Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

slunickosedmitecn
28. pro 2010

@zelvik ahoj, tak testík jsem nezkoušela a už zřejmě nebude ani zapotřebí. Dnes MS dorazila, doufám, že je to už poslední na pár měsíců. 😉

holky, to víte, že nám to vyjde přirozeně, věřím tomu též....a žádný že to nejde, půjde to. 🙂

cincinnati
29. pro 2010

Ahojky, jdu vás všechny pozdravit. Přes vánoce moc na internet nechodím. Copak je s @pigy ?

veverka.dada
30. pro 2010

nazdárek, děvčata 🙂
@slunickosedmitecn aaach jooo 😒 ale neházej flintu do žita...určo je tahle ms poslední!!! 😵

já mám dnes ms pátý den...je teda trochu jiná než po první návštěvě u pana Hakla..bolela první dva dny o trochu víc, ale i tak to je nádhera oproti tomu, na co jsem zvyklá 😵 a taky je hroooozně slabá...no teď už jen počkat na ovulaci a hurá na to 😵
a naprosto s vámi souhlasím, všem nám tady to vyjde přirozeně a dávám tomu čas maximálně do února 😉

Taky už jsem se chtěla zeptat, kdepak se nám @pigy toulá???

zelvik
31. pro 2010

Ahoj všem poslední den v roce. Jdu nám všem popřát jen to nejlepší a splnění všech přání v roce 2011. Hlavně toho našeho společného a velkého snu!!!!!

Vyjde to!!!!

Užijte Silvestra a "za rok" si napíšem🙂

zelvik
3. led 2011

Ahojky kočky, tak se hlásím s novoroční MS☹ Dorazila dnes ráno... No na jednu stranu dobře, protože bych měla černé svědomí - svátky byly ve znamení litrů vína a Silvestr taky. Tak bych asi šílela...Ale i tak - zase zklamání a zase jedeme dál...

Co u vás nového?

lola22
3. led 2011

Ahoj holky moc Vas zdravim a vsem nam do noveho roku taky preju konecne splneni toho naseho velkeho snu🙂 Byla jsem smutna par dni, ze IUI nevyslo, ale uz zase verim, ze to bude dobre a vsem preju pristi vanoce ve trech🙂. V patek jedu na druhou navstevu k panu Haklovi, tak uz se tesim🙂 Mejte se hezky.

slunickosedmitecn
3. led 2011

Ahoj holky, i já vás v novém roce zase zdravím a všem tady přeji, aby jsme měly v bříšku brzo miminka 😉 A tomuto roku moc věřím, neboť má být hodně plodný co se týče dětí, dle kartářky Dagmar Kludské. Mnoho žen prý otěhotní, hodně prý těch, které i nechtěně a to z nevěry, ale my se holky určitě dočkáme. 🙂 Já jsem dnes 7DC a budu se objednávat na druhou návštěvu k Haklovi. Jen nevím, zda je dobré k němu jít ještě před ovulací nebo až po, co myslíte? Neříkal vám to, kdy je lepší? Já se ho zapomněla zeptat. Lolo, neboj se, teď po druhé návštěvě u pana Hakla to určitě vyjde, budu držet moc palečky.

@zelvik ty neboj, určo je to poslední MS na pár měsíců, i já věřím, že jsem v minulém roce dostala poslední před těhu 😉 . Nesmutni beruško, tento rok je náš všech tady, uvidíš 😉 😵

lola22
4. led 2011

@slunickosedmitecn Ahoj taky jsem nad tim premyslela, kdy je nejlepsi se objednat. Muzu se ho ted v patek zeptat az tam pojedu, jestli uz to nebude pozde. To budu mit tak den po ovulaci.
Chtela jsem se Vas zeptat, jestli Vam Hakl nekomu doporucil i treti navstevu, kdyby to po druhy nevyslo?

azeretka
4. led 2011

Ahoj holky, zaujala mě Vaše diskuze, protože máme stejný problém, už dlouho čekáme na miminko ☹
Bohužel asi nebudu mít čas dočíst všechny stránky, ale pár stránek dozadu jste se bavily o panu HAklovi a o zakázaných potravinách. Nemůžete mi prosím napsat, které to podle něj jsou?

mischacek
4. led 2011

@lola22 Prosím, zeptej se ho tedy... Ale myslím, že je asi jedno, kdy k němu člověk jde.

Taky zvažuju třetí návštěvu, myslíte, že to má smysl? Poprvé říkal, že budu muset přijet ještě jednou, ale minule nic takového už neřekl. Tak nevím. A když bych nešla teď a nechala tu 3. návštěvu třeba až na jaro, myslíte, že už to není zbytečny? Mělo by to být za sebou?

