Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

cincinnati
19. říj 2010

@pigy Já už nevím... Vůbec nevím, co mám dělat.... Když bych věděla, kdy otěhotním, tak by se snáz plánovalo. Nevím, jestli odejít z práce.... nebo počkat .... ach jo... Tebe práce baví ?

pigy
autor
19. říj 2010

@cincinnati tak co se týče práce, tu jsem musela měnit vždy po neúspěšném IVF,teď už to dělám jinak, našla jsem si práci, která mě baví a snažím se na snažení nemyslet, až to příjde, tak to příjde, ale už se nechci omezovat, dělala jsem to spoustu let a nic z toho, všechno bylo jakoby na půl, teď to dělám jinak, ale na to musíš přijít sama, tím, co te´d prožíváš, jsem prošla taky a nezávidím ti to 😒

cincinnati
19. říj 2010

@pigy Proč jsi musela měnit práci po neúspěšném IVF ? Já v práci zůstávám proto, že bych tam pak při rodičáku mohla pracovat (z domu). To se dnes jen tak nevidí... Ale jinak tam mám hrozný stres. Taky mi příjde, že žiju jen napůl, pořád čekám, až to příjde .... a ono pořád nic...

pigy
autor
19. říj 2010

@cincinnati protože jsem musela často k do centra, to se jim nelíbilo, pak jsem si brala neschopenku, to se jim nelíbilo už vůbec, tak že samé problémy a vždy mi byla dána výpověď, prostě nervy a starosti navíc, pak hledání zaměstnání, pak zase starost s doktoroma a zase kolem dokola ☹ kdybych měla práci, kterou bych mohla děůlat z domova, tak bych byla moc ráda a nemusela bych tohle všechno řešit 😒

cincinnati
19. říj 2010

@pigy Já teda nepracuju z domova, ale při rodičovské bych na částečný úvazek mohla. To mě tam drží... Nakonec to dopadne tak, že žádnej rodičák ani nebude...

pigy
autor
20. říj 2010

@cincinnati ještě nedělej závěry, uvidíme, jak to všechno bude 😉 kdy budeš testovat? jsem na tebe fakt zvědavá 😀

cincinnati
20. říj 2010

@pigy Nevím, necítím se nějak zvlášť. V pátek to bude týden od IUI. Nevím, kdy budu testovat. Kdy doporučuješ ? 🙂

pigy
autor
21. říj 2010

tak nevím, co ti řeklu, ale asi bych testovala po třech týdnech a doporučovala bych ti testnout s testem citlivost 25, to už bude 100% jasný, jestli jo, nebo ne. Tak držím palce 😉

cincinnati
21. říj 2010

@pigy Já teda nevydržela a testovala dnes a samozřejmě nic... Řekli mi, abych testovala za 14 dní od 15.10.

pigy
autor
22. říj 2010

@cincinnati tak to je ještě brzo, zkus to zase za týden, už by se tam mělo něco objevit 😉

cincinnati
22. říj 2010

@pigy Spíš se tam nic neobjeví ...

pigy
autor
23. říj 2010

@pigy uvidíme, ale kdyby né, tak co máš v plánu dál?

pigy
autor
23. říj 2010

@cincinnati uvidíme, ale kdyby né, tak co máš v plánu dál?

cincinnati
23. říj 2010

@pigy Jsem objednaná k léčiteli 1.11. Jinak nevím.... Co doporučuješ ? 🙂

luciebx
23. říj 2010

ahoj holky ja mela podobny problem... 9 let sem nebrala zadnou antiku litala jen po vysetreni a vse vychazelo dobre ale mimi nikde... pak mi dr rekla ze to mam psychicke ze na to moc myslim a tak..- tak sem ji rekla ze jak na to nemam furt myslet kdyz je to jedina vec na svete kterou chci... no a pak sme se s pritelem zasnoubili a ja zacala planovat svatbu a behem 3 mesicu kdy sme planovali a ja na mimi moc nemyslela tak se zadarilo.. vim ze to asi nebude kazde pripad.. .ale takhle to bylo u nas... ted mame 3,5 mesicni mimi a je to fajn... termin svatby sme museli presunout pac se maly narodil 2 dny po terminu svatby hii... takze se bereme pristi leto.. 🙂
moc vam vsem drzim palecky..

