Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

slunickosedmitecn
12. bře 2011

@veverka.dada ahojky, já jsem tadyyyyy 😉 , ale nějak nám to tady stávkuje. No každý asi užívá venku hezkého počasí 🙂

lola22
14. bře 2011

Ahoj, taky jsem tady🙂 Co u Vas noveho? Ja byla na dalsich imunol.vysetreni, tak uvidim jak to dopadne🙂 Jinak nic.

slunickosedmitecn
14. bře 2011

Ahojky, u nás nového nic. Jen od návštěvy pana Hakla po MS mám každý den píchání bodavé jednou na levé, pak na pravé straně jakoby ve vaječnících, tak nevím co to znamená. Teď každým dnem bude ovulace, tak snad nám březen tedy vyjde 😉

@lola22 tak držím palce na výsledky imuna, ať je vše v pořádku 😉

veverka.dada
14. bře 2011

no konečně 😝 😀

@lola22 tak držím palce, ať výsledky dopadnou dobře, nebo se zjištěný problém zdárně a rychle vyřeší!!! 😉

@slunickosedmitecn máš to až po skončení ms??? tak nějak před ovulací? já to mívám taky...není to každý den, prostě se to tak různě střídá, někdy častěji, někdy méně....

jinak já byla v tom caru a dr. říkala, že vzhledem k tomu, že v pořádku ovuluju, manžel má dobré spermio jsem ještě mladá a není to tak dlouho co mám po lečbě endoška, tak by zatím nehrotila žádné radikální řešení...píchla mi pregnyl na naplánování ovulace a že prý to máme dvakrát třikrát vyzkoušet...
já s tím souhlasila, páč jsem si nebyla tak moc jistá jak to mám s tou ovulací, jestli jí správně poznám...ale pak jsem zjistila, že jí poznám správně, takže další pokus s pregnylem je podle mě ztráta času 😉
takže jestli to teď nevyjde, tak při příští návštěvě řeknu, že chci to IUI, což už je aspoň trochu krok dopředu 😵 ale uvidíme příští týden 😵

lola22
16. bře 2011

@veverka.dada A doa jakeho CARu si sla?V Praze? Hm tak kdyz bezpecne poznas ovulaci, tak ti ten pregnyl fakt v nicem nepomuze.Ja to takhle zkousela snad 10 cyklu a nic.

veverka.dada
16. bře 2011

@lola22 jj, v Praze, U Apolináře...taky si myslím, že je to u mě fakt k ničemu...no snad IUI už k něčemu bude 😉

no holky, teď jsem přišla domů...jdu na záchod...a sakra...troška krve...nebo spíš takový hnědý hlen...posledních pár cyklů poznám ms už den předem, že přijde...pobolívá mě břicho a bolí mě hlava...teď ale vůůůbec nic...navíc jsem 24 DC...a ještě se mi snad nikdy nestalo aby přišla pod 26 DC...no ale uvidíme, jak se to vyvrbí...naše těla umí pěkně překvapit 😒

zelvik
17. bře 2011

Ahojky, já tu jsem taky, ale u mně nového nic. Nějak jsem rezignovala na doktory, tak nikam nechodím a neřeším :( Ovulace probíhá, ale výsledky pořád nikde. Možná tam bude i nějaká hormonální nerovnováha (na to jsem ale nikdy netrpěla), protože mám poslední dobou šíleně špatnou pleť, vypadám fakt děsně:( Já ale nechci na IVF a v CARu už by mě do něj tlačili, protože jsem podle nich už stará. no jsem, já vím, ale co jim je do toho 🙂

lola22
18. bře 2011

@zelvik A muzu se zeptat kolik ti je? Me je uz 33,5:( A delal ti nekdo ten hormonalni profil? Ten mi udelala normalne moje gynekolozka.

lilisa
18. bře 2011

ahoj holky 😉 pořád na vás nakukuji a teď jsem se konečně přidala 😉
Snažíme se dva roky, a pořád nic. Byla jsem na IVF ale nepovedlo se. Máme špatný SPG a já bych měla být v pořádku. I když průchodnost mi nedělali ... U léčitele jsme byli taky, ale dopadlo to ještě hůř. Tak chodíme na tibetskou medicínu a masáže. Jinak já mám zase psychické potíže.
No a p. Hakl všem omezuje stejná jídla? A pozná průchodnost vejcovodů? 😖

lola22
18. bře 2011

@lilisa Ahoj, jojo pan Hakl zakazuje vsem stejny jidla. Pri sve praci pouziva vyraz ze cesty zpruchodnuje. Urcite za pokus nic nedas.Kam chodis na tibetskou medicinu? Jsi tam spokojena?

lilisa
18. bře 2011

Lola22: a co tedy p. Hakl zakazuje? Je to právě od nás moc daleko, tak nevím ...
Chodím do UH na tibetskou medicínu, užívám EPAMY, a paní mě masíruje hlavu, záda, jen tam křupe 😉
Chodím zatím za ní měsíc. Manžel chodí taky. Prý první musíme vyřešit psychiku a pak posilníme ženské orgány. Prý mám špatné ledviny a neudržím miminko ☹

zelvik
18. bře 2011

@lilisa Ahojky,
jak to myslíš, že u léčitele to dopadlo ještě hůř? Já myslela, že snad nemůžou ublížit?!?!?

