Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

zelvik
30. říj 2010

@pigy Dobrou noc

cincinnati
31. říj 2010

@zelvik Jojo, napiš mi jen jméno, příjmení a telefonní číslo. Já to zkusím v pondělí změnit ze sebe na tebe. Kdyby to nechtěli akceptovat s tím, že musíš zavolat sama, tak ti pošlu sms, abys jim to telefonicky sama potvrdila. Nebudete muset čekat na termín a pomohl mnoha ženám. Má i knihu s poděkováním od žen, které otěhotněly.

pigy
autor
31. říj 2010

hezké odpoledne holky, kde jste všechny? 😕

zelvik
31. říj 2010

@pigy Ahojky, no my dnes vstávali pozdě a teď jsem teprve dorazila nádobí po obědě. Tak si dám chvíli oddych a pak se půjdem projít. Venku je nádherně...

pigy
autor
31. říj 2010

@zelvik ahojky, my se zrovna vrátili a bylo krásně. Na hřbitovech je přelidněno 😒 Tak půjdeš k tomu léčiteli?

zelvik
31. říj 2010

@pigy Bylo hezky, ale za chvíli bude tma, ten posun času mě zničí☹ Jojo, hřbitovy svítí jak na lampionovým průvodě...S tím léčitelem uvidíme - poslala jsem cincinnati údaje, že tam zavolá a zkusí nás vyměnit...

pigy
autor
31. říj 2010

@zelvik no mě ten posun taky ničí a trvá mi nejmíň 14 dní, než se srovnám. Tak jestli toho léčitele máš kousek, bylo by to škoda nevyužít 😉

zelvik
31. říj 2010

@pigy No z domova to je přeci jen z ruky, ale pracujeme oba v Praze a k léčiteli to máme z Prahy 45 minut autem. Domů to pak bude celkem asi kolem 2 hodin. Na opačnou stranu pak z Prahy. Ale stojí to za to...

cincinnati
31. říj 2010

@zelvik Já myslím, že to půjde bez problémů, maximálně bude chtít, abys dodatečně zavolala sama. Já už u tohoto léčitele nedávno byla a pomohl mi zprůchodnit jednu stranu, protože mi nefungovala... Potvrdila to i MUDr. podle ultrazvuku 🙂 Takže určitě doporučuju 🙂

pigy
autor
31. říj 2010

@zelvik tak to jde, já bych to měla na půl dne 😀

zelvik
31. říj 2010

@cincinnati No vidíš, to jsem se právě chtěla zeptat, jestli už máš zkušenost a nebo nějakou referenci? A jak to probíhá? Týý jo, tak jestli má takovýhle výsledky, tak klobouk dolů.
Když to zítra klapne, určitě vám tu pak budu referovat, holky.

cincinnati
31. říj 2010

@zelvik Ptá se, proč jsi přišla. Sáhl mi na pravou stranu (přes oblečení) a řekl, že ta mi funguje. Pak na levou stranu, ta prý je neprůchodná. Působil na ni asi hodinu, aby ji zprůchodnil. Od té doby mi tam začala probíhat ovulace, nikdy do té doby jsem ji tam necítila. Na závěr řekl, že cítí, že se léčím se štítnou žlázou. Na ultrazvuku mi pak MUDr. v Gennetu řekla, že mám pravou stranu téměř bez vajíček, protože asi probíhala ovulace jen tam. Zatímco na druhé straně jsem měla vajíček až moc. Navíc říkala, že se nalevo zrovna jedno vyvíjí. Hlavně tomu musíš věřit, když na tebe působí... pak cítíš teplo, já byla skeptická a teplo necítila.

zelvik
31. říj 2010

@cincinnati Tak to je výborný!!!!!!! Jen si říkám, že jak mám teď za sebou tu inseminaci a kdyby vevnitř jó´něco probíhalo, aby to třeba tou energií nepokazil. Ale když mu řeknu, v jaké jsem teď fázi a co mám za sebou, tak to asi uváží sám, viď? Před lety jsem navštívila párkrát kartářku a neměla jsem důvod nevěřit, tak si myslím, že tohle zvládnu taky🙂

cincinnati
31. říj 2010

@zelvik Jo, prostě mu vše řekni a uvidíš. Já z něj byla celkem překvapená, protože jsem byla vždy skeptik k alternativám a tou štítnou žlázou mě dostal.... A pak se to vše prokázalo ještě ultrazvukem. I MUDr. se mě ptala na jeho jméno a odkud je 🙂

zelvik
1. lis 2010

Hezké pondělí všem. Jak se máme?
Cincinnati - tak co? Vyrazila jsi někam k doktorům na krev?Doufám, že jen se slávou potvrdili ty tvoje testíky!!!!!!

cincinnati
1. lis 2010

@zelvik Ke gynekoložce jdu ve středu, ale stejně asi nepůjde nic vidět.... Už se těším, až vypadnu z té blbé práce ...

cincinnati
1. lis 2010

@pigy Kdepak jsi ? Nepíšeš ....

cincinnati
1. lis 2010

@zelvik Pak mi napiš, jak bylo u léčitele, jo ? 😉

pigy
autor
1. lis 2010

@cincinnati ahojky, nezlob se, ale tento týden budu psát málo, od rána v práci a vracet se budu až večer, jako dnes. Šéfová se zbláznila a děláme inventuru. Jak se cítíš ty a co máš nového? Volala jsi do centra, nebo půjdeš na gyndu?

