Za jak dlouho po revizi dělohy jste otěhotněly?

mikov82
5. črc 2010

Ahoj holky, prodelala jsem revizi delohy po zamlklem tehu a rada bych vedela, za jak dlouho jste se znova zacali snazit a za jak dlouho se pak zadarilo... Diky.

monib66
18. dub 2017

Já měla revizi v prosinci 2015 (zamlklé těhu v 6tt), v srpnu 2016 jsem znovu otěhotněla (první 4 měsíce jsme se nesnažili, přítel byl bez práce) na druhý pokus (míjeli jsme se v plodných dnech). A teď už jen 25 dní a bude s námi náš vytoužený chlapeček. Určitě se nevzdávej a hned začnete se snažením 😉 Přeji, aby příště už miminko vydrželo u maminky alespoň do 38tt 🙂

mihy
18. dub 2017

@lilie16 a zkoušela si hormonální jogu? Nám to nešlo půl roku pak jsem zkusila jogu a bylo to🙂 ty cviky jsou zázračné a hodně holek pak rychle otěhotnělo🙂 navíc to cvičení přiznivě působí na psychiku ženy. Já ještě brala Nosifol a po revizi na dělohu jsem pila kontryhelový čaj a výskedky se dostavili brzy🙂

lilie16
18. dub 2017

@mihy nezkousela, ale dekuji za radu. Ja momentalne dochazim k psycholozce a na kraniosakralni terapii. Drzim pesti, at ti vse dopadne 🙂

lenicka2323
7. kvě 2017

Ahoj holky uz jsou to skoro dva mesice od revize prvni menses probehl v poradku a po té jsme s přitelem spolu měly sex právě ve dnech kdy jsem měla mit ovu vcera jsem lehounce zašpinila ale menses mam dostat až 17.5 myslite ze je něco spatne a nebo mohlo jit o uhnizdeni vajicka?jsem ted ze vseho vyplašená.☹

twoangels
7. kvě 2017

Po dlouhé době nakuknu holky k vám. Chtěla jsem vám napsat moji zkušenost s otěhotněním po revizi. Po revizi jsem měla 1 MS a otěhotněla - narodil se nám zdravý chlapeček a po 4,5 letech jsme zatoužili ještě po jednom miminku - a na první pokus se povedlo. Jsem ve 34 tt a čekáme dalšího chlapečka. Manžel tvrdí, že se zadařilo hned díky tomu, jak se děloha vyčistila po té revizi 🙂 tak vám všem držím moc pěstičky, ať najdete co nejdřív na testíku // a všechno je v pořádku 💗

lucinecka18
7. čer 2017

Ahoj holky,s manželem jsme se snažili skoro dva roky o miminko,neslo to,poté jsem začala brát prášky na podporu a za dva měsíce se to povedlo,ale bohužel jsem v 7tydnu prodělala revizi 😢 myslíte ze s tim budou zase problémy otěhotnět? Měl někdo taky tenhle problém? 😔

madole
7. čer 2017

@lucinecka18 Také jsem byla v 7 TT.na revizi 😞 , nyní jsem 13.tt. a snad vše v pořádku, bojím se po předchozí zkušenosti. Povedlo se nám to po 4 mes.od revize. Držím vam palce! Čím více se na to člověk upíná , tím hůř. Užívejte života! 😉

simi1510
7. čer 2017

@lucinecka18 prvni se povedlo po 11 mesicich, ale. Revize v zari 2016, ted se povedlo v dubnu a jsem zatim v 9tt a snad to pujde dobre i dále.

