Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

cincinnati
4. pro 2010

@pigy To jsi měla náročný z krásného tepla přiletět do takové zimy. Jsi na mykózy náchylná ? Jak jste si to jinak užili ? Spokojení s hotelem ?

pigy
autor
4. pro 2010

@cincinnati moc jsme si to užili, jezdila jsem na velbloudovi po pošti v karaváně, pak jeepem pouští k místu, kde se fotili hvězdné války atd. ale taky jsem viděla chudobu a bídu, ale to k Africe taky patří. Jinak jsme si to moc užili a taky jsme se moc snažili, tak uvidíme 😀 na mykózy netrpím, neměla jsem nikdy žádný problém, ale nevím, prostě ji mám a známá, která tam byla taky, tak řekla že má stejný problém a vypadá to, že je to z hotelového bazénu, bylo v něm moc chlóru. Koupila jsem si něco v lékárně a lékarnice mi řekla, že jestli to nezabere, tak mám mazat na gyndu, tak uvidím

cincinnati
4. pro 2010

@pigy Tak doufám, že se zadařilo 🙂)) Jídlo tam bylo dobrý ? Už jste někdy byli v zahraničí na dovolené ?

pigy
autor
4. pro 2010

@cincinnati všechno bylo super a bez chybyčky. My jezdíme k moři každý rok, někdy i 2x. Dobíjí mě to 😉 Přibrala jsem 2kg, jídlo bylo fakt super

cincinnati
4. pro 2010

@pigy Tak to já naopak dala dolů už 5 kilo ... Tak to jsi teď plná energie na pár měsíců dopředu 🙂

pigy
autor
4. pro 2010

@cincinnati mám nabito 😀 jsem zvědavá, kolik nabereš 😉

cincinnati
4. pro 2010

@pigy Taky jsem zvědavá 🙂 Ale ta představa, že budu chodit do práce třeba jen do dubna, je krásná... Už mě to tam fakt štve... Je to hrozný stres a tlaky... 3.1. jdu na 1.screening, tak jsem zvědavá, jak dopadneme... 9.12. jdu na ultrazvuk, už se nemůžu dočkat, až broučka zase uvidím...

veverka.dada
4. pro 2010

@pigy tichounce závidím 😵 doufám, že jsi se stačila řádně nahřát abys tohle mrazivé peklo zvládla 😵
a tfuj tfuj pro štěstí 😉

a když by ses té mykozy nezbavila, tak šup k dr. já se takhle už skoro rok plácám ve střídání mykozy se streptokokem...a dr. mě toho vůbec nemůže zbavit 😒

cincinnati
4. pro 2010

@veverka.dada A ty jsi na mykózy běžně trpěla nebo se to objevilo jen tak z ničeho nic ?

veverka.dada
4. pro 2010

@cincinnati no jednou za čas jsem je měla...ale ne teda v takové intenzitě...a ani nevím co je špatně, co bych mohla udělat aby se už neobjevovali...
ale tak nějak to všechno přisuzuju endošce...že je to tou oslabenou imunitou, tak se na mě chytne všechno, co se kolem mě jen mihne 😀

zelvik
4. pro 2010

@pigy AHoj, vítej zpátky. To je super, že jste si to tak užili, hlavně abys ke koze mykóze nechytla ještě angínu z toho přelezu v počasí...A doufám, že i přes mykózu je tam vevnitř někdo nový🙂

vean
4. pro 2010

četla jsem odpovědi atd....když vám nezjistili proč vám to nejde,žádnou příčinu....jen mě tak napadlo,kolik vám je let,věkový rozdíl mezi vámi a partnery?

pigy
autor
5. pro 2010

@veverka.dada tak jsem si v lékárně koupila nějaké čípky , jsou tři a mají se užívat tři dny. Včera jsem vzala první a už nemám žádné svědění, tak si myslím, že to bude dobrý a nebudu muset na gyndu

pigy
autor
5. pro 2010

@zelvik no nějak si na tu zimu nemůžu zvyknout, ale snad se nemoci vyhnu 😉 koncem příštího týd ne se uvidí, jestli jsme se dostatečně snažili, ale už na mě zase lezou depky z neúspěchu ☹

cincinnati
5. pro 2010

@pigy Hlavně myslet pozitivně !!!

