Za jak dlouho po revizi dělohy jste otěhotněly?

mikov82
5. črc 2010

Ahoj holky, prodelala jsem revizi delohy po zamlklem tehu a rada bych vedela, za jak dlouho jste se znova zacali snazit a za jak dlouho se pak zadarilo... Diky.

bulkasandero
14. dub 2014

Ahoj byla sem na revizi 7.4.2014 jeden dr.nedokazal poznat ze plod uz 14 dni nezije neustale me posilal domu s pohotovosti se silným krvacenim.Az moje dr.zjistila ze plod uz davno nezije tak me poslala okamzite na revizi nebylo to nic prijemneho nemit u sebe osobu ktera by me podrzela ale zvladla sem to.Chtela by sem jeste jedno dite ale nevim za jak dlouho se muzu pokusit.Mam 3 cisare za sebou.Co by ste poradili ? Dekuji Veronika.

vhrdlicka
28. čer 2016

Ahoj holky,
mám dotaz 🙂 Byla jsem 16.5.2016 na revizi v 10 tt (zamlký potrat) a tak nějak jsme nedodrželi šestinedělí a 3.6.2016 jsme ho porušili a teď mám pozitivní test a menstruace nikde po 7 týdnech. Tak jsem si nechala vzít krev a HCg mám 16 368, což je zase moc... Myslíte, že je k tomu přičtené i to těhotenství minulé? Na UZ jdu za 14 dní....
Děkuji za odpověď

twoangels
28. srp 2016

Já po revizi měla jednu MS a pak se hned zadařilo 🙂 chlapeček už bude mít 4 roky 🙂

marketacheesy
11. zář 2016

Ahojky, já byla na revizi 9.9.2016 ( podle OG jsem byla 1.9.2016 4+2tt) ale kdyz jsem byla na pohotovosti tak mi dr řekla ze už jsem 6+6tt .doma už mam sice dvě zdravé a krásné děti z predeslich vztahů. Po 2 létech samoty jsem se seznámila s pritelem. O miminko jsme se snažili 4mesice... Ted o něj přišli. A příteli to ujelo.(2x) v šestinedělí.

bellisimama
14. zář 2016

@marketacheesy Já byla na revizi 23.8. a taky nám teď nevydržel kondom, uvidím co z toho bude

prihterka
19. zář 2016

Ahoj , je to asi ctrnact dni co jsem prisla o svoje miminko v 23tt, srdicko to nezvladlo, dite jsem musela odrodit prirozenou cestou a tak jsem mela vyvolany porod a trvalo dva dny nez se neco delo a pak 48hodin od prvni kontrakce, ktere jsem mela hned od zacatku po 5min takze jsem byla tak moc udychana a unavena mela v sobe leky proti bolestem ale krizove bolesti nepovolili, pak 10hod kontrakce po dvou min bylo to tak dlohe, nakonec revize delohy, ale po tomto zazitku nevim jestli chci znovu to zkusit i kdyz si miminko preju,tak moc se bojim ze me tato nocni mura ceka znova, psychika mi neuveritelne pracuje. muj muz je mi velkou oporou a byl pri me celou tu dobu. pisu sem protoze to potrebuju ze sebe dostat a vim ze tady me nebudete litovat jako pratele a rodina ale naopak me podporite dat hlavu vzhuru protoze jste si tim prosli. Dekuju ze tu jste.

bellisimama
19. zář 2016

@prihterka Vím, že litovat nechceš, ale i tak mě mrzí, že si tím musí někdo projít. Já špatně nesla revizi v 10.tt a toto si nedokážu ani představit. Nicméně pokud nemáte nějakou gen. vadu apod. tak mi můj gynekolog řekl, že se toto opakuje jen vyjímečně, neházej flintu do žita a dej miminku ještě šanci. Né hned, udělejte si krásnou zimní dovolenou a příští rok to zkuste. Pokud budete mít vyšetření v pořádku, musíš věřit ve zdravé miminko.

prihterka
19. zář 2016

@bellisimama dekuju za podporu, ne zadne genove vady nebyli zjisteny miminko bylo uplne zdrave jen se proste zastavilo srdicko. Me doktor poslal k psychologovi a mela jsem pocit ze mluvim s blazdnem, jediny co me mrzi je ze se to stalo tak pozde, kdyz uz clovek vi pohlavi a tak... doktor mi rekl ze pokud budu chtit po prvni MS tomu mame nechat volny prubeh a ze az se to povede tak povede...nejhorsi je to ze porad mam pred ocima to nehybne telicko...a to me vzdycky skoro sejme na kolena.

bellisimama
19. zář 2016

@prihterka musí to být hrozný a asi jenom čas a miminko tě z toho dokáže dostat ☹ Já tomu taky nechám volný průběh, jednu holčičku už máme, tak se úplně nepředpokládá, že by u nás bylo něco špatně, takže mi žádný testy nedělal. Budu věřit, že to byla jen blbá náhoda, musíš taky

demetritis
19. zář 2016

V 6nedeli pak potrat okolo 7tt pak biochemicke a pak uz dcerka, preju hodne zdaru cesta byva trnita a dost to boli ja osobne se citim dobre bez toho abych je oplakavala v jednom kuse jen kdyz sem tehu jinak kazdy mes na vyroci bulim nejim nespim , nekdo se tim srovna hned nekomu nepomuzou roky preju ad brzi chovas

nekdojiny
29. zář 2016

Ahoj,před dvěma měsíci jsem byla na potratu. A dnes jsem si dělala test. Chci se zeptat po jak dlouhé době je možné po potratu otěhotnět? Díky za odpověď. 🙂

nekdojiny
29. zář 2016

@nekdojiny * test byl pozitivní,tak jestli se potrat povedl nebo ne.

