Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

slunickosedmitecn
16. led 2011

@cincinnati no zatím jsi odsud jediná, ale my tě budeme následovat. 🙂 😉 a děkujeme.

mischacek
16. led 2011

@slunickosedmitecn Jj, já mám kamarádku, která otěhotněla ještě v tom cyklu, kdy tam byla (byla tam cca 5.DC). Doktoři jí dávali naději pouze přes IVF, netvořila se jí vajíčka a nereagovala ani na stimulaci... No a po návštěvě pana Hakla se jí vajíčko vytvořilo a bylo to... 🙂
Až tam příště pojedu, chci se ho zeptat, jestli má někoho komu pomohl k mimi i přes endometriózu...
@zelvik Držím pěsti pro štěstí!!!

slunickosedmitecn
16. led 2011

@mischacek jéééé tak to se kamarádka má, díky za příspěvek, hned je mi líp na dušičce a víra k panu Haklovi je větší 😉 . Nebojte holky, dočkáme se. 🙂

cincinnati
16. led 2011

@veverka.dada No abych pravdu řekla, tak nic moc. Vyšly mi blbě testy - NT screening, musím teď na triple testy, pak na genetiku a asi na odběr plodovky. Mám zvýšené riziko T21 tj. downova syndromu. Někdo prostě nemá nic zadarmo... Tak čekáme a čekáme, jak to dopadne... V práci stres, s mimčem stres. Podle ultrazvuku ale mimi vypadá zdravě, tak doufám, že bude, ale bojím se....

veverka.dada
16. led 2011

@slunickosedmitecn juuuuu, konečně tu nejsem jediná co vystavuje svůj xichtík 😵

veverka.dada
16. led 2011

@mischacek tak to je další skvělá zpráva o panu Haklovi 😵 moc ti za ní díky!!!!
když to funguje jiným, tak nám musí taky 😉

veverka.dada
16. led 2011

@cincinnati už si vzpomínám, že jsi o tom psala...máš pravdu, nic nemůže být jednoduché 😒 ale musíš miminku důvěřovat...když už se konečně zadařilo a jsi těhulka, tak jistě musí mít to mimi dost síly aby došlo až na konec té cesty a mohla jsi ho za pár měsíců držet v náručí 😉

zelvik
17. led 2011

@mischacek Moc děkuju a nápodobně🙂 Jo, to se určitě zeptej, protože s tou endomteriozou by mě to taky zajímalo, jestli je p. Hakl schopen ji přeprat!!!!

mischacek
17. led 2011

@zelvik No právě... Kámoška měla úplně jiný problém a pomohl jí, ale co ta endoša, to nevím...

slunickosedmitecn
17. led 2011

Ahojky, tak jsem se chtěla dnes objednat k panu Haklovi, jenže jsem na to zapomněla, teď už je mi blbé večer volat, tak to nechám hold na zítra.Možná by se nic nestalo, kdybych mu cinkla, ale nebudu rušit.Kéž by měl místo na příští týden.....

slunickosedmitecn
18. led 2011

Ahoj holky, tak jsem se dnes ráno objednávala k panu Haklovi a paní Haklová mi řekla, že už mě musí objednat až na konec února, že maj totálně narvajs, že po tom uvedeném článku v novinách a na nettu, ho tak hodně zveřejnil, že se jim celý dny netrhnou telefony a mají 50 objednávek denně a že mě musí objednat až na 25.2. Dřív není místo. Já potřebovala ještě teď na leden a pěkný prd ☹ 😒 . Takže jsem z toho taková docela smutná a naštvaná, že je to až za takovou dobu. Tak jsem vás holky chtěla moc poprosit, která jste k němu třeba objednaná dřív a třeba by vám ten váš termín nakonec nevyšel, že bych si to klidně ty termíny prohodila, kdyby to šlo. Samozřejmě pokud vám to opravdu nevyjde a domluvily bysme se tady. 😉 . Někomu by se třeba nakonec hodil termín můj. Ale samozřejmě bych byla nejradši, kdybych už k němu jet nemusela, jako každá tady 🙂

slunickosedmitecn
18. led 2011

tak jsem zas změnila foto 🙂

mischacek
18. led 2011

@slunickosedmitecn Tý jo, já si plánovala, že tam zajedu tak v březnu, no to abych se už objednala, co? To je teda nářez.... Aby ho ten nával nevyšťavil 😖
Tak doufejme, že už to nebudeme potřebovat, i když já tak nějak tuším, že k němu ještě aspoň jednou pojedu...

