Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

dvojcata2
27. bře 2011

@slunickosedmitecn klikni na ten odkaz nahoře a pak dej poradna zdarma.

dvojcata2
27. bře 2011

tak copak vám napsala???

slunickosedmitecn
27. bře 2011

@dvojcata2 díky moc, zkusím to také.... 😉 Dobrou noc všem. 😔

lola22
28. bře 2011

Ahoj, jenom Vas informuju, ze pan Hakl je uz uplne nedostupny. V patek mel objednavaci den, chtela jsem to zkusit do tretice, volala jsem tam snad 20krat, furtobsazeno. Nakonec jsem se dovolala asi v pul druhy a jeho zena mi rekal, ze uz v pul jedenacty to bylo uplne obsazeny ze volalo asi 1000 lidi. Tak nam ten clanek o nem moc nepomohl:(

slunickosedmitecn
28. bře 2011

@lola22 ahojky, no to je teda dobrý, já se k němu chtěla ještě znova objednat. ☹ 😒 A řekla ti jeho paní, kdy se máš zkusit opět objednat?Hlavně aby už nebyl vycucanej z té svojí energie a něco mu zbývalo u pro nás snažilky.

zelvik
28. bře 2011

Ahoj, tak vkládám odpověď z té tarotové poradny. Vypadá to, že to fakt stejné není. Psala, že v období násleujícího 1/2 rokužádnou výraznou kartu která by hovořila o možnosti početí nemám... a že klid a mír a harmonie se mi do života vloudí zhruba někdy v srpnu..Dále cituji 🙂 :
Ale i tak ....kartičky zde hovoří spíše v tom smyslu..že ano..že budete mít příležitost..nové možnosti..a nové začátky..ale hovoří o tom..že něco ..čeho se bojíte musíte překonat..respektive ..ten Váš strach musí zemřít..aby mohlo začít něco nového..a jsou tu karty ..které hovoří o pomocné ruce..kterou nemáte odmítat...a tudíž z toho usuzuji..že by bylo asi dobré vyhledat lékaře..a nechat si pomoci... protože..dále karty mluví o tom..že bude změna k lepšímu.. a dokonce to slibuje jedna z ochranných karte tarotu..ale jeden háček tomá...slibuje to do budoucna.....je to o tom...že na to ..po čem toužíte..
si budete muste ještě počkat..ale pak ..pak to bude stát za to..

Tak co holky? Jste z toho moudré? :(

dvojcata2
28. bře 2011

@zelvik ale jo rozumím musíš si to přečíst asi tak 5 krát za sebou a pomalu to rozebírat já to tak dělala poprvé jsem tomu taky nerozumněla.
Holky jak je to se zubařem v těhu.Kdybych byla těhu dá mi injekci??Bere mně moudrák

slunickosedmitecn
28. bře 2011

Holky, tak jsem psala taky té kartářce, ale stále jsem nedostala žádný výklad, jen že mi přijde odpověď na mail. Do kolika dní jste obdržely vy ten výklad z karet?

@zelvik zajímavej výklad. No hlavně neztrácej naději a víru. Však miminko si k tobě cestičku najde 😉 . Drž se a hodně štěstíčka.
@dvojcata2 já mám kamarádky těhulky a těm v těhu i moudráky pod injekcí normálně zubař trhal, ale prý to moc nevadí ve 2.trimestru, to ony byly, v 1.trimestru nevím. Tak ať tě zoubek moc dlouho netrápí.

zelvik
29. bře 2011

@slunickosedmitecn Ahojky, díky🙂 Odpověď mi přišla na mail tak do dvou dnů.

dvojcata2
29. bře 2011

Mně odpověd přišla druhý den.pak jsem jí psala ještě jednou a zase mi druhý den odpověděla.Holky mám takovou divnou pachut v puse jako kdybych cucala kov tak nevím jestli to je těhulkování nebo ten moudrák tohle jsem nikdy neměla i když jsem mněla nemocný zub

lilisa
29. bře 2011

ahoj holky, tak mě napsala taky něco jiného.
Ještě jsem našla jeden web a ten řekne, kde je problém. Možná by vás to taky mohlo zajímat. Je to o léčení energií na dálku 😉

lilisa
29. bře 2011

http://www.ezoterika.estranky.cz/ - je tam sousty zajímavého psaní 😉

dvojcata2
30. bře 2011

/Ahojky děvčátka tak vás jdu nakazit , jsem nevydržela a testla jsem 9 den po ET a mám // ted se jenom modlit aby to vydrželo

slunickosedmitecn
30. bře 2011

@dvojcata2 ještě jednou gratuluji, super zprávička 😉 . Držím palečky aby vše tentokrát dopadlo dobře. 😉

slunickosedmitecn
30. bře 2011

Jinak holky, teď čtu odpověď od kartářky a ten výklad zní shrnu to: Letos karty absolutně u mě miminko nevidí, hrozně moc se na to psychicky upínám, mám polevit a přemýšlet prý a zabývat se spíš adopcí miminka a že kdo ví, že se to zrovna může potom povést normální cestou, ale nesmím na to tolik myslet. V této době jsem prý na svém vrcholu a už v tuto dobu chtít víc ani nemůžu. Mám prý krásnou kartu, značící spokojenou rodinku a pokud se stane touha po miminku jedinou mojí touhou a budu se na to tolik upínat, můžeme prý vše, co jsme s manželem do teď spolu budovali, pěkně pokazit. 😒 No jsem z toho mailíku trošku rozladěná, musím to nějak vstřebat.

Dobrou noc všem 😔

zelvik
31. bře 2011

@dvojcata2 Jůůůů, gratulace a držím palce.

@slunickosedmitecn Hmm, taky nic moc optimistického:(

zelvik
31. bře 2011

@lilisa Ahoj a už jsi to zkoušela? Jak moc rozsáhlý mail bych asi měla napsat? Nebo stačí jen stručný dotaz?

lilisa
31. bře 2011

tak to je zvláštní sluničko že ti napsala tak blbý výklad.
Zelviku nezkoušela jsem to, ale slyšela jsem že pomohl prý stovkám lidí. Tak nevím... 😕

inza
7. dub 2011

Ahoj, po IVF me zustal Puregon. Piste do IP kdo ma zaje´m. My uz ted jenom doufame v zazrak po nepovedenych IVF. Vsem hodne stesti

bazsaiova
13. dub 2011

@slunickosedmitecn Marti ale já ti to vždycky říkala nesmíš nato tolik myslet a uvidíš že se to povede. 🙂

slunickosedmitecn
13. dub 2011

@bazsaiova no jo, však já se snažím na to nemyslet, ale ono se to všem řekne, kdo s početím nemá problém.
Tady by ti holky mohly vyprávět. Ale já věřím, že se dočkáme všechny, jen to chce svůj čas. 😉 (Snad nebudu mít dlouhé fousy 🙂 )

zelvik
15. dub 2011

Ahoj všechny, tak co kde nového? U mně zase nic - včera došla mrcha:(

slunickosedmitecn
15. dub 2011

@zelvik Ahojky, u mě stejně tak 😒 , mrška přišla a za necelý den zas odešla, takhle krátkou jsem jí teda ještě neměla. No stejně zítra zkusím testík, pro klid duše. 🤐

lola22
18. dub 2011

Ahoj holky, u me taky nic, mrska taky dorazila na cas:(

zelvik
18. dub 2011

@slunickosedmitecn Jen jeden den? No já ji měla taky slabou, jen 3 dny. A jak dopadl testík?

slunickosedmitecn
18. dub 2011

@zelvik ahojky, jo jo, jen jeden, testík mám v albu, ale moc nevěřím, že to vyšlo, je to 10 mamatest a ty údajně dělaj i falešně pozitivní testy, tak se uvidí. Zítra chci test opakovat. Jukni do alba... Ale ta MS byla nyní úplně jiná a fak jeden den a vše pryč. Prsa neskutečně bolely a teď už o něco míň, ale je mi tak divně a stále teplota kolem 37,4. Počkám ještě pár dní a uvidím, co se z toho vyvrbí. Jsem smířená se vším, takže to už nehrotím. 😉

zelvik
18. dub 2011

@slunickosedmitecn Jejda, držím palce, to vypadá hodně nadějně. Já si myslím, že mám nějakou hormonální nerovnováhu. Mám šílenou pleť a vždycky mě po ovulaci bolely prsa. A teď už dobře 4 cykly nic...Tak nevím...

slunickosedmitecn
18. dub 2011

@zelvik no vypadá to nadějně, ale radši se dopředu moc neraduju, vždy to špatně skončilo 😒 Zítra testuju opět, tak jsem zvědavá, zda bude sílit.
Třeba je to tím, že se konečně vše připravuje a upravuje pro těhotenství 😉 , už to musí vyjít. Neboj, tenhle rok se dočkáme a budeme mít plná bříška dětiček 🙂

zelvik
19. dub 2011

@slunickosedmitecn Ahojky, tak jak dneska testík?!!?

lola22
19. dub 2011

@slunickosedmitecn Jee, tak to moc drzim palce, at je to tentokrat vsechno dobry🙂Tesim se na dalsi zpravy.