• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

23. října 2014 
@slunickosedmitecn klikni na ten odkaz nahoře a pak dej poradna zdarma.
27. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak copak vám napsala???
27. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojcata2 díky moc, zkusím to také.... :wink: Dobrou noc všem. :pensive:
28. bře 2011 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jenom Vas informuju, ze pan Hakl je uz uplne nedostupny. V patek mel objednavaci den, chtela jsem to zkusit do tretice, volala jsem tam snad 20krat, furtobsazeno. Nakonec jsem se dovolala asi v pul druhy a jeho zena mi rekal, ze uz v pul jedenacty to bylo uplne obsazeny ze volalo asi 1000 lidi. Tak nam ten clanek o nem moc nepomohl:(
28. bře 2011 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 ahojky, no to je teda dobrý, já se k němu chtěla ještě znova objednat. :frowning2: :unamused: A řekla ti jeho paní, kdy se máš zkusit opět objednat?Hlavně aby už nebyl vycucanej z té svojí energie a něco mu zbývalo u pro nás snažilky.
28. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vkládám odpověď z té tarotové poradny. Vypadá to, že to fakt stejné není. Psala, že v období násleujícího 1/2 rokužádnou výraznou kartu která by hovořila o možnosti početí nemám... a že klid a mír a harmonie se mi do života vloudí zhruba někdy v srpnu..Dále cituji :slight_smile: :
Ale i tak ....kartičky zde hovoří spíše v tom smyslu..že ano..že budete mít příležitost..nové možnosti..a nové začátky..ale hovoří o tom..že něco ..čeho se bojíte musíte překonat..respektive ..ten Váš strach musí zemřít..aby mohlo začít něco nového..a jsou tu karty ..které hovoří o pomocné ruce..kterou nemáte odmítat...a tudíž z toho usuzuji..že by bylo asi dobré vyhledat lékaře..a nechat si pomoci... protože..dále karty mluví o tom..že bude změna k lepšímu.. a dokonce to slibuje jedna z ochranných karte tarotu..ale jeden háček tomá...slibuje to do budoucna.....je to o tom...že na to ..po čem toužíte..
si budete muste ještě počkat..ale pak ..pak to bude stát za to..

Tak co holky? Jste z toho moudré? :(
28. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik ale jo rozumím musíš si to přečíst asi tak 5 krát za sebou a pomalu to rozebírat já to tak dělala poprvé jsem tomu taky nerozumněla.
Holky jak je to se zubařem v těhu.Kdybych byla těhu dá mi injekci??Bere mně moudrák
28. bře 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem psala taky té kartářce, ale stále jsem nedostala žádný výklad, jen že mi přijde odpověď na mail. Do kolika dní jste obdržely vy ten výklad z karet?

@zelvik zajímavej výklad. No hlavně neztrácej naději a víru. Však miminko si k tobě cestičku najde :wink: . Drž se a hodně štěstíčka.
@dvojcata2 já mám kamarádky těhulky a těm v těhu i moudráky pod injekcí normálně zubař trhal, ale prý to moc nevadí ve 2.trimestru, to ony byly, v 1.trimestru nevím. Tak ať tě zoubek moc dlouho netrápí.
28. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickosedmitecn Ahojky, díky:slight_smile: Odpověď mi přišla na mail tak do dvou dnů.
29. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně odpověd přišla druhý den.pak jsem jí psala ještě jednou a zase mi druhý den odpověděla.Holky mám takovou divnou pachut v puse jako kdybych cucala kov tak nevím jestli to je těhulkování nebo ten moudrák tohle jsem nikdy neměla i když jsem mněla nemocný zub
29. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě napsala taky něco jiného.
Ještě jsem našla jeden web a ten řekne, kde je problém. Možná by vás to taky mohlo zajímat. Je to o léčení energií na dálku :wink:
29. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ezoterika.estranky.cz/ - je tam sousty zajímavého psaní :wink:
29. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
/Ahojky děvčátka tak vás jdu nakazit , jsem nevydržela a testla jsem 9 den po ET a mám // ted se jenom modlit aby to vydrželo
30. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojcata2 ještě jednou gratuluji, super zprávička :wink: . Držím palečky aby vše tentokrát dopadlo dobře. :wink:
30. bře 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, teď čtu odpověď od kartářky a ten výklad zní shrnu to: Letos karty absolutně u mě miminko nevidí, hrozně moc se na to psychicky upínám, mám polevit a přemýšlet prý a zabývat se spíš adopcí miminka a že kdo ví, že se to zrovna může potom povést normální cestou, ale nesmím na to tolik myslet. V této době jsem prý na svém vrcholu a už v tuto dobu chtít víc ani nemůžu. Mám prý krásnou kartu, značící spokojenou rodinku a pokud se stane touha po miminku jedinou mojí touhou a budu se na to tolik upínat, můžeme prý vše, co jsme s manželem do teď spolu budovali, pěkně pokazit. :unamused: No jsem z toho mailíku trošku rozladěná, musím to nějak vstřebat.

