Za jak dlouho se podařilo těhu po samovolném potratu?

luckamb
2. říj 2012

Ahoj hollky,
chci se zeptat za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět po samovolném potratu /u mě 5tt/? Zjistila jsem, že hrozně moc holek potratilo a hned měsíc na to už otěhotněli. Před potratem se nám zadařilo na 13. pokus. .... Tak jak jste to měli vy? Díky 😉

petra.happyday
2. říj 2012

Tak u mě to pak trvalo nekonečných šest let....od té doby, co jsem potratila (v 10tt) jsem měla problém otěhotnět. Ale věřím, že se brzy na vás usměje štěstíčko 😉 Držím palečky 😉

irenee
2. říj 2012

Já zažila 3 spont. potraty po sobě. Mezi prvním a druhým uběhlo 6 měsíců, mezi druhým a třetím 2 měsíce. Po tom třetím jsem otěhotněla taky za 2 měsíce a to už doufám dotáhnem do úspěšného konce 😉 Přeji ať to u Vás tak dlouho netrvá. Taky znám spoustu holek, kterým se to podařilo hned po, tak ať je to i Váš případ. 🙂 Držím palce

glock
2. říj 2012

Ahoj, já potratila letos v červenci...byl to 6-7. tt, od té doby uběhlo 10 týdnů a já pořád nemám menstruaci, takže moje otěhotnění, je jaksi v háji (zatím) ale držím palce, aby ti to vyšlo, jak si přeješ......Kdyby něco piš do IP, klidně si můžeme napsat 😉

eloana
2. říj 2012

Ahoj Luci..... ja to mela takto pred jachymem v cervnu jsem mela samovolny po iui v 5tt a v zari jsem otehotnela.

pepibubu
2. říj 2012

jednou prakticky okamžitě, podruhé už to je 3 měsíce a pořád nic.

ia.
2. říj 2012

já před Vítkem v 9tt, byla jsem na revizi, doporučili mi počkat 3 měsíce, já počkala na druhou MS a na první "šťouch" jsem byla těhotná. Říkají, že po revizi je tělo jak "pohnojené"...

wwwejka
2. říj 2012

ahoj, u mě to bylo asi 9 měsíců (taky 5 - 6. týden)...ze začátku jsem se totiž děsně snažila znova otěhotnět a to byla ta chyba...člověk na to totiž pořád myslel a stresoval se. Až když jsem to už tak nějak vzdala, pořídila si pejska místo mimča, našla si novou práci a najednou mi to nějak nechybělo, tak se podařilo 😉

pavlina26
2. říj 2012

Ahojky, já potratila a byla na revizi koncem dubna a od té doby bohužel pořád nic a to se snažíme již od prvé proběhlé ms :(...tohle má každý jinak... Nějak to začínám vzdávat, celkově se snažíme už hodně dlouho a koncem roku už mám naplánovaná nějaká vyšetření 😖 . Ale Tobě přeji štěstí a ať to dopadne co nejdříve!! 🙂

petulka19
2. říj 2012

ahoj, já po samovolném potratu otěhotněla hned po první ms, ale v 9tt zamlké těhu a revize. Po dvou ms od revize jsem těhotná znovu, jsem v 8tt a věřím, že teď už to dotáhneme do konce 🙂 držím palečky

sachmetttt
2. říj 2012

Ahoj mi sme asi po asi 6ročnom snažení otehotneli no bohužial naše zlatíčko sa prestalo vyvíjat presne 29.3.2011 nám skončila naša radost a v ten den som bola na revizii,snažit sme sa začali od mája května a posledná menštruuácia bola 13.6.2011...a teraz my tu spinká náš najdrahší pokladík menom Terezka,vraví sa že po potrate ako pohnojeno a u nás sa to potvrdilo ani som tomu neverila. Všetkým sklamaním dušičkám a čakatelkám snažilkám držím palce nech sa konečne dočkaju 😉 vtedy ked som najmenej dufala a a verila že raz budeme mat mimi sa zadarilo 😀

keirra
13. pro 2012

Ahoj, u mě 3. měsíc - první bylo šestinedělí, pak jsme se hned už snažili, ale jeden měsíc to nevyšlo, no a pak hned ten další v pohodě a už jsem 15tt 😉 A abych utěšila i ty, co se nervují, protože se snaží - já jsem se nervovala, hrozně jsem chtěla (měla jsem ovu testy, sex každý den) a povedlo se, takže si nemyslím, že je to tak, že když se někdo stresuje, tak pak nemůže otěhotnět.