Drzim palce, ono se to povede 😉

arielka222
7. čer 2017

@lucinecka18 ja byla na revizi 30.9.2016 ve 12tt. Třetí ms už neprisla a datum porodu máme cca 30.9.2017 ;) držím palečky ať se brzy zase podaří...

rejni
7. čer 2017

@lucinecka18 nám nešlo otěhotnět rok a půl, brala už jsem clostik a injekce pregnylu asi 4-5m a nic, pak hysteroskopie a za měsíc jsem byla těhu zcela přirozeně ale v 13tt revize kvůli VVV..Pak dva měsíce pauza a na konci třetího(první měsíc snažení) už jsem byla zase těhu a s modlením vše v pořádku 🙏 Držím palečky, věřím, že teď je velká šance, že se podaří brzo přirozeně..

mihy
7. čer 2017

Já byla na revizi na konci září 2016 a v prosinci jsem příteli dala pod stromeček pozitivní tt🙂 takže po 2 MS se hned povedlo a termin porodu máme 30.8.2017:-)

lucinecka18
7. čer 2017

Dekuju moc za podporu ❤ 🌷 budeme doufat..

mihy
7. čer 2017

@lucinecka18 a upřímně, jela jsem dle OVU testu a přesně vím, kdy se nám to povedlo, takže u mě to bylo naprosto plánované a myslela jsem na to celou dobu🙂

simi1510
7. čer 2017

U nas to byl treba taky jeeen jediny sex behem ovu a povedlo se, pouzila jsem navic v ten mesic conceive gel ...

dolejlucka
8. čer 2017

Ahoj holky 🙂 i ja jsem sla na revizi v 10tt .... sla jsem 10.3.2017 a vcera (7.6.2017) jsem mela na tehu testu dalnici jak blazen. Hrozne me to prekvapilo protoze uz jsou to tri mesice od revize a ja to stale nedostala .... jen pred mesicem jsem dva dny spinila... vcera jsem si test udelala jen proto ze jsem si rikala ze jsem stale unavena a vecer mi byva spatne od zaludku .... 🤗Tak snad to tentokrat vyjde 🙂

simdan
20. čer 2017

nakonec jsem otěhotněla po 19ti měsících... Teď má dcerka 21m a čekáme další mimi 🙂

biedronca
19. led 2018

OBNOVUJU TÉMA:

Holky, asi mě nemine revize přístí týden. Hcg šlo dolů. Ale Vaše příspěvky mi dali naději, že většíně z vás se hned max do půl roku zadařilo.
Snažíme se skoro rok, konečně se zadařilo...a neprosperuje to. První mimi.... 27 let.

madole
20. led 2018

@biedronca To mě mrzí. Držte se!!!
Nam se po revizi zadarilo znovu po 4 měs. A právě kojim měsíčního prcka .. 😉
Teď víte, že vám to půjde. Stává se to bohužel velmi často.
Na psychiku to není jednoduché, já vím. Vse chce čas...
Zabavte hlavu a tělo a nechce to na přírodě 😉 ..
Jsem si říkala, než mít postižené dítě nebo jiné, raději takto na začátku...
Něco bylo špatně (např.chromozomy..) a tak se to samo ukončí včas..

svetluska17
23. led 2018

@biedronca Ahoj, také jsem byla na revizi a za 4 měsíce sem znova otěhotněla a naše druhá princezna měla ted 10 měsícu.. určitě se to potom podaří 🙂 držím palce =)

biedronca
23. led 2018

@svetluska17
@madole
Holky, tak nakonec se revize nekona. Asi hodku predtim nez jsem měla jít na gyndu pro vypsání papírů pro nástup do nemocnice, se ten sammovolny potrat rozjel sam.
Takže ted krvacim, mam šílené bolesti a stoupající - klesající tlaky v podbrišku. Vzala jsem si aspon 2 dny v práci dovolenou a byla jsem nucela si vzít něco od bolesti, a to je u mě už co říct.
Pry ten samovol. potrat je bolestivější ale šetrnější metoda. Nebo pak ta revize, je prý skoro bezbolestná ,ale porad to je zákrok, narkoza atd... Takže si to ted musím odtrpět. :(

svetluska17
23. led 2018

@biedronca tak to je mi moc líto.. neboj, určitě to bude dobrý ..

