Za jak dlouho jste otěhotněly?

apolo83
3. bře 2011

ahojky dva mesice se s pritelem snazime o miminko a zatim nic 😒 , vim ze to neni moc dlouha doba ale muzete mi rict po jake dobe jste otehotneli vy?A jestli mi muzete poradit nejake vitaminy co napomuzou? 😉

gabka32
5. črc 2011

u první dcerky to bylo snad napoprvé... přiznám se, že jsme "radovánkám" moc nedávali, usoudila jsem, že užívat prášky je pro mě zbytečné, .. těhu jsme se nijak nebránili, ale ani nesnažili a další měsíc jsem byla v tom 🙂
druhé mimčo bylo už plánované, to už jsme se snažili více, navíc jsem pokaždé s blížícím se datem MS pozorovala těhu příznaky.... když se nedařilo 3 měsíce (vím, že pro někoho je to na pousmání, ale měli jsme to naplánované s mateřskou, s prací se vším....) tak jsem začla měřit BT, trochu více se sledovat, načasovat radovánky a další měsíc byl test pozitivní...
čili poprvé hned a podruhé po 4-5 měsících. brala jsem jen kyselinu listovou, ty první měsíce snažení pravidelně, pak už jen občas, a zkusila jsem kontryhel.čaj,
držím palečky at se brzy zadaří 😉

miskadis
24. srp 2011

O Sárinku jsme se snažili rok,brala jsem kyselinu listovou a když jsem otěhotněla, tak ještě Calibrum babyplan

losice
24. srp 2011

4. mesic po vysazeni antikoncepce. Drzim palce! 🙂

vendyca
13. říj 2011

Na podruhé, co jsme to zkopoušeli, ale měla jsem vysazeno přes rok.

pissskotka
14. říj 2011

Ahoj..já vysadila prášky a hned se to povedlo...tzn pár dní po menstruaci..necelej měsíc... 😉

pavca2010
28. pro 2011

12. měsíc po vysazení antikoncepce🙂 Na další měsíc jsme byli rozhodnutí jít do CARU.

nadja73
28. pro 2011

poprve po 10, mesicich / potratila jsem, podruhe prvni mesic / narodila se dcera, nyni po 3. mesicich

sidynka
28. pro 2011

přestala jsem brát prášky, do následující mestruace sme se nesnažili a jak skončila,tak další už nepřišla 😀

maudn
28. pro 2011

za 4 měsíce - mimoděložní těhotenství, pak za 8 měsíců po návratu z lázních

sarunatko
28. pro 2011

Druhý měsíc po vysazení antikoncepce 🙂

marketa97
28. pro 2011

6 měsíců po vysazení HA, kterou jsem předtím brala skoro deset let

cuci25
28. pro 2011

první měsíc po vysazení antikoncepce (cca 9 let užívání) následovalo mimoděložní těhotenství, po té po třech měsících nesnažení hned první snažení se povedlo...

verusa.j
28. pro 2011

Na první cyklus snažení, radost veliká, vůbec jsem na to nespoléhala, že by se zadařilo. Brala jsem Femibion, antikoncepci asi 5 let vůbec.

aaadus
28. pro 2011

První měsíc po vysazení HA, druhé dva měsíce snažení

pehaka
28. pro 2011

první 2 měsíc po 10 letech braní HA druhé po 3 měsících a dvou letech braní HA - vitamíny žádné beztak je to marketingový tah 😀

monny89
28. pro 2011

HA jsem brala asi 4 roky, pak vysadila. Po roce jsem poznala manžela, a snažili jsme se půl roku než se zadařilo.

tyrisa
28. pro 2011

Poprvé měsíc po vynechání HA(nedopadlo to dobře)
Podruhé hned
Potřetí rok a půl.....