pigy
autor
5. pro 2010

@cincinnati 😀 jo jo

slunickosedmitecn
5. pro 2010

Ahojky, náhodou jsem objevila toto téma a moc mě zaujaly vaše příběhy. Jsem také jedna z vás holky, která se bohužel o mimi snaží už 3 roky. 1x neúspěšnej ET, 1x Ket, ale v 8tt jsme o mimi přišli a nyní jsem již párkrát četla o léčiteli panu Haklovi a chtěla jsem se zeptat těch, které u něj již byly, jak dlouhé má objednací lhůty a kolik se u něj tak platí? Slyšela jsem,že kolem 300Kč, ale přijde mi to nějak málo na dnešní dobu. S manželem jsme se dohodli, že bychom ho rádi zkusili, jestli by nám také pomohl, když má takové výsledky. Můžete mi prosím odpovědět. Děkuju.
Jinak
@cincinnati gratuluji k těhu a držím palečky, aby sis těhu užila a miminko aby krásně rostlo. 🙂
Všem ostatním držím moc palečky, aby jste se dočkaly vytoužených mimísků. Snad se nám to všem co nejdřív povede. Mějte se krásně. A jestli nevadí, ráda bych Vás tu občas navštěvovala 😉

zelvik
5. pro 2010

@vean Tak u mně se ví, že to nejde kvůli endošce... Jinak mně bude za 14 dní 33 let a manželovi bylo 32.Tady bych velkou pavědu nehledala...

zelvik
5. pro 2010

@slunickosedmitecn Ahojky, odpovím snad za všechny rozhodně nevadí, když se k nám přidáš...Můžu vědět, jaký je problém u vás? Proč takové neúspěchy? Taky toho máš za sebou dost☹
Co se týče pana Hakla. Já u něj byla jednou a za týden jedu podruhé. Objednací lhůta je teď tak cca 3 týdny.A opravdu se u něj platí 300. Za necelou hodinu...

cincinnati
5. pro 2010

@slunickosedmitecn Klidně nás navštěvuj, tady se dějí a ještě budou dít zázraky 😀

slunickosedmitecn
5. pro 2010

@cincinnati děkuju, jsem moc ráda, že mezi vás můžu chodit. Snad se tady tohop nejhezčího zázraku taky dočkám 😉

@zelvik díky 🙂 . Jinak u nás je problém ten, že manžel má pomalejší spermie a já mívám občas anovulační cykly, takže náběh na PCO. A na gyndě mi zjistila doktorka menší fibrom (nezhoubnej nádor), kterej prý občas brání početí, ale myslím, že v tom problém asi není. Mám ho tam asi měsíc.
3x jsem otěhu přirozeně, ale vždy v 5tt konec, zamklý potrat. Po KET to vypadalo letos v květnu moc nadějně a už jsem se v duchu radovala, že to asi opravdu vyšlo a budu mít miminko, jenže nedočkali jsme se srdíčka na UZ, mimi se přestalo vyvíjet a tak jsme si teď dali pár měsíců oraz a zkoušíme to přirozeně a nehrotíme to. Teď bychom chtěli právě zkusit pomoc od pana Hakla, tak snad.....když dělá ty zázraky....A je opravdu tak divnej, jak lidi povídaj? Škoda, že mě neobjedná už na příští týden, to jsme s manželem doma oba, no uvidim, třeba se mu něco uvolní, bylo by to fajn. A holky, já jsem z Jablonce n.N., je to lehký ho tam na té vesnici najít? Doufám, že nezabloudíme. 😉

slunickosedmitecn
5. pro 2010

Jo jinak mě je 31.....snad rok 2011 bude pro nás doufalky a snažilky rokem plodným a šťastným. Všem to moc přeju. 😵

veverka.dada
6. pro 2010

@pigy a nejmenujou se ty léky gyno pevaryl, nebo tak nějak?
jinak taky přeju, aby dovolená přinesla své ovoce 😉 ale snaž se na to spíš nemyslet a držím palce ať se ti vyhnou depky z neúspěchu!!!

