Za jak dlouho zabere Clostilbegyt?

misutka007
5. únor 2011

Mám dotaz týkající se užívání clostilbegytu. Moje doktorka mi ho předepsala na pět dní a to od 5.dne MS. Takže mi vychází, že ho doberu 10.den cyklu. Nepozvala mě na žádné vyšetření, jestli dochází k ovulaci, mám to prostě zkoušet. Chci se zeptat na vaše zkušenosti s tím za jak dlouho po dobrání léku může k ovulaci dojít. Měřím si sice BT, ale i s tím mám celkem problém. Téměř celý cyklus je teplota nad 37°C. Doktorka mi řekla, že to dělám špatně, že to není možné, že bych musela být už těhotná. Vyměnila jsem teploměr a poctivě dodržuju hodinu, ale pořád je teplota vysoká. Takže nepoznám, jejsli u mě dochází k ovulaci a hlavně kdy. Proto můj dotaz ohledně možného načasováné tulení? Moc děkuji 🙂.

bejatka333
5. únor 2011

Ahoj, já jsem taky měla anovulační cyklus, lékař mi předepsal clostilbegyt. Otěhotněla jsem ve druhém cyklu, nyní mám měsíční dvojčata 😉 Taky jsem brala clostík od 5 do 10. dne cyklu, ale záleží od délky cyklu, někdo bere clostík už od 3 dne (kdo má kratší cyklus). Taky mě štvalo, že jsem nechodila už od začátku na folikumetrii (měření UTZ, kdy se vajíčko uvolní). Měřila jsem bazální teploty,v prvním cyklu jsem měla ovulaci až 25 den,v druhém 21 den, což jem měla potvrzené i gynekologem, když jsem šla na UTZ (mám menses co 40 dní).
Pokud chceš otěhotnět, doporučuji se Ti proto "tulit" od toho 10 dne co druhý den (nevím jak dlouhý máš cyklus) , opravdu to stačí. Někoho bazální teploty můžou znervozňovat, pro otěhotnění je důležitá taky psychika. Pokud máš teplotu 37 tak to neznamená, že nemáš ovulaci, nebo že jsi těhotná nebo že blbě měříš teplotu, důležité je, vzrůst teploty, pokud chceš můžeš mi poslat graf mailem - je to na dlouhé psaní 🙂 Je už tady i diskuze o zkušenosech s clostíkem, tak se můžeš k holkám připojit 🙂

ada22
5. únor 2011

Ahoj já mívám cyklus tak 27-32 dní a ovulku mívám tak kolem 15 až 18 dne. Minulý cyklus jsem zkoušela ovu testy a zatím vypadá, že investice se vyplatila 🙂 . Testovala jsem od nějakého 13 dne, kdy byla jen pidi druhá čárka a na 16 den byla docela výrazná, ale ne silnější než kontrolní. 17 byla stejně a pak začla postupně slábnout.

petra273
8. srp 2011

Já teď dobrala clostík první cyklus od 2 DC od 6 DC a ovulka přišla 13 DC, potvrzeno ovu testem i dost hroznou bolestí..

michala82
9. srp 2011

Ahojík holky taky ho teď beru od 3. dne .... minulej cyklus nám to bohužel nevyšlo, tak zkoušíme znovu .... beru k tomu ještě pár léků, ale doktor sleduje jak vaječníky, tak děložní sliznici a před ovu si píchám injekci na uvolnění vajíčka ..... držte nám pěstičky, aby to vyšlo 🙂))) moc chceme miminko už 1,5 se snažíme a byli sme už i na IVF a na KET .... jinak já měla problémy i s bývalým přítelem se kterým sem se snažila skoro 3 roky .... tak snad nám to vyjde konečně a bude veselo 🙂))))

dlabinecka
9. srp 2011

Tak já Tě nepotěším -mě clostylbegit absolutně nezabral, museli jsme na to jinak. Ale jediné, jak se to nechá zjistit s jistotou je UTZ u lékaře!!! Takže nechápu, že si Tě nepozval...

elen25
15. říj 2011

ahoj holky taky jsem brala clostik od 5 dne cyklu a foliky jsem mela 3 o velikosti 19,3a4. 😉 doktor byl spokojeny a pichnul mi pregnyl.ted cekam jak to dopadne bohuzel jsme se snazili jen dvakrat a to v den kdy mi pichnul pregnyl a druhy den.delam ve zdravot.tak neni cas 😢 .myslite ze by to mohlo vyjit mate s tim nekdo zkusenosti ovulku jsem asi mela protoze mam bolesti v podbrisku a vajecniku.drzim vsem snazilkam palecky at se zadari 😲

lucista
18. říj 2011

No moje zkušenost je taková že jsem brala clostylbegit, už přesně nevím od kterého dne, potom od cca půlky cyklu duphaston 16 ten cyklu jsem měla folikul před prasknutím, píchli mi pregnyl, doporučili ještě ten den pokus, ten proběhl, pak nějak nebyl čas a já se po téměř dvou letech snažení rozhodla že na to kašlu, že si uděláme krásný léto u moře a na podzim na to vlítneme s pomocí doktorů.. - psychicky jsme se hodila do pohody - a dneska mi vedle v postýlce spinká 21měsíční Sofinka a dnešní folikul je opět před prasknutím, tentokrát jen s duphastonem....takže jsem opět vě fází doufání...už několikátý měsíc, příští opět s clostíkem...takže holky nebojte dřív nebo později to vyjde, hlavně to chce být v pohodě a neupínat se..já vím mě s e to mluví..teď to řeším zase i přes to že vím, že poprvé pomohlo to, žejsem s ena to porstě vykašlala... 😀