@azarteka Je to především kuřecí maso, rajčata, ryby -hlavně losos a hybridi (ryby krmené granulemi), mrkev, káva, smetana a mléko, jogurty.
Nevím, jestli jsem zapomněla na něco důležitého...

Mějte se krááásně.

pigy
autor
4. led 2011

ahojky všem po delší době 😉 nejdřív vám chci popřád všechno nej nej, ať se každé vyplní tajné přání 🙂 Já tady dlouho nebyla, zázrak po dovolené se nekonal a já měla nějakou depku, nebo co, najednou to zase na mě dolehlo. Nějak jsem se zase vzpamatovala a snad už bude zase dobře 😒

mischacek
4. led 2011

@pigy To je mi líto, už jsem myslela, že nám oznámíš nějakou skvělou zprávu... Ale neboj bude zase líp, musíme se přece jednou dočkat... To by bylo, aby nebylo... 😉

pigy
autor
4. led 2011

@mischacek no nevyšlo to 😒 teď šetřím penízky, abych mohla do Plzně, ale nevím, jestli to tenhle rok výjde a roky přibívají 😒

azeretka
5. led 2011

@mischacek ahojky, moc děkuju za odpověď, piju každý den zelený čaj a o tom tu právě byla také zmínka, právě proto jsem reagovala 🙂
Navštěvuje některá z Vás už kliniku CAR nebo se to zatím snažíte řešit jinými alternativními metodami?
Mám v plánu se v nejbližších dnech do caru právě objednat, tak jen jestli bych mezi Vás ještě zapadla 🙂

lola22
5. led 2011

@pigy Ahoj, znam to moc dobre. Taky jsem si myslela jak mi letosni dovolena v rijnu u more pomuze a nic. Me by nevadilo pockat na dite nejakou dobu, ale nejhorsi je to opetovne zklamavani dalsi a dalsi mesic.

Tak ja se pana Hakla na to v patek zeptam a dam vedet.

@azeretka
Ja do CARu nechodim, i kdyz uz se snazime pres 3 roky, ale moje gynekolozka se na neplodnost specializuje a ve sve ordinaci je schopna udelat cokoliv snad jen krome IVF, na ktere se zatim nechystam, takze se od CARu asi moc nelisi🙂 Jinak ja pila taky kazdy den zeleny caj, potrpela jsem si na dobry, sypany a vypila jsem ho denne treba litr nebo i vic. Myslim, ze jsem byla totalne precajovana. Rikala jsem si, ze zeleny caj je dobry, je prece tak zdravy, ale pravdou je, ze ve vetsine je taky hodne kofeinu, resp.teinu, a ten se doporucuje omezit, tak ted uz par mesicu piju prevazne horkou vodu s citronem a nejak mi to staci🙂

zelvik
5. led 2011

@mischacek Ahojky, mně teda o 3. návštěvě už neříkal, že by byla potřeba. Ale sama jsem si pak řekla, že bych tam kdyžtak na jaře jela ještě jednou.
@pigy Ahojky pigy - takže pořád nic? Já taky tak nějak věřila i tomu p. Haklovi, ale ani to zatím nemá výsledek. A upřímně, péče doktorů už mám docela plný zuby☹

lola22
5. led 2011

@pigy A ty uz si vycerpala 3 IVF nebo na co setris penizky?

azeretka
5. led 2011

@lola22 : tak to máš velké štěstí na doktorku, ta moje dělá maximálně vaginální UTZ, takže jsem se rozhodla, že potřebuji změnu, zatím zvažuji možnosti, jestli si najít novou gynekoložku nebo se objednat rovnou da Car.

nevíte, jestli je nutné mít žádanku do car od gynekologa nebo se můžu objednat rovnou sama, tak aby byla brána v potaz úhrada od pojišťovny?

pigy
autor
5. led 2011

@lola22 já už vyčerpala vše, co šlo 😒 teď musím platit ze svého

pigy
autor
5. led 2011

@zelvik já abych byla úpřímná, doktora už nemůžu ani vidět, jinak jsem už vyzkoušela vše možné a nemožné, to bych mohla povídat 😒 podle posledních slov lékaře: mám si najít buď jiného chlapa, nebo mám čekat na zázrak 😒

mischacek
5. led 2011

@azaretka Do CAR můžeš jít sama bez žádanky... A jak dlouho se snažíte?

azeretka
6. led 2011

@mischacek díky 🙂 už je to přesně rok. Ještě mě napadlo vyzkoušet před carem imunologii, akorát na to je žádanka nutná

zelvik
6. led 2011

@pigy No to je pěkná rada, teda🙂 Mně by nový chlap nepomohl, když je problém u mně...No a na zázrak tu vlastně čekáme všechny, co? Za týden jdu na kontrolu na imunologii, brala jsem od léta Pentomer na zvýšené NK buňky. Tak uvidíme, jaký bude výsledek, jestli jsem to nezobala zbytečně.