pigy
autor
23. říj 2010

@cincinnati tak nevím, co ti doporučit 😀 já jsem se teď dala na alternativní medicímu, změnila jsem zaměstnání, tak že jsem po psychické stránce ok, já už opravdu čekám jen na zázrak 😀 no ale jasem ponaučená v tom, že nemám poslouchat rady typu nemysli na to, když budeš dělat to a to, tak se to povede, tohle nesmíš atd.... k ničemu to nebylo, naopak jsem byla jako na struně napnutá a přemýšlela jsem co dělat dobře. Teď jsem to všechno hodila za hlavu, funguju jako dřív, dělám to, co chci, jím to, na co mám chuť atd. jsem teď jakoby víc svobodná a nic neřeším 😉 na tohle všechno ale musíš přijít sama

cincinnati
23. říj 2010

@luciebx Ahojky, my se snažili taky už před svatbou, kdy bylo spousta starostí a nervů. Na mimi jsem až tak nemyslela a stejně to nedopadlo....

@pigy Taky nesnáším rady typu "nemysli na to, ono to příjde samo, kdy to nejméně budeš čekat" atp. Já to mám složitejší.... Nemůžu jen tak změnit práci.... resp. to ani není možné, už jsem to zkoušela mnohokrát a neměla jsem úspěch, protože jsem ve státní správě, a to je spíše stigma a tak mě ani nepozvou na pohovor. Přitom jsme tam je včlenění a fakt makáme narozdíl od jiných klasických úředníků. Výhodou je, že u nás lze pracovat z domu při rodičovské, a to je pro mě důvodem, proč tam nadále zůstávat, i když k té práci mám hrozný odpor už. Pracovat na rodičovské bych musela, protože máme fakt dost vysokou hypotéku a jeden plat s rodičovskou by nám nestačil na všechny platby.
Jsem v takové docela blbé situaci...

pigy
autor
23. říj 2010

@cincinnati tak to docela chápu, my máme taky hypošku, tak že musím koukat taky na peníze. Ale už to taky tak neřeším. Prostě jsem si řekla, že budu řešit věci, až je budu muset řešit. Je to prostě všechno těžké a složité, znáš to sama, člověk má pocit, že je jak v začarovaném kruhu 😒

cincinnati
23. říj 2010

@pigy Jo přesně jsi to vystihla....je to začarovaný kruh ...

pigy
autor
23. říj 2010

@cincinnati tak uvidíme, jak to s náma dopadne, ale já doufám, že dobře 😀

cincinnati
23. říj 2010

@pigy Kéž by...

cincinnati
25. říj 2010

@pigy Testík 10.den nic ...

pigy
autor
25. říj 2010

😒 zkus to ještě za týden, ještě není nic ztraceno. Držím palce 😉

cincinnati
25. říj 2010

@pigy Nevidím to moc dobře ... cítím, že se blíží MS ... bolí mě obě strany a spíše níže...

pigy
autor
26. říj 2010

@cincinnati tak já měla vždy před pozit. testem bolesti jako před menzes, uvidíš, jak to bude. Máš citlivá prsa?

cincinnati
26. říj 2010

@pigy Nemám ... Bolesti mám ale na obou stranách dost silný, takže MS bude asi hrůza. Už jsem někde v diskuzi četla, že po IUI měly některé hrozně bolestivou a silnou MS. Dnešní test taky nic neukázal....

pigy
autor
26. říj 2010

@cincinnati tak to ti neporadím, já na IUI nebyla. 😒 Tak uvidíš a myslím na tebe.

petra.happyday
26. říj 2010

Ahojky holky! Chci vám jen říct, že vám všem moc držím palečky a nezapomeňte prosím na to,že "naděje umírá poslední"!!!!!! Hlavní je to nevzdávat!!! 7let nám trvalo než se na nás taky konečně usmálo štěstíčko....a to už jsem podle lékařů neměla žádnou šanci otěhotnět přirozenou cestou...údajně jsem měla neprůchodné oba vejcovody a také endometriosu. Podstoupila jsem několik laparoskopií, neúspěšných inseminací a také dva pokusy IVF.....no a nakonec se nám zadřilo i bez pomoci lékařů 🙂 Příroda je mocná čarodějka.... Hodně velikou roli hraje také psychika...chce to prostě alespoň na chvíli vypnout a netrápit se!!! Za dva měsíce se nám narodí naše vymodlené zlatíčko a už se na ní moc a moc těšíme. Taky se určitě dočkáte!!!!! Myslím na vás a držím palečky!!!!

pigy
autor
27. říj 2010

@petra.happyday díky moc a tobě hodně štěstí s miminkem

cincinnati
27. říj 2010

@petra.happyday Tak to muselo být teda dobrý překvápko 🙂