Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

cincinnati
9. říj 2010

@pigy Ne žádné jsem zatím nepodstoupila.Léčitel mi řekl, že jsem měla jeden vaječník nefunkční, ale že už je to ok. Nebo po jeho návštěvě aspoň bylo. To se teď prokázalo i na ultrazvuku. Na jedné strané mám daleko menší zásobu vajíček jak na druhé. Je to způsobené tím, že ovulovala jen jedna strana...

pigy
autor
10. říj 2010

@cincinnati moc ti držím palce, aby ti to vyšlo 🙂 já mám taky na jedné straně míň, jak na druhé. Máme toho fakt dost společného 😀 no a kdy to tedy přesně plánujete?

cincinnati
10. říj 2010

@pigy Už tento cyklus, jsem nějak před ovulací a v úterý tam mám jít, aby se dr. mrkla na folíky. Takže když to máme podobně, tak mi to asi taky nevýjde 😀 Ještě se v pondělí objednám k jedné léčitelce, tak jsem zvědavá, jak tohle dopadne....

pigy
autor
10. říj 2010

@cincinnati bržím ti palce, zaho´d starosti za hlavu a dobře to dopadne. Jednou mi jedna vědma řekla, že když chci dítě, tak se mám chovat, jako nastávající mamina, jako, když to dítě tady už je. To znamená, že se mám dívat na pohádky, koukat na hračky a povídat si v duchu s miminkem. No já to nedokázala, možná proto se to nepovedlo 😉 Neboj, tobě to určitě dobře dopadne

cincinnati
11. říj 2010

@pigy Tak zítra valím do Gennetu omrknout folíky ...

pigy
autor
11. říj 2010

@cincinnati držím ti moc palce a budu na tebe myslet 😉

pigy
autor
11. říj 2010

@cincinnati mě dnes celý den bolí vaječníky, nevím zčeho 😒 už jsem z toho na nervy, furt něco

cincinnati
11. říj 2010

@pigy Já mám právě dnes taky divné pocity a ovulace to není. Taky nevím, co se mi děje. Každopádně to snad dr. zjistí...

pigy
autor
11. říj 2010

@cincinnati tak jsem zvědavá, zítra mi řekneš. Já právě nevím, jak to teď semnou je, teoreticky bych měla mít teď ovulku, ale po těch prážkách to mám teď vše nějaké rozházené. V červenci jsem byla na embryotransféru, tak mám ještě nějaké dozvuky, nebo co. na kontrolu se budu objednávat až za týden, tak nevím

cincinnati
11. říj 2010

@pigy Jdu tam hned ráno, sama jsem zvědavá. Poprvé jsem šla do Gennetu 24.9. a příjde mi, že jsem tam teď pořád. Je to zvláštní chodit na prohlídku tak často 🙂

pigy
autor
11. říj 2010

@cincinnati já jsem teď poslední dobou taky dost často u dr., až mi to už vadí. uvidíš zítra, pak podej hlášení, jak jsi dopadla 😉 pa pa

pigy
autor
12. říj 2010

@cincinnati tak jak jsi dopadla?

cincinnati
12. říj 2010

@pigy Folík je zralej, takže zítra si mám píchnout injekci pregnylu a v pátek na IUI. Vůbec nevím, jestli zvládneme píchnout tu injekci. Ta jehla je tak dlouhá a máme ji zapíchnout do půlky do svalu. To asi nezvládnem ☹
jak to IUI probíhá ? Byla jsi na to v Gennetu ?

pigy
autor
12. říj 2010

@cincinnati tak to je dobře, že je dobře 🙂 s IUI nemám zkušenosti, ale s píchnutí injekcí ano a ničeho se neboj, není takové, jak to vypadá, jinak řečeno je to všechno jen o strachu, ale zbytečně a to myslím opravdu vážně, já už se napíchala 😝 jde o to, překonat ten strach. Držím ti palce a budu na tebe myslet. Zítra mi řekneš, jak jsi to zvládla 😉

cincinnati
12. říj 2010

@pigy Právě jsem ve fázi hledání zdravotní sestřičky, která by mi to zítra ve 22 hodin píchla. Jsme z toho fakt trochu víc nesví 🙂 Oba z toho máme nervy, dokonce odpočítáváme, kdy nastane ten okamžik 🙂

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati tak to ti nezávidím, ty si opravdu netroufáš a bojíš se? tak ať teda někoho najdete, ale opravdu bys to zvládla i sama 😉 pak mi dej vědět, jestli jsi někoho našla

cincinnati
13. říj 2010

@pigy Nikoho jsem nenašla, skoro nikoho tady neznám a už vůbec nikoho, kdo by mi to píchnul v deset večer 😒 Už odpočítáváme čas ... Ach jo..

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati já bych ti píchla, ale nevím, kde bydlíš

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati no tak si dojdi na pohotovost, tam ti to píchnou 😉

cincinnati
13. říj 2010

@pigy V Praze. Kde ty ? Tak pohotovost mě fakt nenapadla, ti by se asi tvářili 😀

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati tak já jsem z CB 😒 no nic, ale teď vážně. Opravdu ti ji píchnou, já byla jednou, to jsem měla injekci, která se musela zprávně naředit a spočítat a výslovně mi doktor řekl, že mi jí musí píchnou oddborník. Poslal mě normálně na pohotovost a tam mi jí píchli a ani jsem nic neplatila. Sestra mi řekla, že tam chodí normálně lidi, když potřebují něco píchnout, tak že tam fakt jdi, je to normální 😉

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati koukám, že se furt normálně opakuju 😀

cincinnati
13. říj 2010

@pigy Proč by ses opakovala ? Zkusí mi to píchnout manžel, ale jsem z toho fakt nervózní, abych to neudělala nějak blbě... Ani se neumím představit, jak to IUI probíhá... Ach jo... jsem fakt stresmen....

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati no opakovala jsem furt normální 😀 jinak s tím IUI ti neporadím, jen co vím od známé, která na tom byla, tak prý do ní stříkli kanylou spermie, je to bezbolestné a trvá to asi deset minut. neboj, zvládneš to všechno 😉

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati stejně, co všechno ta ženská musí zkusit viď? ach jo 😒

cincinnati
13. říj 2010

@pigy No to jo.... Vyděsilo mě, když mi v Gennetu řekli "a vemte si košilku a pantofle" 😀

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati tak to je normální, to je všude v centrech, je to proto, že ti to budou provádět na operačním sále, kde je všechno sterilní a po zákroku budeš ležet s nohama nahoru. Je to všude jiný ale většinou se leží kolem hodiny na pokoji, než tě propustí. Opravdu se ničeho neboj, je to jako když jdeš na gyndu, jen se prostě přezuješ a oblíkneš do košilky. Ono by to asi přes rifle nešlo a nebylo to pohodlný 😀

pigy
autor
13. říj 2010

@cincinnati Tak dnes už končím, budu zase zítra 😉 Hezké sny a zítra zase zajdi a proberem to.
Dobrou noc 🙂

cincinnati
13. říj 2010

@pigy Dobrou 🙂

pigy
autor
14. říj 2010

@cincinnati ahojky, tak je se připravuješ na injekci? 😀