Za jak dlouho po revizi dělohy jste otěhotněly?

mikov82
5. črc 2010

Ahoj holky, prodelala jsem revizi delohy po zamlklem tehu a rada bych vedela, za jak dlouho jste se znova zacali snazit a za jak dlouho se pak zadarilo... Diky.

murynka
5. črc 2010

@mikov82 ahojky je mi líto co tě potkalo ☹ já měla MA předloni 3.11.2008 ☹ a hned 9.3,2009 se nám podařilo takže po 3 měsících jsme do toho šli a povedlo se 🙂 a 2.11 .2009 jsme porodila Sofii 😉 držím moc palečky at se brzo zadaří je to smutné ale přebolí to....počkala bych 3 ms A HURÁ DO TOHO 😎

fram
5. črc 2010

@mikov82 na revizi jsem byla 22.2. 2010, snažit jsme se začali po 3.mrše, v neděli čekám čtvrtou a modlím se, aby nedorazila. Bohužel už cítím příznaky ms ☹

alcatko.j
6. črc 2010

dva měsíce po revizi jsme počkali a otěhotněla jsem plánované třetí cyklus nechráněného styku.

vendulasy
6. črc 2010

Ahoj tak já nečekal, všichni mi říkali, že tělo vědělo proč to miminko zastavilo. ☹ A tak já jsem si říkala že tělo zase bude vědět kdy je na mimnko připraveno! 😉 Dohodli jsme se tak s manželem, a hned po první bezproblémové MS jsme tomu nechali volnej průběh. Jinak MS přišla přesně 28 dní po revizi- podle mě známka toho, že je vše tak jak má!! No a druhou MS jsem už nedostala měli jsme //. 😀 No a dnes mám doma skoro půl ročního Matýska!! Ono se říká, že po revizi je ženská jako ,,pohnojená" že to pak jde rychle!!! Tak přeju ať vše dopadne dobře a brzo máš ty vysněné // 😀

mispulka22
6. črc 2010

Po revizi jsme počkali tři cykly a pak se to povedlo napoprvé 🙂.

zanet2009
6. črc 2010

Na revizi jsem byla v prosinci, začali jsme se snažit koncem února po 2.MS a otěhotněla jsem půl roku po revizi 😉

esuska
6. črc 2010

4.10.2008 - zamlklé těhu a revize dělohy, únor 2009 - potvrzený sedmý týden těhotenství 😉

misicka455
6. črc 2010

První těhu v Květnu roku 2008 dva měsíce na to revize a přesně za rok 2009 další těhu 😉 Ale snad půl roku po revizi jsme se nesnažily.

safira.b
7. črc 2010

Tak já měla MA duben 2009 a otěhotněla jsem v listopadu 2009 takže po 7 měsících. Já bohužel měla cyklus po revizi rozhozený dr. mi nasadil Clostilbegyt a po něm jsem hned druhý měsíc otěhotněla. A jak psala vendulasy, tělo samo ví kdy je připravené. Někomu to trvá dýl a někomu kratěji je to opravdu individuální. Tak hodně štěstí 🙂

weri
7. črc 2010

Já byla na revizi 21.10.2008 (MA ve 12. tt), první snažení bylo v lednu 2009, v únoru jsme měli nesnažící pauzu a v březnu se zadařilo. A malá je opravdu dáreček, je nar. 24.12.2009 😵 . Držím palce ať se vám brzy zadaří 🙂.

zlababa07
7. črc 2010

Ahoj mikova, je to asi dost individuální. Nejčastěji se říká počkat 3 ms. Já měla první MA v červnu 09 (11.tt). Po revizi jsem otěhotněla hned po první ms, která přišla za 37 dnů. Tentokrát to byly dokonce dvojčata, ale bohužel v 9.tt opět MA ☹ Na další těhu jsme raději počkali 4 ms a zatím ťuk ťuk, rosteme a kulatíme se 🙂

ankava
7. črc 2010

ahoj ...po první revizi jsme si dali 2 MS pauzu, za další 4 měsíce jsem znovu otěhotněla, ale opět MA a za další 3 MS jsme šli na IVF a jsem v 17. týdnu 🙂

marcelkap
7. led 2012

Nám se to povedlo hned 1.cyklus po šestinedělí. Ale nějak extra jsme se nesnažili.

karulililinecka
9. led 2013

Ahojky ja potratila v 8tt v cervenci 2011 samovolny potrat a pauzu bez styku jsme dodrzeli cca 14 dnu MS po revizi naprosto v poradku i zhojeni, mela jsem doporuceno 6mesicu bez otehotneni zacali jsme se pokouset v unoru 2012 a zatim nic 😖 😖 😖 ted cekam mrchu tak doufam ze tentokrat uz fakt nedojde a dockame se konecne miminka .. mate nejakou radu co bych mela dlabat atd aby se nam zadarilo?? dekuji🙂

antarres
9. led 2013

známá otěhotněla hned 3 měsíce po revizi...