madole
24. led 2018

Pro mě by byl býval samovolný potrat lepší varianta..
Držte se! Revize je na psychiku horší. Připadala jsem si jako prase na porážku, to čekání a o probrání z narkózy bolesti.
Dr.vas pak prohlédne, jestli je to vyčištěno..

mihy
5. únor 2018

Zdravím, také jsem prodělala revizi a znovu těhu jsem byla za 3 měsíce. Ted máme doma 5ti měsíčního chlapečka. Potěším ještě informací, že když jdeš na revizi, tak máš pak klasické šestinedělí a musíš s dalším snažením čekat než se ti děloha dá znovu do kupy, ale u samovolného potratu se můžete začít snažit hned, je to jak po menstruaci🙂 Takže doporučuji nasadit Nosifol a nechat to na přírodě🙂

simkaaac
4. čer 2018

Ahoj, já byla na revizi 26.4. ve 14tt kvůli VVV :( mám za sebou první MS a pokud to bude tak jako před revizí, tak nějak o víkendu by měla být ovulace a chceme začít zkoušet. Doma mám 22měsíčního chlapečka, který nám trval dlouho. Toto nevydařené těhu se povedlo hned na druhý pokus. Jsem tedy zvědavá, zda se povede....Předpokládám, že všechny co tu jsme tak na "to" myslely a přesto se u většiny zadařilo skoro hned?

biedronca
5. čer 2018

@simkaaac jajsem po potratu v lednu a nic do ted.. Snazime se vic než rok.Moc jsem sr upnula na zkušenost ze do 4 mesicu, se urcite znova zadari...zr je pohnojeno, a nic

simkaaac
5. čer 2018

@biedronca tak to me moc mrzí ☹️...toho se právě děsím, že to dlouho nepůjde, jako u prvního ☹️

biedronca
6. čer 2018

@simkaaac A ja se tak snažila, ale halvně věřila, opravdu jsem nadšeně věřila, že tím potratem je pohnojeno jak tady vsude psaly a byla jsem presvědcena ze do pár měsíců přece otěhotním znova. Ze ve výsledku, ten potrat, byl "dobrým" znamením a pomůže k dalšímu BRZKÉMU otěhotnění. ! Veřila jsem, naděje porad byla...
A ejhle, jsme v CARU, kde přišli na to,že nemám ovulaci, ted se cpu několika hormonama... a snad další cyklus a folikuly vytvoří a půjde udělat první IUI.

andelka
6. čer 2018

Tak já zt v 19 tt v lednu,teď jsem v 6 tt. Začali jsme zkoušet po 3 ms po revizi a vyšlo to hned. Tak teď budeme čekat co dál.Dr říkal že děloha i čípek jsou v pořádku. Ale já jsem vždycky otěhotněla na první pokus ( 4x) a ovulaci sleduju od první ms po revizi. Kde je problém,je potřeba ho najít a řešit, čas utíká a někdy jen víra nestačí. Bohužel dneska je spousta věcí,které můžou být špatně,ale naštěstí často jde pomoct a miminka se dočkat.

teerulka
6. čer 2018

@biedronca také mám za sebou potrat - revizi ve 13.tt. Po potratu jsem neměla ovulaci několik měsíců, mamka mi doporučila brát lžičku prášku z kořene macca, moc jsem tomu nevěřila. Ale už po 14dnech jsem na sobě začala příznaky ovulace pozorovat a hned při první ovulaci jsem otěhotněla. Moc vám přeji, ať se také brzy zadari.

andelka
6. čer 2018

@simkaaac já jsem na to samozřejmě myslela,navíc jsem na to měla jen 4 měsíce,kvůli pracovní smlouvě. A zadařilo se hned první měsíc. No a teď samozřejmě nervy mám taky. To je jasné. Držím palce ať se brzo povede.