy malý červík zahnízdí.

adenka84
5. črc 2011

po 4 letech na 4 pokus IVf...
užívala jsem kyselinu listovou femibion 800..
Držím palečky a přeji hodně štětsí

jajina87
5. črc 2011

Natálka byla neplánovaná.. takže to stačilo jednou nebo dvakrát se nechránit a už to bylo.... no a na druhý mimčo jsme se museli už půl roku snažit 😉