Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

reruna
26. led 2011

@fori po roce snažení byste se měli svěřit do rukou odborníků, zajdi za gyndr. a ten už ti řekne, co a jak.... a jestli je váš vztah pevný, tak by tě partner měl podpořit, protože i on se bude muset podrobit různým vyšetřením.... ono napadat tě může leccos, ale že tě přítel opustí, když mu nedáš dítě.....tyhle myšlenky si vůůůůůůbec nemůžeš připouštět a doporučuju se na to přítele rovnou zeptat, oni chlapi uvažujou opravdu úplně jinak, než my, a jeho třeba něco takového ani nenapadlo, že tebe to může trápit.
A abych odpověděla na tvou otázku, jak dlouho jsme se my snažili - tak na první dítě skoro 4 roky, známe se s mm 11 let, prodělala jsem hormonální léčbu, laparoskopii, odstranění endometriozy a srůstů, 2X neúspěšné IUI a nakonec se podařilo přirozeně, užívala jsem tinkturu z pupenů rostlin jeřábu ptačího a mm z kotvičníku pozemního www.r-web.cz/nadeje . Nevím, co zaúčinkovalo, nejspíše ta laparka a profouknutí vejcovodů.
Na tuhle diskuzi jsem narazila náhodou, promiňte, že vám sem lezu, ale ten poslední příspěvek mi nedal 🙂

fori
26. led 2011

@reruna Ahoj, já mám hyster. i laparku za sebou, půl roku léčíme buněčnou imunitu a příští týden jsem na pohovor do CARU. tak snad se zadaří, ale zatím to fakt nejde. A asi máš pravdu, až bude vhodná přítežitost tak se toho mého chlapa zeptát narovinu. Protože vím že ho to dost štve, že zatím nejsem těhotná. Podle jeho spermiogramu je on v pořádku. A já 2x potratila, sice to je už 10 let, ale přece.

fori
26. led 2011

@reruna jinak jsem se koukala na ty tinktury a docela se mi to jako podpůrná léčba líbí..... takže si to taky objednám. Dík za info

reruna
26. led 2011

@fori aha, takže se už léčíš, to je jiná... ale nevzdávej to a s přítelem si promluv, ta psychika totiž na tohle působí taky strašně moc, tak bys měla být co nejvíc v pohodě, držím palce

reruna
26. led 2011

@fori to jsem si říkala taky, rozhodně ti to neublíží a kdyby to mělo pomoct.... můžeš napsat i té paní přímo mail, s konkrétním problémeme a ona ti poradí tinkturu přesně na míru, ale ten jeřáb ptačí je takový pro ženy univerzální

zelvik
26. led 2011

@lola22 Ahojky, tak jak to dopadlo u pana Hakla?

slunickosedmitecn
26. led 2011

@zelvik lola psala, že vše poví až zítra, zřejmě přijeli domů pozdě. Zítra nám určo poreferuje, jak bylo u pana Hakla. Dobrou. 😉

lola22
27. led 2011

Ahoj holky, tak pan Hakl je fakt borec, zase jsem se o tom presvedcila🙂 Tentokrat mi uz nebyl tolik na omdleni, ale hodne jsem to citila, to teplo a energii🙂 Po nas i pred nama tam byly taky nejaky mlady pary, tak jsem si rikala, ze tech paru, co maji podobny problem je opravdu spousta. Ptala jsem se ho, kdy je nejlepsi prijit na lecbu k nemu a on rikal, ze to je jedno, ze muzu kdykoliv. A jelikoz jsme s manzelem dost premysleli o tom, co rikal minule o tom jidle a tak, uz to nebyl takovy ten jeho monolog, jak minule, ale ptali jsme se ho na ruzne veci a na vsechno mel logickou a pohotovou odpoved. Takze ja mu fakt verim a kdyz se hned nepovede, jeste se objednam🙂

lola22
27. led 2011

@veverka.dada, @slunickosedmitecn
Jinak k tomu, jak jste psaly, ze jste z toho vseho unavene, tak ja to citim hodne podobne. Snazim se ale zas to tolik neresit, nemit to jako hlavni tema v zivote, i kdyz nekdy me ten smutek a unava uplne zahlti. Nasla jsem si ale druhou praci, snazim se zaridit si zivot tak, abych uz delala jen veci, co me bavi a doufam, ze se na me stesti usmeje. Vim, ze muj manzel, je z toho taky smutny. Kdyz to dostanu, tak hned v te chvili me vetsinou podrzi, nedava najevo, ze ho to taky mrzi, ale za par dni se ode me trochu tak odtahne a to me je pak hodne lito.
Ale holky vite, jak si to budeme pak umet uzit, az se nakonec dockame toho malinkeho stvoreni, v tom budeme mit navrch oproti tem, co jim dite hned spadne do klina.

zelvik
27. led 2011

@lola22 To jsi krásně napsala, mluvíš z duše asi nejen mně. Vnímám to taky úplně stejně.

zelvik
27. led 2011

@slunickosedmitecn No jo, já jsem byla netrpělivá 🙂.)

slunickosedmitecn
27. led 2011

@lola22 ahoj, tak to je dobře, že jsi od pana Hakla nabitá opět energií a ve víru v miminko 😉 . To je super zpráva. Děkujeme za info, o tom, že se tam může jet kdykoliv, že jsi se nám zeptala, aspoň další pozitivní zpráva. 🙂 . Tak budu moc a moc držet palečky, aby to tentokrát už vyšlo, když jsi to teplo opět cítila. A říkal ti, že budeš i teď napodruhé druhý den špinit nebo něco? Já ti tak závidim, že jsi u něj zase byla. Já si ještě musím měsíc počkat ☹ , snad to vydržím....