jara
18. led 2011

Ahoj kočky, já jsem k p.Haklovi objednaná na 17.2. Už se moc těším. 🙂

slunickosedmitecn
18. led 2011

@mischacek no to tedy, radši hned zítra se objednej, zrušit to můžeš vždy. Já taky zaváhala 😒

@jara ahoj, a po kolikátý k panu Haklovi jedeš? Už jsi tam někdy byla?

zelvik
19. led 2011

@slunickosedmitecn Moc hezký 🙂

jara
19. led 2011

@slunickosedmitecn k panu Haklovi jedu poprvé...a doufám, že naposled. 😉

lola22
20. led 2011

Tak jste me trochu vylekaly, vcera jsem mu volala a ma uz definitivne plnej unor a na brezen zacne objednavat az 10.2. Nastesti mam uz dlouho termin pristi stredu a jak se ukazalo dnes rano, bohuzel ho opet vyuziji, mens. dorazila dokonce o den driv:(

veverka.dada
20. led 2011

Nazdárek 😵 tak koukám, že se nám ten pan Hakl pěkně rozjel 😉 sice doufám, že už tam muset nebudu, ale kdyby jo, tak bych ráda v březnu...si budu muset na toho 10.2. dát upomínku abych to neprošvihla 😵

jinak mi došlo, že sice mám 28. DC už teď v sobotu, ale zda přijde nebo nepřijde ms si ještě počkám...beru totiž pořád léky na srovnání cyklu (naštěstí až vždycky od 16 DC, takže nebrání ovulaci) a ty dnes vysadim a budu čekat...minulý cyklus přišla po vysazení ms 30 DC...jen se bojim, že budu děsně nedočkavá...myslíte, že by mělo nějaký smysl zkusit testík už ten 28. DC??? 😀

veverka.dada
20. led 2011

@lola22 aaach jooooo 😖 tak to mě fakt mrzí 😒 jen doufám, že neztrácíš elán a chuť do dalšího boje 😉
a tohle bude tvoje kolikátá návštěva pana Hakla??

lola22
20. led 2011

@veverka.dada No to viš, že ztracim, mam uz toho plny zuby, ale dneska to nejak preziju a zitra uz bude zase lip. Uz mi to fakt ale prijde nekonecny. Navsteva to bude teprve druha a moc doufam, ze pomuze. Diky za podporu 🙂

veverka.dada
20. led 2011

@lola22 já ti rozumim...ten první den, kdy přijde ms, je nejhorší...v člověku se střídá lítost se vztekem 😒 ale držím palce, ať se co nejdříve otřepeš a neztrácíš víru 😉 po druhé návštěvě se to určitě prolomí!!! 😉

mischacek
20. led 2011

@veverka.dada Jsem zvědavá, jak dopadneš, držím pěsti, ať jsou tam //. Já jsem taky zvědavá, co já, pokud by to nepřišlo do soboty, udělám si asi v neděli test. Ale jelikož nemám žádné příznaky, tak bych řekla, že to opět nevyšlo... Ale budu věřit, do posledního okamžiku, že to tam bude... 😉

veverka.dada
20. led 2011

@mischacek tak jestli do toho jdeš v neděli, tak já to taky možná zkusím 😵 tedy pokud nepřijde dřív ms...
já taky nemám žádný příznaky, který by mě stopro přesvědčili...jen takový ty co můžou znamenat cokoli...náladovost, častý čůrání, pocit v břiše na ms...no uvidíme, v neděli možná budeme moudřejší 😉