@slunickosedmitecn jsme rádi za nový "přírůstek" 😀
koukám, že sis toho taky už vytrpěla dost 😒 myslím, že návštěvou pana Hakla by se mohlo lecos vyřešit...já myslím, že my všechnyy tady, co jsme u něj byly, mu věříme 😉 jak říkáš, je opravdu trochu zvláštní, ale to mě ještě víc utvrzuje, že věřím jeho schopnostem... podle mě každý "velký" člověk, který má nějaký velký dar, musí být oproti tomu trochu zvláštní 😉
hele řekla bych, že ten Pátek je celkem malej, takže by neměl být problém ho najít...my přijeli autobusem, směrem z Poděbrad na zastávku Pátek, U hřiště...vystoupili jsme a po té silnici šli asi 100 metrů ještě kousek dál, od toho hřiště po pravé straně...snad je to aspoň trošku srozumitelné 😀

lola22
6. pro 2010

@slunickosedmitecn Ahoj, vitam te taky mezi nami. A byla si na vysetreni na imunologii? Dela to Dr. Madar v Podoli. Takhle bzky potraty jsou podle nej casto zapricineny imunitou. Tady je link na jeho oddeleni:http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51
Hakla se neboj, je svuj, ale verim, ze dokaze pomoci🙂 V Patku jsme to nasli tady bez problemu a to byl vecer, tma a chumelenice.

slunickosedmitecn
6. pro 2010

Ahoj holky, moc děkuju za přivítání 🙂 Jsem ráda, že jsem našla tuto diskuzi.
Děkuju i za informace, co jste mi poskytly, tu vesnici určo najdeme, vezmeme si navigaci 😉
Jinak jsem teda překvapená, že pan Hakl zakazuje i stávající jídelníček, jak jsem tu četla. Kuřecí maso, mrkev, jogurty, dokonce i ryby jo? no to je hezký, to je vše, co jíme rádi. To jsem zvědavá, co nám doporučí. Od rána se mu snažím dovolat na mobil, ale nebere mi to. Tak nevím, zda to zkusit i na tu pevnou, jak uvádí na svých stránkách. Byla bych ráda, kdyby nás objednal ještě prosinci.
@lola22 na imunu jsme byli v Lb a nic nezjistili, jen že jsme zdravý, tak to už nechápu, v čem je problém. Asi už jen v hlavě. I štítná žláza je v pořádku dle vyšetření. No byla bych hrozně moc šťastná, kdyby nám pan Hakl pomohl k miminku.
Holky a vy všechny se snažíte o mimi jak dlouho, jestli se můžu zeptat? a v čem máte vy problém?

zelvik
6. pro 2010

@slunickosedmitecn Ahoj, zkus klidně i tu pevnou linku. Ty objednávky dělá manželka p.Hakla a je to po hlase velice příjemná paní.

Jak dlouho se snažíme? Tak já vysadila HA touhle dobou - před vánocema roku 2007. První MS přišla ukázkově na čas (a mám to tak dodnes) a to bylo první a jediné vítězství. Loni na jaře a letos v únoru jsem absolvovala laparoskopii a měla jsem srůsty, otočenou dělohu ve srůstech ke střevům a hlavně endometriální cystu a endometriozu. Vzali mi 2/3 levého vaječníku.Za sebou mám 2 neúspěšná IUI, manžel je naprosto v pořádku. Máme za sebou imuno i genetiku...A čekáme na zázrak🙂

zvalentova
6. pro 2010

@slunickosedmitecn určitě, v r. 2011 prolomíme hranici a budeme těhotnět všem natruc 😀

zvalentova
6. pro 2010

jéé pardon, ujklikla jsem a příspěvěk vložila do jiné diskuse... nicméně platí se semka,

slunickosedmitecn
6. pro 2010

Tak holky, jsem už objednaná, a to na 22.12 na 15.hodinu k Haklovi. paní opravdu moc příjemná, dokonce nám nabídla, že můžeme přijet už dnes, že nějaká paní odřekla, že se bojej v tomto počasí jet, jenže pro nás je to moc na honem, manžel v práci až do 7hod., škoda no, ale nedá se nic dělat. Pak měla volno i na 21.12. a pak na toho 22.12. po nás na 16.hod.,17.hod a 18,30, tak jen sděluji. Snad to bude v pohodě.

Holky a já se úplně zapomněla zeptat, jestli tam dovnitř se mnou může manžel, nevíte?

zelvik
6. pro 2010

@slunickosedmitecn Já jdu k p. Haklovi podruhé - za týden, na 19:00, snad se počasí trochu umoudří, je to psycho na těch silnicích. Manžel tam s tebou určitě může, já se ani neptala a p. Hakl nás rovnou pozval oba dovnitř. A byla jsme ráda, protože pořád mluvil a mluvil, já mnohdy nevěděla o čem a neměla jsme náladu to všechno vnímat. Tak jsme byla ráda, že tam manžel dělal ten hromosvod a všechno odkejval a poslouchal🙂