Zase zpoždění menstruace, budu muset na vyvolávačku

moncicak26
9. led 2013

Ahoj holky tak už je to tady zase....9 dní zpoždění,bradavky bolí jak blázen,náladová jsem,vzteklá,asi budu muset zase na vyvolávačku.Ach jooo my se snad nedočkáme.. ☹

sendoska
10. led 2013

Zkusila si test?? zda nejsi v Tom?

spagatice
10. led 2013

Dočkáš se, nejsi v tom sama, já jsem měla cykly i víc jak 60 dní dlouhé a kdybych nešla na vyvolávačku, tak by byly ještě delší. No a mám dvě děti a teď po druhém porodu chodí MS pravidelně 🙂

moncicak26
autor
10. led 2013

@sendoska jj zkoušela a nic...

moncicak26
autor
10. led 2013

@spagatice no já měla minulý cyklus taky dlouhý asi 50 dní,tak jsem zvědavá jak dlouhý bude tento 🙂

lucoska29
10. led 2013

ahojky holky, taky mě trápí dlouhé ckyly. Jsem na tom taky tak. Zajímalo by mě, jesli Vaše doktorky taky neřeší příčinu proč máte tak dlouhý cyklus a řeší to jen vyvolávačkama? Už začínám silně zvažovat změnu lékaře.

moncicak26
autor
10. led 2013

@lucoska29 u mne je to teprve podruhé takže to zatím doktor nějak neřeší,uvidím až tam půjdu.počkám ještě tak týden,pokud to nepřijde,udělám test a zajdu k doktorovi...

pistalinda35
25. únor 2013

ahoj děvčata, mně zjistili inzulínovou rezistenci a od té doby, co na ní beru léky (+mám po laparoskopii) se to hodně zlepšilo. Zkuste to zkonzultovat s doktorkou ... je to jedna z možností nepravidelnosti cyklu.

moncicak26
autor
25. únor 2013

@pistalinda35 už jsem nad tím uvažovala ze zajdu k doktorovi,ale teď jdu na odběry kvůli tomu ze jsem přibrala.ve fitku mi to doporučili,ať vím co a jak.

pistalinda35
25. únor 2013

a nemáš problémy se štítnou žlázou ? Já přibrala za necelý rok od operace 8 kilo. ☹ Nic moc. Je ale pravda, že léky na inzulínovou rezistenci snižují i cukr , který mám jinak v pořádku. Takže tím , jak mi klesá cukr v krvi, tak mám čím dál větší chuť na sladké 🙂) Je to problém, snad až bude jaro, tak to venku vyběhám 🙂