Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

pigy
autor
12. únor 2011

@cincinnati ahojky, já se mám pořád stejně netěhotensky 😀 a jinak starosti v práci 😒
povídej co ty a mimiy, jak se vám vede?

cincinnati
12. únor 2011

@pigy Já to mám v práci taky blbý, samý stres, čím dál horší. Utěšuje mě jen to, že se toho částečně zbavím, jak půjdu na mateřskou... No pořád něco se děje... Nejdřív blbý NT screening, pak plodovka, ta dopadla naštěstí dobře. Pak jsem měla bílkovinu v moči, tak zase další testy, nakonec to dopladlo dobře. Teď mi na EKG vyšla srdeční arytmie... Prostě pořád něco se děje... Člověk se bude bát asi už celý život. Hlavně ať to miminko donosím a je zdravé. Měla by to být holčička podle plodovky, za to jsem moc ráda. Hrozně jsem chtěla holčičku....
Byla jsi na nějaká další vyšetření nebo něco podobného nelékařského ?

pigy
autor
13. únor 2011

@cincinnati tak to jsem ráda, že je vše v pořádku, bát se teď o dítě budeš celý život 😉 už máte vybrané jméno? já teď nepodstupuji nic, mám pauzu a pak se zuvidí co daál 🙂

cincinnati
13. únor 2011

@pigy Jojo, vybrali jsme Nelinku. Už jí tak pracovně říkáme. Cítím už pohyby, je to skvělý pocit 🙂 Tak moc bych ti přála, aby to i tobě vyšlo ☹

pigy
autor
13. únor 2011

@cincinnati hezké jméno a moc ti to přeji, užívej si 🙂 snad se taky někdy dočkám 😉

zelvik
16. únor 2011

Ahoj kočky, co je u koho nového?!?!?!?!?? Já už se v sobě absolutně nevyznám. Jsem 19.DC a snad mám ovulaci, či co?!?!?!? A to ji mívám většinou kolem 10.dne. Ale od včera mě šíleně píchá na pravé straně, jak kdyby to snad byl slepák...Ale asi není, dneska to ustupuje a dokonce jsem objevila bílkový hlen. Co to jako zase jeeeee?

slunickosedmitecn
16. únor 2011

@zelvik ahojky, tak šupky dupky pod peřinku 😉 🙂 . Občas nás naše tělo překvapuje 😉 . Jsme na tom stejně, i já mám zrovna plodné dny, takže poctivě pracujem na miminku 🙂 .Příští pátek jedeme konečně k panu Haklovi, tak jsem už netrpělivá, co nám poví a co se mnou napodruhé udělá. Doufám, že budu hlásit za 14 dní pozitivní těhu test. 😉

lola22
17. únor 2011

@zelvik
@slunickosedmitecn Holky tak se snazte, drzim Vam palce!!!!U nas bohuzel zatim nepomohla ani druha navsteva u pana Hakla, predevcirem jsem to dostala, no jede se dal🙂

veverka.dada
17. únor 2011

nazdárek, děvčata...dlouho jsem se neukázala, páč se nám doma rozbil počítač a v práci nebyl čas...myslela jsem kdoví jakou četbu tu budu dohánět a koukám nic moc 🙂

jinak v sobotu čekám ms a jsem mooooc zvědavá...no a kdyby to nevyšlo, tak už jsem pro jistotu volala do caru...mám se první den ms objednat na kontrolní utz a pak se uvidí co se mnou 😉 ale radši bych tam volat nemusela 😀

@lola22 tak se streptokokem už bojujeme víc jak půl roku...nejdřív mě ho našli na gyndě, přeléčili a pak se zas objevil když jsem šla na orl s angínou...no a pořád dokola se vracel...takže teď čekám na výsledky z gyndy a v pondělí jdu na orl abych to kdyžtak přeléčila "z obou stran" 😵 a jde tam i můj manžel, protože jsme zjistili, že kvůli němu se mi to vrací...jeho sice nebolí v krku, ale má obrovský strupy na hlavě a dr. mu povídala, že to má od streptokoka...a právě, že se mu začli dělat v době, kdy mě začal taky zlobit ☹
hrůza a děs s tím streptokokem 😒

@zelvik hele já taky teď asi dva dny po ovu objevila takový bílkový hlen...a to se mi ještě nestalo...naše tělo je vážně zvláštní záležitost a dělá si co chce 😵

lola22
21. únor 2011

@veverka.dada Ahoj, no to se mam na co tesit.
U me je to jeste obtiznejsi, jak beru prednison kvuli vysledkum z imunologie, ktery vlastne tlumi imunitu, tak je tezsi neco lecit.Tak jsem se rozhodla kontaktovat jeste jednu jinou moc chvalenou imunolozku a ta mi rekla, at ho na cas vysadim, prijdu k ni na kontrolu (za cca 3 tydny), takze my zatim snahy na tento mesic musime prerusit:(
Ale chci se jeste prihlasit na konec brezna k panu Haklovi, myslim, ze od vcerejska uz prijima objednavky na brezen, tak tam zkusim zavolat.
Tak mi to zase pripada hrozne na dlouho a unavny a nekonecny, achjo:( Jeste to pondelni rano.
Chtelo by to nejakou pozitivni zpravu🙂

lola22
21. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem volala se objednat k panu Haklovi, oni zacali na brezen objednavat vcera a dneska je uz vsechno uplne obsazene, tak to je sila:( Az 25.3. zacnou zas objednavat na duben.