@lola22 Ha🙂 Mně bylo teď v prosinci 33 🙂 Hormonální profil mi dělali už několikrát. Naposledy teda někdy před rokem. A vždycky bylo vše OK.

lilisa
18. bře 2011

želviku: no manžovi se SPG strašně zhoršil. skoro na nulu, ale byli jsme u Kočího a ten nám ho zase upravil.
Teď mě ještě manža zdeptal, že mám jít na IUI nebo nativ, ale mám pocit, že to psychicky nezvládnu ☹

zelvik
20. bře 2011

@lilisa Ahojky, já byla 2x na laparoskopii /endometrioza/. Zřejmě bude mrcha zpátky :( Ale už znova pod kudlu nejdu... A na IUI jsem byla taky už 2x. Hodně se bráním IVF, do toho fakt jít nechci...

cincinnati
20. bře 2011

Ahojky holky, jdu se na vás mrknout a trošku vás povzbudit. Psychika je polovina zdraví.... Tak hlavu vzhůru, určitě to jednou výjde, dejte tomu trošku času 😉

@zelvik Nezkusíš ještě IUI ?

Co @pigy ? Kdepak ji máme ?

pigy
autor
21. bře 2011

Ahoj holky, tak jak se vám daří? Máme tady nějaký zázrak? Já jsem se teď dala na zumbu, je to prima odreágování. Jinak tenhle rok mám pauzu, do dalšího boje se pustím začátkem příštího roku. Všem tady držím palce 😉

lola22
21. bře 2011

@lilisa Hodne jsme to tu resily driv, koukni na diskusi. Zhruba zakazuje: kravský mléčný výrobky, kuřecí maso, lososa, rajčata, mrkev, kafe s mlíkem, z čajů doporučuje pít rooibos.
Zapomnela jsem na neco?

lola22
21. bře 2011

@zelvik No to je zvlastni, ze se ti ten horm.profil najednou zhorsil. Tak to jsme skoro stejne stary, taky se mi ale hrozne nechce na IVF.

lilisa
21. bře 2011

ahoj holky, tak já jsem byl dnes v CARU a píchli mi Pregnyl, tak se máme snažit. Jen je mi z toho nějak zle. A udělal se mi bílý flek, stalo se Vám to někdy?
Já pořád přemýšlím nad laparkou nebo HSG 😒

lola22
22. bře 2011

@lilisa No me bylo s pregnylu taky trochu zle, ale hlavne ze zacatku a myslim, ze to bylo hodne psychicky. Pozdeji uz ne. Bily flek se mi pokud vim nikdy neudelal. A jak dlouho se uz snazite? Laparku mam za sebou a neni to uplne prochazka ruzovym sadem:o

lilisa
22. bře 2011

Lola22: snažíme se 2/09. vůbec nevím co teď podniknout. Kdysi my vyšel zvýšený počet NK buněk v souvislosti s lehkým astmatem (sezónním) a teď jsem se dočetla, že to může způsobovat neplodnost. V CARU mi řekli, že to s tím nemá souvislost, ale nevím. Když nám řekli, že leukocyty ve spermiogramu nevadí, tak kdoví co nám poříd bulíkuji. Přemýšlím nad nějakou reprodukční imunologií to dovyšetřit, víte někdo kam jít? A zda si opravdu dodělat HSG nebo laparku? 😒

lola22
23. bře 2011

@lilisa Ja ted chodim k Dr. Malickovy na Karlovo namesti v Praze.Je velmi prijemna, lidska a o vecich premysli.Vim, ze vysetruje prave hladinu NK bunek a ruzne dalsi, kdybys chtela hodne jsme ji resily na konci diskuse Snizena bunecna imunita na Modrym konikovi. Muzu ti poslat i telefon, kdybys chtela.

lilisa
23. bře 2011

ahoj holky 😉
Praha je sice pro mě daleko, ale včera jsem si poslala pár emailů k různým dr a prý že zvýšený pčoet NK buněk nemusím mít vliv na plodnost. Každopádně už to, že manža má problém se spermijkama je blbé 😕

petra.happyday
24. bře 2011

@berunkar Ahojky! Tak to moc gratuluji k vašemu štěstíčku....i já jsem se konečně dočkala dcerunky po neuvěřitelných 7letech....nadělil nám jí přímo ježíšek na štědrý večer 😵 Nejnádhernější dáreček v našem životě 🙂

lilisa
25. bře 2011

http://tarotili.websnadno.cz/KONTAKT.html - holky zkuste si napsat na miminko 🙂
já paní psala, zda se dočkám miminka, napsala jsem jí datum narození a odepsali mi zdarma. Zkuste to taky. Zda nám napíše každé něco jiného nebo stejného. 😉

zelvik
26. bře 2011

@lilisa Ahoj, tak já tam zkusila napsat a už mám odpověď.Co vy?

dvojcata2
26. bře 2011

Ahojky i já napsala a taky jsem dostala odpověd nenapsala jestli ano nebo ne ale hezky mně to vysvětlila a dodala energii..Ale já vím že se konečně podaří
Jsem dnes 6 den po Et je to můj třetí pokus a nezbyly mrazáčcy

lilisa
26. bře 2011

holky a co kdyby jsme sem dali odpovědi? Jestli to náhodou není všechno stejné? 😵

dvojcata2
27. bře 2011

Napsala mi že tam mám kartu vnitřní síli a překonávání překážek.6e tam je zcelení rodiny, karta matka, otec a děti a naplnění osudu ale že tam je i karta že nějaké věci ještě způsobí pořádný zmatek.A je tam karta vítězství.Tak třeba čekám trojčata to by byl teda zmatek 🙂

slunickosedmitecn
27. bře 2011

@dvojcata2 ahojky, prosím tě a na co musím kliknout abych mohla položit dotaz? nebo normálně píšete přes mail ty dotazy té kartářce? Ráda bych to zkusila též. 😉
Jinak moc držím palečky, aby ET byl úspěšný. Hodně štěstíčka. 😉