twoangels
1. říj 2016

@nekdojiny HCG v moči zůstává po potratu dlouho... i měsíc.

prihterka
2. říj 2016

@nekdojiny bylo mi receno ze i v sestinedeli po zakroku je mozne otehotnet, ale doporucuje se po prvni ms ale to jen co mi bylo receno od lekaru 🙂

holous87
11. říj 2016

Ahoj holky na revizi jdu zitra...velikost odpovida 6tt,vbc se nerozvinulo srdicko...doufám,ze vse probehne v pořádku...je mi hrozně a už to chci mit za sebou.Dr.mi řekla,že se čeká 3cykly po prvni MS,ale na kontrolu jdu pak k me DR.,která měla dovolenou,tak doufám,ze se budem moct snazit hned po prvni MS :(

misfitka
11. říj 2016

Já měla zamlklé těhotenství na konci 12.tt, následovala revize. Každý doktor má na další těhotenství jiný názor. Jeden mi řekl počkat 3 cykly, další alespoň půl roku a jiný, že se můžeme začít snažit hned po 6-ti nedělí. Nechali jsme tomu po první MS volný průběh a otěhotněla jsem hned po prvním cyklu a narodila se nám krásná, zdravá holčička.

kaculik007
26. říj 2016

Ahoj, mám dotaz. Na revizi jsem byla 10.10. A včera jsme se s partnerem pomilovali s ochranou,jak nám bylo řečeno ale bohužel ta selhala. Myslíte že se může něco stát, infekce nebo tak něco a mohla bych i otěhotnět když jsem první porevizni MS ještě neměla?

obyvatelka
26. říj 2016

já byla na revizi 15.1. tohoto roku, 11.2 jsem dostala menzes a 11.3 jsem měla pozitivní těhotenský test 🙂 momentálně finišujeme, je to naše první prosperující těhotenství 🙂

obyvatelka
26. říj 2016

@kaculik007 tak otěhotnět klidně můžeš, tělo bývá nadupané hormonama po předchozím těhotenství.....aspoň ta jedna MS by proběhnout měla, aby měla děloha šanci se obnovit....sliznice a tak....

kaculik007
26. říj 2016

@obyvatelka Tak to doufám že se nám to včera nepovedlo. Budu se modlit aby mi MS přišla.

mihy
27. říj 2016

Ahojky, já byla na revizi 26.9. a taky jsme to bohužel po 3 týdnech neuhlídali. Dle doktorky jsem měla vše v pořádku a sliznici 3mm. Těd mam 4 týdny po revizi a MS nikde. Každopádně si myslím, že je asi více holek, které to i přes to "uklouznití" v šestinedělí dostaly než nedostaly🙂

kaculik007
7. lis 2016

@obyvatelka
@mihy 27.října jsem šla na kontrolu a doktorovi řekla co se nám přihodilo. Další těhotenství takhle brzy po zákroku mi nedoporučil a předepsal pilulku PO. Dnes je to druhý den co mám MS....

obyvatelka
7. lis 2016

@kaculik007 mě taky říkal, že bychom si měli dát pozor, ale když to manžel neuhlídal a stalo se, tak na potrat nepůjdu, že 😀

kaculik007
7. lis 2016

@obyvatelka Já jsem tu pilulku vzala do 24 hodin. Takže tam ani nestačilo nic vzniknout, bála jsem se toho že by to dopadlo špatně a ještě když mě před tím varoval....

obyvatelka
7. lis 2016

@kaculik007 my jsme vždycky čekali hrozně dlouho, než jsem otěhotněla, takže jsem si říkala, že takové štěstí mít nemůžeme 😀 no, a ono to tak mělo být 🙂 podstatné bylo, že proběhla ta jedna menzes, že se obnovila ta sliznice podle doktora 🙂

kaculik007
7. lis 2016

@obyvatelka To je dobře, teď už jen čekáte kdy vás pocti svou přítomností 😉 taky bych se tomu už teď nebránila, když už jedna MS je tu tak už to necháme na osudu...

mihy
8. lis 2016

@kaculik007 @obyvatelka já dostala první porevizní MS 1/11, takže tělo si samo řeklo, že i přes to uklouznutí je ta MS nutná, aby se děloha obnovila🙂 dneska začínám s hormonální jogou, tak doufám že se mi tělo co nejdříve vrátí do původního rytmu a budu zase pravidelně ovulovat. Nevím jak vám, ale mě začaly posledních pár týdnu víc padat vlasy a nám pořád beďary☹ Jinak my už tomu teď necháme volný průběh🙂

vhrdlicka
8. lis 2016

Já jsem byla na revizi 16.5 a nejakym ,,nedopatrenim,, jsem 3.6 otehotnela a v unoru budu rodit 🙂

baluci
8. lis 2016

Ja jsem po revizi mela 2x menstruaci a treti uz se nedostavila🙂 v unoru se nam ma narodit chlapecek, preji hodne stesticka

kaculik007
8. lis 2016

@mihy Mě se neděje nic,vlasy ty mi padají normálně ale jinak se cítím dobře. Jak jsem teď dostala MS tak mám i dobrou náladu. Nějak to ze mě vše spadlo.