mochenkaa
28. pro 2011

po 3 měsících. Pila jsem čaj s kontryhele a druhý z maliníku. Jedla listovku a Calibrum Baby Plan. HA jsem brala 5 let, ale ze zdrav. důvodů jsem ji přestala brát 2,5 roku před otěhotněním (ale chránili jsme se jinak). Takže tělo bylo pročištěné

myska84
28. pro 2011

zadařilo se nám po 10 měsících a pomohl mě Femigard na upravení cyklu 🙂 a dva roky před snažením jsem vysadila HA ze zdravotních důvodů

petrajavor
28. pro 2011

tak my jsme otěhotněli vždy na první pokus,poprvé sem jedla kyselinu listovou a počítala plodné dny...předtím jsem brala skoro 9let HA,kterou jsem 5měsícům před začátkem snažení vysadila....jinak bych nepanikařila,2měsíce je vážně jen chvilka... 😉 Brzo se vám zadaří.

pajula
1. led 2012

my otěhotněli na poprvé...ale bylo to zamlklé těhu a teď,přesně na den se snažíme už rok....

lucifereeek
1. led 2012

první - po 13měsících
druhé - po 4 měsících
mě pomohly vitamíny skupiny B a kys. listová.

sudina
1. led 2012

2. měsíc snažení byl úspěšnej. Brala jsem jen kyselinu listovou a potom po otěhotnění Femibion 800. 🙂

zdenka561983
1. led 2012

poprvé jsme to neplánovali.Vysadila jsem na Silvestra prášky a březnu jsem už byla těhotná.

petpop
1. led 2012

Prvni těhu (skončilo potratem) napoprvé.
Druhé těhu, hned po potratu, opět na první pokus. Ale to nejspíš tím, že se říká, že je tělo po potratu jako pohnojené, tzn. lépe se hned těhotní 🙂

Neboj, dva měsíce není moc, může to trvat i rok, zkus na to tak nemyslet, nemilovat se plánovaně, jen abys otěhotněla, ...nervičky hrají svou roli..

pilgrim
1. led 2012

v obou případech napoprvé. V prvním jsem si měřila bazální teplotu, v druhém jsem jen počkala na "plodný hlen" 🙂

bellka
1. led 2012

12 let, nakonec po 8.IVF a nepřeju to ani nejhoršímu nepříteli, ikdyž to všechno stálo nakonec za to, ale my jsme jeden z extrémů, takže neboj a přeju hodně štěstí🙂 🙂 🙂 Brala jsem Calibrum baby plan, kyselinu listovou, bylinkové čajíčky, mobilizace páteře, lázně, cvičení Mojžíšové a nakonec se tím začal konečně někdo podrobně zabývat a přišlo se na to, že dělala paseku snížená fce štítné žlázy a náš milovaný chlapeček má 8 a1/2 měsíce 🙂

brisalek
1. led 2012

http://www.otehotnet-cyclotest.cz/planovat-teho....
Dr mi take rikala, ze prumer je 6-9 mesicu.
Prvni tehu na 1. tehu bylo na prvni pokus, mesic po vysazeni HA, 2. tehu 1 nechraneny sex podle me v malo nebezpecenem obdobi🙂, ale skoncilo potratem v 9tt, takze diky tomu bych asi zkusila ,i vzhledem k veku , kdyz budem chtit dalsi nejake vitaminy, ktere jsem pred ani pri prvnim nebrala.

nalja
1. led 2012

Já brala půl roku dopředu kyselinu listovou než se začnem opravdu snažit, chtěli jsme si dovést prcka z dovolené 🙂 , pak mi ale umřel kmotr a sestřenici dvouletý syn, takže jsme s manželem měli k sobě opravdu blízko, tudíž mě ani nepřekvapilo, že jsme se nezačali ani opravdově snažit a já už byla těhotná. Asi nám toho našeho prcka věnovali andělíčci 🙂

Přeju hodně štěstí při snažení 🙂

petra.happyday
1. led 2012

My jsme si na naší lásečku počkali nekonečných sedm let....ale stálo to za to, narodila se nám přímo na Štědrý večer...nejnádhernější dáreček v našem životě 🙂