misi.21
19. říj 2011

Ahoj,já brala 3 měsíce a ani jeden měsíc u mě nebyl žádný výsledek,prostě na něj tělo nereagovalo... 😒

ircinek
17. říj 2015

ahoj holky ma te nekdo prosim zkusenosti s clostilbegytem u partnera

estel22
11. pro 2015

mam 40 rokou a s manželom sa snažime o tretie babo po polročnom snaženi mi bol predpisaní clostybegyt tak uvidim

orchidea24
8. únor 2017

Ahoj estel22 viem ze je to uz davno co si sem pisala len ma zaujima ako ti to dopadlo s tym clostylbegytom ci ti pomohol k tehu...momentalne riesim ten isty problem od nasledujuceho cyklu ho mam zacat uzivat...dakujem za odpoved 🙂

pajulkas
28. únor 2017

Já jsem taky brala od 3. dne ... už ho mám potřetí a nevím, jestli se na to už nevykašlu? Kolik cysklů vám prosím doktorka max doporučila?

makyna91
5. bře 2017

My ho dostali po 4mesicich od samovolného potratu. Brala jsme ho od 5 dne cyklu. Téd mám 5 dni do ms. I když je pravda ze tomu moc nedávám. Ze by to mohlo vyjít

minnie86
17. bře 2017

Ahoj, já jsem začala poprvé Clostil brát od 3. března, 5 - 9DC. Dnes jsem 15DC a BT mi skáče nahoru a zase dolů a ovul. testy mi od 12DC ukazují "ducha". Obávám se, že u mne dávkování 1-0-0 napoprvé nezabralo. Raději jsem se objednala na pondělí k Dr. na UTZ. Vypadá to na anovulační cyklus. 😒

makyna91
18. bře 2017

Mě to posunulo ms z 28 na 33 tak ze vůbec nevím.co si myslet

pasteta
19. bře 2017

Ahoj,já beru clostibegyt už potřetí. Doktor mně nařídil 3-7den menstruace.Nejdříve jednu tabletu denně, pak dvě a ted dokonce tři:0( Bohužel to zatím bylo úplně k ničemu, tak nás čeká inseminace.

8karolina4
19. bře 2017

Ja brala jeden cyklus a zadarilo se hned. 3 dny prášek pouze ráno

8karolina4
19. bře 2017

Bacha na cysty při dlouhodobém bráni :( @pasteta

pasteta
20. bře 2017

Ted uz ho budu mit potreti a brat se smi max.pul roku.Co bude kdyz se nezadari i po tom pul roce je asi jasny:,0((
@8karolina4

volfikovi
20. bře 2017

Tak se přidávám do diskuze , já minulý měsíc brala 1-0-1 3-7 den cyklu a nic. Ovulace žádná ani maličký folik nebyl. Ted mi nasadil 1-1-1 takže sem na to zvědavá bude to druhý cyklus ,ale obávám se ,že prostě stejně nezabere já sem celkově na hormony nereagujicí .
Hrozně mě to štve .(

8karolina4
20. bře 2017

@pasteta no trea kamoska brala dva mesice a hned druhy cysta, ja bych v zadnym pripade pul roku nebrala :(

boure888
20. bře 2017

Mě to bývalý doktor napsal a ani mě nehlídal na UZ, nová doktorka mi to dala a vyrostl jeden ale až 16den a dala mi pregnyl a teď čekám,tak držte palce..Myslím,si že minule mohlo zabrat až dýl,ne 14den dle doktora ...Nejlépe je jít na UZ...Hodně štěstí ať to výjde všem 🙂

minnie86
20. bře 2017

Dnes jsem byla na kontrolnim UTZ po prvnim cyklu s Clostilem a pry podle meho grafu BT byla ovulace 12DC, ale nejak se mi to nezda. Ten den byl na ovulacnim testu duch, nic jsem ten den na sobe nepozorovala (zadny plodny hlen, bolesti v podbrisku, bolesti v prsou apod.). Dostala jsem vyssi davkovani 1-0-1. Clostil a Utrogestan mi doktorka napsala na dalsi dva mesice a pak uz pry jedine do CARu 😕

8karolina4
20. bře 2017

@minnie86 me na gynde nenapsali nic, poslali me hend do caru a musim rict, ze to bylo jedine dobre, tak te fakt kontroluji vic nez na gynde.... ja to doporucuji. neni to nic spatneho, v dnesni dobe klasicka vec 🙂

luska__
20. bře 2017

mě 2 cyklus

pasteta
20. bře 2017

Já jsem byla po Clostíku na UZ 14den a to prý bylo ještě brzo.Tak nám nařídil 16-19den snažit se sami.A bohužel i napodruhý bez úspěchu.

8karolina4
20. bře 2017

@pasteta a chodis na utz? ja byla treba dvakrat pred ovu na utz at je presne jasny jaky den....

boure888
20. bře 2017

@8karolina4
@pasteta
@luska__
@8karolina4 Holky,měli jste Pregnyl a utrogestan???díky

8karolina4
20. bře 2017

@boure888 ja mela ovitralle a pak utros...ten mam brat do 12tt

pasteta
20. bře 2017

@8karolina4 JJ byla jsem vždycky 14den a to bylo ještě brzo. Pak byl víkend,kdy doktor v ordinaci není,tak to byl jen jeho odhad, že cca neděle,pondělí je největší šance.