pigy
autor
6. led 2011

@zelvik uvidíš, držím ti palce. U nás všechny všetření jsou ok, nic se nenašlo, tak že se vlastně nemůže nic řešit, čekáme na zázrak no 😒

mischacek
6. led 2011

Ahojky holky, tak dnes jsme se dozvěděli výsledky z genetiky a zjistilo se, že vše je o.k., tak se mi ulevilo. Imunologie, taky o.k. Takže teď už máme všechna vyšetření a jediné, na co se přišlo, je ta moje minimální endometrióza... :0((( Věřím, že se všechny dočkáme... Musíme... !!! 😉

Jinak MS po druhé návštěvě u pana Hakla trvala jen 5 dní, takže super...

lola22
6. led 2011

@pigy No to je teda drsny, kdyz ti tohle rekne doktor. Ale verim, ze zazraky se deji🙂Uvidis🙂

@azeretka No rok zas neni tak dlouha doba. Ale asi tim nic nezkazis. Na imunologii bych ale se urcite objednala. Tam nam jako na jedinem miste nasli pricinu neuspechu. Doporucuji ti MUDr. Madara z Podoli, jestli si teda z Prahy.

Ja chci od konce ledna zacit chodit na Mohendžodáro jogu, pry pomaha otehotnet. Kdyz si ale vzpomenu, co vsechno jsem uz vyzkousela a nic a kolik penez me to stalo, skoro se mi chce smat, nebo plakat?🙂
Dneska jsem byla na druhem IUI, drzte mi prosim palce! Treba konecne.A doktorka mi ukazala v mikroskopu i manzelovi spermie. Bylo to hezky.

azeretka
7. led 2011

@lola22 no s porovnáním s těmi co se snaží více let samozřejmě není, ale po roce neuspěchu se to bere jako nechtěná neplodnost a měla by se řešit s lékařem. Myslím, že není důvod čekat další rok, jestli se náhodou zadaří, léta plynou a pro někoho může být pozdě už za rok 😉
Z prahy jsem a panu Madarovi jsem už psala email, nevím, jestli odpoví, ale než mu budu volat, tak zkusím vymámit od mé doktorky žádanku, bez ní nás asi stejně nevyšetří 😒

Držím pěsti, aby IUI tentokrát zabralo, jen buď v klidu, žádný stres a povede se 😉

azeretka
7. led 2011

@pigy promiň, že nejsem v obraze a zeptám se asi na věci, které tu určitě zazněli. Nevím, jak dlouho se snažíte ani co máš už za sebou, ale z vyprávění mi přijde, že jste zkoušeli již umělé oplodnění a to nevyšlo, tudíž na klinice dál nevědí co s tebou?
To mi přijde hodně divné, pokud jste oba zdraví, tak umělé oplodnění musí přece být pro doktory hračka?
To mi přijde, že ten doktor asi není příliš v obraze a asi bych vyzkoušela názor jiného odborníka.
Co jsem kde četla, tak ve většině případů, kdy oba v páru byli v pořádku, ale přesto se nedařilo byla na vině prívě ta imunita a obranný systém jak těle ženy tak muže. Ale nejspíš jste již taky zkoušeli, když je tady o tom často řeč. ☹

crawler
7. led 2011

Ahoj holky! 🙂

jen náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a nedá mi to... Já jsem naopak otěhotněla neplánovaně ještě při studiu VŠ a když tak čtu vás, tak si říkám, 100x radši takhle otěhotnět a "zkomplikovat" si krapet život než tak moc toužit po mimi a nemít ho. Chci Vám moc a moc popřát, aby byl rok 2011 šťastný a vy další Silvestr slavily buď s mimim v náručí nebo s mimim v bříšku! 😉

Asi jste toho vyzkoušely hodně a možná už všechno - přesto se Vás ptám, zda znáte i PPR? Já jsem katolička, takže s manželem tuhle metodu provozujeme jako antikoncepci, ale je to úžasná pomůcka právě pro ty, kdo chtějí mimi - žena pozná svoje tělo, svůj cyklus a ví, kdy je pravděpodobnost otěhotnění největší...Asi máte tohle zkoušení za sebou, ale kdyby náhodou ne, tak mi klidně písněte do IP, můžu Vám to vysvětlit nebo poradit - tahle metoda rozhodně nic nepokazí - může jedině pomoci...Tak hodně sil!

azeretka
7. led 2011

@crawler myslím, že se jedná o BT, tedy měření bazální teploty a sledování hlenu, pokud se nepletu, hlen u mě moc k poznání není, ale teplotu jsem poctivě měřila rok, takže své plodné dny poznám. Každopádně díky za tip 😉