Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

cincinnati
7. lis 2010

@pigy Já mám teda zatím jen 28, ale doufám, že mě kvůli tomu nevyhodíte 🙂

pigy
autor
7. lis 2010

@cincinnati 😀 no nevím nevím 😀

zelvik
8. lis 2010

@cincinnati Ne, tebe si tu právě budeme hýčkat, jako připomínku toho, že zázraky existujou🙂

lola22
8. lis 2010

@zelvik Ahoj Zelviku, ja jsem objednana na 29.11. Jsem na to zvedava. Zkousim ted spousty veci, minuly tyden jsem byla na Dornove metode. Vysel o ni pekny clanek v Regeneraci a pomohla uz pry hodne zenam otehotnet. Rovnaji se klouby a kosti, aby byly na spravnem miste. Tak snad neco zabere🙂

zelvik
8. lis 2010

@lola22 Na Dornovu metodu spojenou s Breussovou masáží už chodím 2 měsíce🙂 Jestli to pomůže k mimi, nevím, ale určitě to neublíží - cítím se líp a je to ohromně příjemné.

lola22
8. lis 2010

@mischacek Ahoj, tak pak urcite napis jak bylo u Hakla.

lola22
8. lis 2010

A mimochodem me uz je taky 33🙂

lola22
8. lis 2010

@zelvik A taky si musis denne rovnat nohy tou rucnikovou metodou?

zelvik
8. lis 2010

@lola22 Jo🙂 A v pravé kyčli mi to pořád šíleně lupe a ráno s tím budím manžela, protože mi řekla, ať to cvičím ráno než vstanu, když jsou ty klouby ještě po noci uvolněné🙂 A kočičí hřbet taky cvičím.

lola22
8. lis 2010

@zelvik Tak to mame podobne, ja s tim taky budim manzela🙂

mischacek
8. lis 2010

Mě je také 28 😀

petra123
8. lis 2010

čauky holky dneska hnusně v práci se to nedalo vydržet ale nakonec se nedalo nic dělat než u stroje vydržet a odpo jen pro pečivo a jsem doma

mě bude za 3 dny 30 😢

cincinnati
8. lis 2010

Já měla včera hroznou chuť na smažené lupínky ve friťáku. Nedalo mi to a musela jsem mít. Bylo mi celou noc i ráno zle.... Taková já jsem hnusná na to miminko. Tak jsem mu slíbila, že budu celý týden jíst zdravě, že mu to vynahradím 🙂

pigy
autor
8. lis 2010

@cincinnati tak hlavně máš jíst to, na co máš chuť 😀 jinak se cítíš dobře?

cincinnati
8. lis 2010

@pigy Kromě toho, že chodím pořád na wc a mám pořdá žízeň a hlad, tak je mi fajn 🙂 Kamarádka těhulka mi říká, že horší časy teprve příjdou 😀

pigy
autor
8. lis 2010

@cincinnati tak se drž a dej si to, na co máš chuť 😉

cincinnati
8. lis 2010

@pigy To bych vypadala 😀 Za týden v úterý jdu na kontrolu, nemůžu se dočkat. Odpočítávám dny...

pigy
autor
8. lis 2010

@cincinnati to ti věřím, držím palce a moc ti to přeju 😉 pak hned podáš hlášení...

cincinnati
8. lis 2010

@pigy Jestli se dočkám ... Víš, jak je to těžké to lidem okolo neříct ? 😀

pigy
autor
8. lis 2010

@cincinnati dočkáš se, nic ti neuteče, a vím jaký to je nic neříct 😀

pigy
autor
8. lis 2010

@cincinnati už ji to někomu řekla?

cincinnati
8. lis 2010

@pigy Ví to mamča a ségra, u nich jsem testovala. Pak táta a manželovy rodiče. Jinak celá moje velká početná rodina to ještě neví.... Ani babičky a dědové.... V práci kamarádka a 2 kolegyně... to bylo nutný kvůli pracovním věcem a případně mém zastoupení, kdyby něco... Tata mě pořád ukecává, abych to řekla rodině. Myslím, že by to hrozně moc rád řekl a nemůže se dočkat...

pigy
autor
8. lis 2010

@cincinnati 😀 tak je to na tobě, to by byl vánoční dárek 😉

cincinnati
8. lis 2010

@pigy Abych pravdu řekla, tak jsem ráda, že to neví. Mám aspoň klid, než se všichni začnou na všechno ptát a poučovat 🙂

pigy
autor
8. lis 2010

@cincinnati to ti věřím, sama nejlíp poznáš, kdy je ta pravá chvíle

cincinnati
8. lis 2010

@zelvik Kdy budeš testovat ???

zelvik
9. lis 2010

Hezké ráno kočky;)
@cincinnati vydrž to do vánoc (pokud máš jistotu, že to nikdo nevykecká), bude to to nejúžasnější překvapení. Já bych měla testit v sobotu, ale žádný překvápko nečekám, žádné příznaky nejsou,...nic

@petra123 nevěš hlavu a naopak si tu nadcházející 30 pořádně užij a oslav!!!
PIGGI: co ty?

Mějte hezký den, zase na vás juknu🙂

mischacek
9. lis 2010

@zelvik Držím pěsti ať jsou tam //. Takže ty jsi byla u Hakla před týdnem? Tj. okolo ovu? Já tam totiž jdu 9DC a zajímalo by mě zda to bude mít případně vliv už na tento cyklus? :0))

pigy
autor
9. lis 2010

ahoj holky, tak všem držím palce 😉 ať se nám taky poštěstí a najdem //

pigy
autor
9. lis 2010

neměl jít tady někdo k léčiteli?