ladik1
9. led 2013

Ahoj, po třech měsících, následné kontrole u Dr. a ujištění, že je vše OK a znovu se povedlo úplně na poprvé 😉

1512
14. led 2013

Ahojte holky, ted jsem 2 a půl měsíce po revizi v 6tt. menzes jsem dostala cca 4 týdny po zákroku a od té doby se snažíme mám za sebou už třetí menzes ale pořád nic. jsou to strašně dlouhé dny čekání. máme doma již 2 letého chlapečka a přirozenou cestou nám to trvalo asi 5 měsíců než jsem zapadla, tak samo to bylo i druhého pokusu a uvidíme jak to bude ted. holky hlavu vzhůru tělo si samo řekne co je pro něj dobré,pokud dojde k tomu špatnému něco prostě nebylo v pořádku a vždy je lepší když se to stane co nejdříve než třeba kolem 20tt,je to vše o psychice a my se s tím musíme v sobě poprat. sama vím že je to jako na houpačce jednou se cítíme lépe a říkáme si asi to tak mělo být ale jindy je nám to zase líto a říkáme si proč zrovna já,v dnešní době revize není nijak nebezpečná,tělo se dá celkem rychle do kupy a je připraveno na další těhotenství Smile jen to někomu trvá kratší dobu a jinému delší dobu,proto nevěšte hlavu ono se to určitě podaří,důležitá je také opora v rodině a hlavně to trochu vypustit z hlavy...vše je o psychice. držím všem co nás toto potkalo palce at se to co nejdříve povede. Smile

janiczka2011
20. led 2013

ja jsem otehotnela po revizi ten 3. mesic, ale mezitim prodelala zanet cipku a tak to tehotenstvi bylo slabe a brzy skoncilo. Jednodusse se telo jeste poradne nedalo dohromady. Takze ty 3 mesice bych opravdu brala jako minimum, i kdyz je to individualni 🙂 ted se zaciname snazit opet tak snad se zadari, drzim palce i ostatnim 🙂

lucifereeek
20. led 2013

po revizi jsem čekala 2MS a povedlo se to až 4tý pokus 🙂

vendulak
20. led 2013

My otěhotněli znovu za půl roku 😉.

nadja73
20. led 2013

za 3 mesice a vyslo to 🙂

nasticka
20. led 2013

Byla jsem na revizi ze stejného důvodu. V nemocnici mi řekli, že máme čekat rok 😠 Moje gynekoložka řekla, že půl bohatě stačí, 3 měsíce po zákroku mi dělala kontrolní ultrazvuk, vše bylo ok, doporučila ale toho půl roku počkat..no nevydrželi jsme a 4 měsíce po revizi jsem otěhotněla hned na 1. pokus 😉

viveca
20. led 2013

Ahoj, já otěhotněla cca 5 měsíců po prvním porodu, skončilo to v 10 tt zamlklým těhu. Už je to půl roku a teprve teď jsme se začali snažit a nijak to nehodláme hrotit. Myslím, že tělo by si mělo v prvé řadě odpočinout aby to nedopadlo stejně. Takže za mně, pokud nejsi fanatická snažilka, tak to nech na přírodě🙂

maylis
20. led 2013

Na revizi jsem byla loni na začátku března a v půlce srpna jsem pak znovu otěhotněla - čili za pět měsíců - nečekala jsem déle i díky tomuhle článku - http://ona.idnes.cz/otehotnet-muzete-hned-po-po...

chrisula
20. led 2013

ja to zkusim hned dalsi mesic...

sofie86
22. led 2013

Ahojky, já byla na revitzi v 9.tt.. V pátém týdnu šestinedělí jsem dostala menstruaci a teď mám jít ještě na kontrolu po měsíčkách k doktorovi. Nejsradši bychom se s manželem snažili o mimi už po této 1. menstruaci. Ale raději počkáme ještě jednu a pak se taky začnem snažit.

helulicek
22. led 2013

Tři měsíce po revizi jsme tomu nechali volný průběh a hned napoprvé to vyšlo 🙂

barbecue
22. led 2013

Ahoj, já 22.3.2011 potratila ve 12 tt, 23.3.2011 jsem byla na revizi a porodní bolesti my začaly 22.3.2012 a Madlenka vykoukla na svět 23.3.2012. Takže já otěhotněla 3 měsíce po revizi, nevydržela bych čekat dýl - my vlastně dodrželi jen šestinedělí. Přeji ať se brzy zadaří🙂

inside
15. únor 2013

Ahoj, nám se to povedlo po necelých 3 měsících a vyšlo to.

simdan
21. led 2014

Tak já otěhotněla po 5měsících snažení,poté v 7tt samovolný p.dnes je to 7měsíců od revize a stále nic 😒 a snažíme se vlastně 1měsíc od revize...