zelvik
21. led 2011

@veverka.dada
@mischacek Jůů, holky, co to čtu? Vy budete testit? Tak to tfuj, tfuj, tfuj, a budu mocinky držet palečky, ať tam máte //
Já bych měla dostat MS za týden, ale poslední dobou si dělá co chce a někdy přišla i 22.DC, tak uvidíme...
Co je mi ale divný - už asi třetí cyklus (vlastně od návštěvy p.Hakla) cítím intenzivní ovulaci, takže si říkám, že určitě proběhla. Ale necítím vůbec nic v prsou. A to jsem vždycky (když byla ovulace, i prokázaná ultrazvuem), tak do 4 dnů po ovulaci začala mít citlivá a nalitější prsa. Sice to vždycky byl poovulační a předmenstruační příznak, ale aspoň se něco dělo. Teď mám prsa pořád "svoje" (vždycky jsem si chvíli po ovu připadala jako ženská, protože mám opravdu hodně malá prsa) a nic citlivého. Tak tomu taky nerozumím. Je to dobře, není to dobře...?

lola22
21. led 2011

@veverka.dada
@mischacek Tak holky tfuj,tfuj, drzim palce!
@zelvik Tak me se cyklus prsou🙂 po navsteve p. Hakla nijak nezmenil. Jestli je to v tvym pripade dobre nebo ne, fakt nevim, tezko rict. Ja podle nich vetsinou poznam, ze se asi nezadarilo, predpokladam, ze by se asi zacaly chovat trochu jinak, kdyby se zadarilo, ale kdo vi🙂

slunickosedmitecn
21. led 2011

@veverka.dada
@mischacek
holky ahoj, i já držím moc palečky, aby jste našly tolik vytoužené dvě // na testíku. Já budu testovat příští týden 😉
@lola22 je mi líto, že to zas nevyšlo, ale nevěš hlavu, uvidíš, že po druhé návštěvě pana Hakla se zadaří, musíš věřit, že jo a nevěšet hlavu a neztrácet naději. Já vím, je to dlouhé čekání, znám to sama, jsem vždy taková vzteklá, když MS dorazí, neboť se ve mně hromadí spoustu emocí, že to zas nevyšlo, a že jakto zas kamarádka mi teď oznámila, že opět čeká druhé mimi přirozeně, co jsem komu udělala, pak chvíli nemůžu ani vidět další kamarádky, které mají mimča, neboť mě to vnitřně hrozně zraňuje, i když jsem jim dětičky přála, ale taky bych si já, i vy tady všechny zasloužily už konečně to mimi štěstíčko a hrozně moc právě nyní věřím panu Haklovi. Nevím, jak dopadnu nyní já, ale radši chci absolvovat ještě jednu návštěvu u něj, vždyť co jsem kde četla, tak píšou většinou, že tam byly u něj 2x a , abyotěhu, někomu asi 1 návštěva nestačí. Musíme to tak brát. Držím nám všem palečky, aby sme se těch dvou // letos dočkaly a já doufám a věřím, že dlouho čekat nebudeme muset. 😉

mischacek
21. led 2011

Holky děkujeme za pěstičky, ale u mě to zřejmě opět nevyšlo... Nevím, dnes mi šla bazální teplota nahoru ze 36,7 na 36,9, ale současně jsem začala špinit :0(( Tak nevím... Uvidím, jaká bude zítra teplota a podle toho už budu asi vědět... Pěkný víkend! Hurá, konečně pátek... 😎

veverka.dada
21. led 2011

Holky, díky za držení všeho co držíte 😵 teď jsem ve fázi, že prostě už chci znát výsledek...jakýkoli, jen prostě už abych to věděla...jako samozřejmě že chci aby byl výsledek pozitivní 😀 myslím tím, že jestli má ta ms přijít, tak ať se to dozvím co nejdříve 😉

mischacek
21. led 2011

@veverka.dada A máš nějaké příznaky??? Mooooc držím pěsti!!! Já stále doufám, kvůli té teplotě, ale už tomu věřím jen na 50%... 😒