zelvik
21. únor 2011

@lola22 No nazdar, tak to je síla... To bude přes léto asi nával:(

zelvik
23. únor 2011

Ahojky všem, tak hlásím, že mrcha mrchovatá dneska dorazila☹ Nějak se mi ten cyklus plíživě zkracuje. Z mých původních 28 dní to postupně leze na 26. co u vás nového? Hezký den, pa

lola22
23. únor 2011

@zelvik Ahoj, nebud smutna. Ja to mam uplne jak ty, driv min. 28 dni a ted nekolik cyklu 26 nebo 27. Aspon si clovek ale nedela dlouho marny nadeje. Ty mas ted nekdy termin k Haklovi, ne? Treba se konecne zadari!🙂

zelvik
23. únor 2011

@lola22 Ahoj, ne ne, já už k p. Haklovi objednaná nejsem. Byla jsem u něj dvakrát, cyklus mám kratší a krvácím čistěji, bez špinění. Ale to je taky všechno:( Chěla jsem se objednat někdy na květen, že teda jako do třetice. Ale jak to tu tak čtu, nevím, jestli se tam někam vecpu...

slunickosedmitecn
23. únor 2011

Ahoj holky 😉 zdravím zas po čase. Nějak nestíhám 😒

@zelvik
@lola22 , holky nebuďte smutné, že mrška dorazila, a náhodou to, že máte cyklus 26, to není nic strašného, lepší než třeba 40 dní či ještě víc. 26 dní je stále norma. Hezky se vám cyklus upravil a teď už to další cyklus musí vyjít. Držím mo palečky. 😉

jinak @lola22 , k panu Haklovi mám termín teď já, jedeme tento pátek navečer. Tak jsem zvědavá. zatím nevím, jak jsem tento cyklus dopadla, jsem teprve 24.DC. Dnes jsem zkoušela jen tak testík a je tam opět, jak minule, hrozně slabej duch, takže dokud tam nebudou pořádný dálnice, tak testu nevěřim. Nechám se za pár dní překvapit....Jinak zítra nastupuju po nařízené dovolené opět do práce a už jsem zas pěkně na nervy z toho. Dělám ve státní správě. Není tam o co stát a tak si stejně hledám nové místo. Zde už jsem 12 let a nic pozitivního za ta léta není. 😠 😠 😔 . Chce to prostě totální změnu a pak věřím, že i to mimčo si k nám cestu najde.

lola22
24. únor 2011

@slunickosedmitecn Tak drzim mooooc palce at duch zesili!!!!Ja delam taky ve statni sprave a taky bych chtela asi neco jineho, ale furt si rikam, ze uz stejne brzo otehotnim, tak ze to nema cenu uz menit. Ale obcas mam taky ten pocit, ze to chce totalni zmenu, i kdyz jeste bohuzel nevim, jak by mela vypadat 😒

veverka.dada
25. únor 2011

@zelvik přesně jak říkají holky, ikdyž člověku je líto, že to opět nevyšlo, tak je určitě lepší zjistit to o dva dny dříve....já to teď zjistila s třidenním zpožděním...by to děs a hrůza ☹ už jsem se fakt viděla s tím bříškem...ale nesmíme přestat věřit, že jednou se zadaří!!! 😵

@slunickosedmitecn taky držím palce ať se duch změní v pořádně tlusté čáry!!! 😉

jinak já jsem teda už skončila s domácími pokusy...2.3. jdu do CARu na kontrolní utz a pak se uvidí, co se mnou podniknou dál...doufám, že bude stačit zůstat zatím jen u IUI 😉

chiguita
25. únor 2011

@lola22 prosím tě,na jaké masáže chodíš?Psala o nich i clauddie,to je speciální másáž?
Já cvičím mojžíšku a chodím na odblokování páteře.U pana Hakla jsem byla před rokem v lednu a v únoru jsem jela do lázní.Zadařilo se po IVF v červenci,ale ZT ☹

Jinak hematologie je v Praze na Karlově náměstí Dr.Karban,také k němu chodím a příště si budu píchat Clexane.
A doporučení jsem dostala od praktického lékaře ,v Caru i na gyndě jsou toho názoru,že tyto vyšetření jsou zbytečná.Takto jsem já zbytečně prošvihla 3 IVF ☹ . Už jsem samoplátce.Tak ráda bych zkusila i ty masáže,ono se nikdy neví co ve finále pomůže,ale pro dobrý pocit že jsem zkusila všechno.

