Za jak dlouho po revizi dělohy jste otěhotněly?

mikov82
5. črc 2010

Ahoj holky, prodelala jsem revizi delohy po zamlklem tehu a rada bych vedela, za jak dlouho jste se znova zacali snazit a za jak dlouho se pak zadarilo... Diky.

janea823
8. lis 2016

@mihy do druhé MS po revizi to byl masakr, pokaždé jsem vytáhla trs vlasů, přes obličej raději pytel a nahoře přes 4 kg...po druhé se to uklidnilo a teď jen čekáme, kdy se zadaří🙂

mihy
9. lis 2016

@janea823 tak to jsi mě uklidnila, že to není trvale🙂 držím palečky ať jsou u Tebe brzy //🙂

meyryen
9. lis 2016

Za jak dlouho po revizi jste dostaly ms?Jsem měsíc po 1.revizi a 14 dní po 2.revizi.

demetritis
9. lis 2016

ja mela revizi po předcasném porodu jedno ze 3 lužek odešlo na 80procent a druhe na 65 tretí odešlo cele otehotnela jsem ješte v 6 nedeli bohuzel mrnous se udržel jen do 7 tt a po nem bilo ješte boi chemické a pak tehu s cerkou na prvním utz nic na druhem byli 2 dutinky a na tretím jedna dutinka s embriem a z druhe jen jakoby zbývajici okraj a i když bylo tehu rizikové celé pod leky a 2x az 4x večími davkami vit mám doma 16 mesíčního raubýře a ta holka vida za 3 kluky když jsou spolu stím starším je to na cvokarnu aby si neublízili postrovaný pokoj 🙂 ad se brzy za daří .

janea823
9. lis 2016

@mihy doporučuji denně brát biosil (podle mě to na vlasy a pleť taky dost zabírá🙂 díky díky a nápodobně!🙂

kaculik007
9. lis 2016

@meyryen dostala jsem MS po 4 týdnech

meyryen
9. lis 2016

@kaculik007 tak snad taky brzy dorazí, ať můžu zase doufat v zazrak🙂

mihy
11. lis 2016

Tak já byla dnes u doktorky na kontrolu čípku po 1. porevizni MS a doktorka kouká na čípek a říká: vy akorát ovulujete, tak to večer šup na to🙂 a já vždyť jsem teprve po 1. MS to nevadí? A ona, že prý ne, že děloha je v pořádku. Ať prý koupím lahvinku svatomartinského a udeláme si hezký večer🙂

strapocka
11. lis 2016

Holky já otěhotněla 14 dní-3 týdny po revizi... Menstruaci jsem vůbec nedostala. Momentálně jsem 41tt a nechce ven... Všechno v pořádku.

strapocka
11. lis 2016

@vhrdlicka sranda co? ten pohled na test..já na to zírala jak z jara..byla jsem už v 10tt když jsem to zjistila.stále jsme čekali na tu menstruaci ať už zas můžeme začít a ono už to tam bylo 🙂

medulinek
11. lis 2016

poprve za 3,5mesice,podruhy za 3 mesice,potreti 5 mesicu

vhrdlicka
12. lis 2016

@strapocka Presne tak 😀 Byla jsem z toho v soku 🙂

olota
22. lis 2016

Ahoj holky.
Otěhotněla jsem v červenci 2016, od začátku jsem byla dost vynervovaná a měla jsem pocit jakoby bylo něco špatně, v 6tt jsem byla na kontrole, vše bylo v pořádku. Ale v koncem 8tt jsem začala špinit. Výsledek byl zamlklé těhu odpovídalo 7+1 ve skutečnosti 9+0.
Následovala revize a hodně slziček. První menstruace přišla v termínu 30DC (tak jsem to měla vždy +- 1den). Vzala jsem to jako znamení a co se má stát to se stane, doktor mi sice doporučil čekat dva menstruační cykly. Nooo a teď začínám 6tt. Zatím jsem rozhodnutá jít k lékaři až po 8tt, pokud nebudu mít žádné problémy.

kaculik007
22. lis 2016

@olota ať to všechno dobře dopadne.

olota
22. lis 2016

@kaculik007 Děkuji moc. Pevně v to věřím. Cítím se zatím dobře... teda až na hroznou únavu, žaludek na vodě, pleť jak puberťák a kruhy pod očima, ale to jsou starosti radosti.. 🙂

Držím Ti pěsti, ať se Vám brzo zadaří 😉

kaculik007
22. lis 2016

@olota Děkuji Ti, snad po Novém roce se zadaří.