Dobrou noc všem :pensive:
31. bře 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojcata2 Jůůůů, gratulace a držím palce.

@slunickosedmitecn Hmm, taky nic moc optimistického:(
31. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilisa Ahoj a už jsi to zkoušela? Jak moc rozsáhlý mail bych asi měla napsat? Nebo stačí jen stručný dotaz?
31. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je zvláštní sluničko že ti napsala tak blbý výklad.
Zelviku nezkoušela jsem to, ale slyšela jsem že pomohl prý stovkám lidí. Tak nevím... :confused:
31. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, po IVF me zustal Puregon. Piste do IP kdo ma zaje´m. My uz ted jenom doufame v zazrak po nepovedenych IVF. Vsem hodne stesti
7. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickosedmitecn Marti ale já ti to vždycky říkala nesmíš nato tolik myslet a uvidíš že se to povede. :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bazsaiova no jo, však já se snažím na to nemyslet, ale ono se to všem řekne, kdo s početím nemá problém.
Tady by ti holky mohly vyprávět. Ale já věřím, že se dočkáme všechny, jen to chce svůj čas. :wink: (Snad nebudu mít dlouhé fousy :slight_smile: )
13. dub 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny, tak co kde nového? U mně zase nic - včera došla mrcha:(
15. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Ahojky, u mě stejně tak :unamused: , mrška přišla a za necelý den zas odešla, takhle krátkou jsem jí teda ještě neměla. No stejně zítra zkusím testík, pro klid duše. :zipper_mouth:
15. dub 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u me taky nic, mrska taky dorazila na cas:(
18. dub 2011 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickosedmitecn Jen jeden den? No já ji měla taky slabou, jen 3 dny. A jak dopadl testík?
18. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik ahojky, jo jo, jen jeden, testík mám v albu, ale moc nevěřím, že to vyšlo, je to 10 mamatest a ty údajně dělaj i falešně pozitivní testy, tak se uvidí. Zítra chci test opakovat. Jukni do alba... Ale ta MS byla nyní úplně jiná a fak jeden den a vše pryč. Prsa neskutečně bolely a teď už o něco míň, ale je mi tak divně a stále teplota kolem 37,4. Počkám ještě pár dní a uvidím, co se z toho vyvrbí. Jsem smířená se vším, takže to už nehrotím. :wink:
18. dub 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickosedmitecn Jejda, držím palce, to vypadá hodně nadějně. Já si myslím, že mám nějakou hormonální nerovnováhu. Mám šílenou pleť a vždycky mě po ovulaci bolely prsa. A teď už dobře 4 cykly nic...Tak nevím...
18. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik no vypadá to nadějně, ale radši se dopředu moc neraduju, vždy to špatně skončilo :unamused: Zítra testuju opět, tak jsem zvědavá, zda bude sílit.
Třeba je to tím, že se konečně vše připravuje a upravuje pro těhotenství :wink: , už to musí vyjít. Neboj, tenhle rok se dočkáme a budeme mít plná bříška dětiček :slight_smile:
18. dub 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickosedmitecn Ahojky, tak jak dneska testík?!!?
19. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickosedmitecn Jee, tak to moc drzim palce, at je to tentokrat vsechno dobry:slight_smile:Tesim se na dalsi zpravy.
19. dub 2011 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek