Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

pupidu
21. led 2012

@drndapetka Úplně mě při čtení tvého příspěvku mrazilo. Je mi líto, že jsi musela zkusit tolik trápení a moc vám přeju, abyste se toho vytouženého miminka dočkali 🙂
Vám všem ostatním samozřejmě taky 😉

lanka2
23. říj 2014

Ahojky všem, pročetla jsem si celou vaši diskuzi a chtěla bych všechny holky, snažilky povzbudit. Ze začátku tu hodně píšete o Haklovi. Chtěla bych taky se s vámi podělit o zkušenosti s ním. Je to už šest let zpátky, rozhodli jsme se tenkrát s přítelem, teď už manželem, o dítě. Po roce snažení jsem navštívila gynekologa, ten nás odkázal na centrum, kde nám řekli že je problém v příteli,, spermie má pomalé a jejich málo, tudíž přirozenou cestou máme nulovou šanci. Byla jsem tenkrát u kartářky a ta mi doporučila p. Hakla, chtěli jsme to zkusit,než se vrhneme do umělého. Byli jsme u něho poprvé na návštěvě v prosinci 2008, a v lednu jsem měla pozitivní test. Dnes už máme pětiletého chlapečka. Takže určitě pana Hakla doporučuji. Byli jsme u něho od té doby už několikrát, manžel se zápěstím zlomeným a taky mu pomohl. Teď se tam chystáme zítra a to proto, že bychom chtěli už nějakou tu sestřičku. Taky se snažíme půl roku a zatím nic.🙂 Tak uvidíme. Přeji všem hodně štěstí