slunickosedmitecn
27. led 2011

A zelvik má pravdu, že jsi to hezky napsala, o tom, že si to pak budem aspoň víc užívat a budem šťastný. 😉

Jinak ahoj všem ostatním samozřejmě

mischacek
27. led 2011

Ahojky holky, tak to je bezva, že se tam může kdykoli, jen teď se k němu dostat, má tedy dost narváno.. Když jsem se chtěla objednat na březen (poslední týden), tak mi paní Haklová řekla, že budou objednávat až od 20. února... Nepsal tady někdo, že by snad už od 10. února? Mám strach, že se k němu pak nedostanu :0((

ninako
27. led 2011

Potrebuješ zapátrať po skutočných príčinách u liečiteľa čo robí napríklad LCVJ, mňa jeden liečil na diaľku, zbavila som sa popritom aj iných problémov. Tu je jeho adresa: www.lieceniecezvyssieja.wordpress.com, drzim palce!

lola22
28. led 2011

@slunickosedmitecn Ahoj, no rikal mi, ze muzu spinit, ale zatim nic.
@mischacek Ahoj, jojo, me do telefonu rekla pani Haklova10.2., takze ja to zkusim urcite toho desateho, prinejhorsim mi rekne at si zavolam pozdeji.
@ninako Co to je LCVJ?

lola22
28. led 2011

Jo a jeste pan Hakl rikal jednu zajimavou vec, ze treba ve vode v Praze je tolik hormonu z antikoncepce, ze staci si z ni udelat dva caje za den a je to tak trochu jak kdybyste brala antikoncepci. Takze ja jsem od jeho navstevy zacla pit balenou vodu. Dost se to ale prodrazi a ty PET lahve hruza, tak hledam ruzny dalsi moznosti.

slunickosedmitecn
28. led 2011

ahoj holky, tak konečně páteček 🙂

@lola22 no mě to minule řekl taky, ale nic ze mě nešlo. Tak nevím, zda to je špatně nebo to nevadí...
Jinak tedy s tou vodou, to je zajímavý, to se pak člověk teda nemůže divit, že nemůže otěhotnět, když pije vodu s antikoncepcí. No to je docela šok. A to říkaj, jak je voda z kohoutku zdravější než ta balená. 😲

zelvik
28. led 2011

@lola22 Asi blbej dotaz, ale to nepomůže ani to převaření? Chápala bych to jao čistou vodu z kohoutku. Ale na čaj? Když to přejde varem? To se mi zdá divný. Ale pravda je, že nejsem chemik, tak to může být všelijak 🙂

andrejda
29. led 2011

Ahoj holky! Hledala jsem na netu někoho, kdo má zkušenosti s panem Haklem. Byla jsem u něj už dvakrát....za 2 dny mám dostat ms, tak začínám být dost napnutá....když jsem si pročítala vaší diskuzi, tak mi pak přišlo houpý se nakonec nepřidat 🙂 Musím se ale přiznat, že jste mě trochu zaskočily tím čekáním na volný terním u pana Halka! Když jsme tam začátkem ledna byli, tak se článkem chlubil. Ale nedošlo mi, že se mám raději objednat na třetí schůzku hned 😲 !!!

zelvik
29. led 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že MS nezklamala a dneska si dorazila na čas☹ Mrcha. Ale je fakt, že o ní celý den nevím. Nic mě nebolí, kdybych se nechodila "přebalovat", tak ani nevím, že ji mám. Že by teda taky pozitivní vliv pana Hakla? Snad to ale jednou dojde i k tomu těhu. Vypravím se tam potřetí - ale až někdy v dubnu.

cincinnati
29. led 2011

@zelvik Budu držet palce, aby to jednou vyšlo 😉

zelvik
30. led 2011

@cincinnati Moc děkuju. A jak ty válčíš? Už máš za sebou nějaké ty další testy? Všechno bude v pořádku, uvidíš!!!!!

cincinnati
30. led 2011

@zelvik Už mám za sebou triple testy a plodovku. Miminko je zdravé a je to holčička Nelinka 🙂

andrejda
30. led 2011

@cincinnati Držím palečky, aby se Vám s Nelinkou co nejlépe dařilo! 🙂 Můžu se zeptat, jestli jsi byla navštívit taky pana Hakla? Když jsem se dívala na vaší diskuzi, tak jsem měla pocit, že pár holčin u něj bylo - dokonce i opakovaně - ale na miminko stále čekají.....tak si říkám, jestli najdu i někoho s jinou zkušeností. Sama jsem u něj byla už dvakrát, výsledek druhého setkání by se měl projevit asi tento týden, tak jsem zvědavá....

lola22
31. led 2011

@zelvik Ahoj, no prevarenis zlikvidujes bakterie, hormony nevim, asi ne, ale taky nejsem chemik🙂

lola22
31. led 2011

@cincinnati Tak to jsem moc rada, ze jsou testy v poradku🙂

lola22
31. led 2011

@andrejda Vitej mezi nama🙂

lola22
31. led 2011

@zelvik Jo a nebud smutna, ze zas nic, snad uz to brzy vyjde! 😉

andrejda
31. led 2011

@lola22 Díky 😉