To je moc dobře že se citis až na nějaké obtíže dobře.

nanynka12
6. pro 2016

Dobry den, chtela bych se zeptat v červenci 27.6.2017 jsem po zamlklem tehu prodelala revizi dělohy 😕 menstruaci jsem jiz 3 krat mela v den presne sex sme meli jak v plodne dny tak i ne v plodne dny... a ted 30.11.2016 jsem mela dostat nedostala priznaky jsem nemela nak vyditelne krom zvetseni poprsi...test sem jsem jsi delala toho 30.11 a byl negativni a tak sem si rekla ze uvidime ze to je treba brzo. Dnes jiz 6.11.2016 jsem dostala opozdenou menstruaci a tak me nadeje na otehotneji klesaji 😕mela jste nektera podobny pribeh? dekuji vam za odpovedi

lokinsoon
6. pro 2016

@nanynka12
Ahoj,Myslim,ze pokud si MS mela dostat 30.11. A ten den si se i testovala,ze to bylo brzo a kdyby jsi byla tehu test to asi zatim neukaze. Do prichodu MS si se uz netestovala?

kaculik007
6. pro 2016

Ahoj, nějak mě začala napadat myšlenka začít znovu zkoušet a už nečekat na třetí MS, dnes mi skoro končí druhá MS. A asi bych si přála aby ta třetí už nedorazila. Ale chtěla bych se zeptat, mám začít něco brát na podporu při udržení, ještě mi zbyl Utrogestan.. Nebo to mám nechat na osudu?

nanynka12
6. pro 2016

Ne jelikoz jsem chtela pockat aspon tyden ..

lokinsoon
6. pro 2016

@kaculik007
Ahojky,ja mela take jen 2MS po kyretazi. Treti mi uz nedosla,jsem znovu tehotna 🤰 na kyretazi jsem byla v srpnu letosniho roku,zari byla MS a v rijnu druha a posledni MS. Jsem prekvapena jak rychle to po kyretazi slo. Pred tim jsme se snazili trictvrte roku a nic,pak kdyz se povedlo,tak to brzo skoncilo 😢
Hodne si holky chvali FEMIBION,stoji kolem 350kc. Ja taky ted beru. Jinak pri snazeni jsem papala kyselinu listovou.

lokinsoon
6. pro 2016

@kaculik007
JO ty jsi psala na podporu udrzeni plodu..nevsimla jsem si,promin. Ja neberu nic,ale zkusim se domluvit s dr.,nechci to zazit znovu :(

medulinek
6. pro 2016

@kaculik007 no vis co,jestli nemas jiny problemy,vprdla bych se na to,ja o mimco prisla 3x a diky utrosi ho telo nevyloucilo samo a musela byt revize,jestli otehotnis normalne,jeste bych to zjkusila

kaculik007
6. pro 2016

@medulinek Mám špatnou funkci štítné žlázy, jinak mi nic není. Doktor říkal že s otehotnenim asi u nás problém nebude. Takže asi jen zkusim tu liskovku jak pise
@lokinsoon a vice necham na osudu...

nanynka12
7. pro 2016

Holky tak jsem jsi udelala dnrska dalssi test a byli tam 2 jedna byli slabe ale zitra to pro jistotu zkusim este jednou

kaculik007
4. led 2017

@nanynka12 ahoj, tak co jak pak testy sílí, je všechno v pořádku?

vesnicanka17
18. led 2017

@meyryen normalne po 26 dnech

simi1510
18. led 2017

já jedu teď 4. cyklus, tak jsem zvědavá, zda se povede nebo ne...

nanynka12
3. únor 2017

@kaculik007 ahoj boužel jsem tehotná nebyla. zatím je to asi pul roku co se snažíme. Moužna se ted zadařilo možna ne dovím se to 12.2 dam vedět 🙂

simi1510
3. únor 2017

Tak uz jedu 5.cyklus ...