Za jak dlouho po píchnutí Agolutinu jste dostaly menzes?

ivarei
29. dub 2011

Můžete mi prosím poradit, za jak dlouho po píchnutí Agolutinu jste dostaly MS? Já vždy okolo pátého dne - a teď bych potřebovala rychle odmenstruovat a MS nikde.

xaxanka
29. dub 2011

ahoj ja jednou za deset dni...asi zalezi jak u koho

kami1984
29. dub 2011

Já měla injekci 2x a vždy po 10.dni přišla MS, ale předtím jsem dostala silnou alergickou reakci

spagatice
29. dub 2011

Já většinou do týdne 😉

luca77
30. dub 2011

já většinou do 5ti dní,..zrovna včera mi mamka píchala Agolutin,ale dvojitou dávku a dvojitou proto,protože tam mám malou cystu,tak by jí to mělo i rozpustit,..mám s MS celkem problémy poslední rok.Po téhle dvojité dávce celkem trpím(bolest a motání hlavy,nevolnost),ale teď je to zaplať pánbu ještě dobrý,..zkušenost z ledna 😒

dlabinecka
30. dub 2011

Vždy přesně 5dní +1hodina. Když MS nedorazila, tak jsem si pátý den +2hodiny dělala těhu test a byl pozitivní 😉

coxa
3. kvě 2011

do 7mi dní

miska73
4. kvě 2011

klidně 10 - 12 dní 😉

petanevesta
19. led 2012

dostala jsem to za 5 dní od injekce 😉 zatím mám takovou střední menstruaci a břicho bolí taky normálně

jmisa
19. led 2012

Já jednou i za dva týdny. 😝

jajajanik
2. zář 2013

ahoj chci se zeptat 19.8 v pondělí jsem byla na ultrazvuku sliznice 8.7mm hcg jenom 1.3 27.8 na kontrole sliznice 10mm dan agolutin menstruace by měla příjit 28.8 ale nedosla test delanyy v sobotu ale byl tam jen lehounkej pididuch po agolutinu mám hojný výtok a pořád velký mokrý fleky na kalhotkach nikdy jsem to po něm neměla je jeste sance kdyz je tak vysoka sliznice na tehu dekuji mooc za odpověd emoticon

karus35
10. srp 2016

@luca77 Ahoj, teda jestli nevadí, zda tykám. Právě mě zajímá ta dvojitá dávka agolutinu. Ted podruhé mi meškají menses, 11 den zpozdeni, tehu z krve vylouceno. Minulý cyklus byla injekce jedna, dnes mi dal lékař dvojtou dávku. Zvedl se mi hodně tlak, motala hlava, bolí mne ruce a nohy, hruza. Málem mne to položilo. Nevím proč? za 14 dnů jdu na laparoskopii vejcovodů a na hsg. Už ted mám hrůzu. Nedaří se otěhotnět, tak se hledá příčina. Jaké jsi měla ty příznaky při píchnutí dvojité dávky agolutinu?