pigy
autor
1. lis 2010

tak holky pište, pište a večer si vás přečtu. Tento týden mám hodně pracovní, tak se dostanu k pc až pozdě večer.
Mějte se krásně

cincinnati
1. lis 2010

@pigy Volala jsem dnes po všech čertech 🙂 Volala jsem léčiteli a měnila sebe za zelvika. Pak jsem volala do gennetu, kdy mám přijít. Přišlo mi divný, že počítala 5 týdnů od IUI, takže mě objednala až na 24.listopadu. Nevím, jestli se ta mladá sestra nesekla a neobjednala mě špatně. No nevím no... Pak jsem volala na gyndu, protože tam jsem objednaná na středu a mám normálně přijít. Dál jsem volala na štítnou, protože tam budu potřebovat změnit dávkování. Pak jsem volala na astma, protože ty léky se musí změnit, nejsou pro těhotné...

pigy
autor
1. lis 2010

@cincinnati teda tys byla dnes jenom na telefonu 😀 už se těším, až nám ounámíš, že máš potvrzené těhu. Moc ti to přeju 😉 Co manža? to je asi blbá otázka, viď? 🙂 já vám to štěstí tak moc přeju 🙂

zelvik
2. lis 2010

Ahoj holky, v prvni rade moc dekuju cincinnati z ten termin u lecitele. Mame to za sebou. Mozna bude potreba jeste jedna navsteva, pry se mam pro jistotu objednat. Jednim slovem - zajimavy.Priznam, ze jsem cekala, ze se bude pekelne soustredit, ze mi to bude treba pripadat komicky az teatralni🙂 Ale naopak.Byla jsem tam 3/4 hodiny - manzel se mnou.Celou tu dobu jsem stala, on mi drzel pravou ruku na brise - podotykam ze pres veskery obleceni - zadny tlak, zadny divadylko okolo...Nejdriv se zeptal, - s cim prichazim. Rikam, ze s neplodnosti. Pry neplodnost neexistuje - to neni vrozeny. Existuje jen zneplodneni - stav ziskany behem zivota.
No a pak mi polozil tu ruku na bricho. Jenze sotva ji tam na zacatku polozil, povida - "vy si davate mliko do kafe co?" A ja - "davam"."Hmm, leva strana je hodne utlumena (tam mam kus toho ufiknuteho vajecniku), prava je aktivni, ale pro zmenu tam mate endometriozu". A pry to nejak souvisi to kafe s mlikem - i s moji krevni skupinou a vubec i mlecny vyrobky - jako jogurty a pasterovany kravsky mliko - vytvari to hlen a nejak to "lepi" vnejsi stenu strev s okolim a dela srusty.No a takhle mlel a mlel celou tu 3/4 hodinu, pak ruku oddalil a jakoby to negativni ze mne vytahoval ven.
Rekl, ze je mozny, ze budu druhy den trochu spinit.A pry kdyz nebudu tehotna, mam se objednat jeste jednou, ale ze max. dve navstevy by mely stacit no nevim, to mi prijde trochu utahly za vlasy, ale nejsem uplne skepticka.
Je fakt, ze jsou dve veci, ktery me utvrzujou ze mu verim - hned ta jeho prvni veta, ze mam endometriozu.
Jak to prilozenim ruky muze zjistit clovek, ktery me v zivote nevidel a moji diagnozu nikdy necetl a ja mu nic nerekla?
A pak za druhy - cestou zpatky a i vecer jsem tu pravou stranu citila - proste tam neco pracuje, takovy pocit jak treba pri ovulaci nebo tak neco.
Uffff, to jsem vam toho napsala🙂 Takze - cincinnati - jeste jednou dekuju a preju hodne stesticka.
No a celou tu dobu tam tu ruku jen tak drzel - a nekecam, fakt jsem citila vyrazny teplo z ty dlane, jen na tom urcitem miste.A celou tu dobu mlel pantem, jakoby mimochodem, o uplne jinych vecech o krevnich skupinach, o kuratech nadopovanych hormonama a tak.

cincinnati
2. lis 2010

@pigy Manža tomu nějak nemůže uvěřit, čeká, jak dopadnu u doktorky zítra 🙂

cincinnati
2. lis 2010

@zelvik No vidíš, já ti říkala, že musíš věřit, abys cítila teplo. Já jsem na sobě účinky taky potom cítila, když jsem začala ovulovat na straně, kde jsem to nikdy necítila a MUDr. mi tohle vše pak potvrdila. Tak doufám, že budeš těhulka 🙂

pigy
autor
2. lis 2010

@cincinnati to věřím, že je v šoku 😀 tak držím palce

cincinnati
2. lis 2010

@pigy už zítra se snad dozvím něco víc. Nejhorší je, že nevím, jestli se musí na odběr krve nalačno nebo můžu jíst....

pigy
autor
3. lis 2010

@cincinnati na odběr krve na hcg můžeš jíst, ím to z vlastní zkušenosti 😉 jinak já mám taky novinu, ale to se rozepíšu, až budu mít čas, teď ho nemám ani na přečtení mejlů, ale příští týden už budu mít normální. Tak zatím pa

zelvik
3. lis 2010

@pigy Ahoj, taky to nemám s časem na psaní emailů kdovíjaký. S přelomem měsíce mám v práci taky frmol. Jůůů, ty máš novinu? Jsme napnuté...Pa

cincinnati
3. lis 2010

@pigy Nenapínej nás ... Taky seš v tom ? 😉