berunkar
25. únor 2011

Milé maminky snažilky,chtěla bych Vám všem dodat optimismus,naději.Ač Vám lékaři budou říkat,že naděje není skoro žádná...JE.A já jsem toho opravdu důkazem.Skoro po 20letech snažení si příroda sama poradila a já v bříšku nosím holčičku.Je to opravdu neuvěřitelné a ač už skoro budu rodit,stále tomu nemůžu uvěřit.Psychika opravdu dělá strašně moc.Až když jsem se opravdu už smířila s tím,že prostě já ta máma nebudu,tak v 38letech budu.Neuvěřitelný pocit a všem Vám přeji ať i Vám to výjde.

mischacek
25. únor 2011

@berunkar Díky... To je kráááásnééé! Mám z toho husí kůži, jak mě to dostalo... Moc moc gratuluju a ať se má holčička k světu!

mischacek
25. únor 2011

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla... My máme jet k panu Haklovi 25.3. Kdyby nám to třeba nevyšlo, ráda vám přenechám tento termín... Ještě bych dala vědět a domluvili bysme se... Zatím nic neslibuji... 😅
Všem držím palečky! Brzy tu bude jaro a snad se nám zadaří!

slunickosedmitecn
26. únor 2011

Ahoj holky, hlásím se při sobotě abych podala hlášení po návštěvě pana Hakla. 😉

Takže návštěva probíhala podobně jako ta první, opět půl hodiny měl ruku nad břichem a pouštěl do mě energii, mezitím povídal o všem možným, někdy až o kravinách a pak se zas vrátil zpět k potravinám a krevní skupině. Cítila jsem zase to intenzivní teplo na břiše a tentokrát mi hned řekl, že vaječníky jsou oba v pořádku,vše krásně průchozí, že se nám to teď na jaře určitě povede a miminko bude. Hlavně nejíst ty kuřata, nepít mlíko, nedávat smetanu do kafe a ty džusy a hlavně denně brát kyselinu listovou, acidum folicum, nesmí obsahovat provitamíny A. Důležitá věc prý.

Odjížděli jsme s manželem nabitý zas dobrým pocitem a já energií, takže věřím, že to opravdu klapne.

@berunkar krásné a moc gratuluji. Je úžasný, jaké zázraky se dějí a i já v něj věřím 🙂 . Tak hodně štěstíčka.

zelvik
26. únor 2011

@berunkar Ahoj, moc děkujeme za tvoje povzbuzení a hlavně moc gratuluju. Je to krásné!!!!! Přeji vše dobré...

@mischacek Kdyžtak se hlásím o termín, kdybys ho náhodou pouštěla🙂

@slunickosedmitecn Tak snad už to dopadne.

Já si sice libovala, jak po jeho návštěvách mám MS bez bolestí a čistou, ale na druhou stranu nevím, jestli je to až tak OK. První den se jakoby rozjíždí, pak noc a druhý den ji mám dost silnou a třetí den jen už aby se neřeklo a konec. Není to málo? Není to nedostatečné?

slunickosedmitecn
27. únor 2011

Pěknou neděli všem 🙂
@zelvik snad už jo, prý jaro bude nejplodnější 😉
Jinak s tou MS to mám od návštěvy pana Hakla také jako ty. První den rozjezd, potom necelé dva dny silnější a pak už dojezd 😉 , ale myslím, že to snad není špatně, horší by bylo, kdyby to bylo slabé po celou dobu, to je něco v nepořádku, mě to tak říkala gynekoložka. Tím se vůbec nestresuj.

zelvik
27. únor 2011

@slunickosedmitecn Fakt? Mně to právě znepokojilo, aby to nebylo špatně, známka třeba opotřebování vaječníků, či něco. Tak snad je to OK.

lola22
28. únor 2011

@zelvik
@slunickosedmitecn Holky ja jasem byla zase prekvapena jak jsem ted mela uplne normalni menstruaci, dlouhou, tak 6 dni a klasickou a pritom jsme minuly meseic byla u pana Hakla, tak uz se v tom fakt nevyznam.

lola22
28. únor 2011

@mischacek Taky bych mela zajem o ten termin u pana Hakla, kdyby treba ani Zelvik nemohla, co se prihlasila driv🙂
@chiguita Ta masaz se jmenuje Bowenova, ma splouzit k uvolneni svalu nejen panevnich. Je to moc prijemne, i kdyz nevim jak moc ucinne, ale za pokus to stoji.
@berunkar Diky moc za podporu. Tvuj pribeh je opravdu krasny🙂
@veverka.dada Tak ti drzim palce do CARu, ja myslim, ze pokud mate v poradku spermie a ty mas pruchodne vejcovody, neni duvod proc nezkusit IUI. Otazka je jestli stimulovane ci nikoliv.Jestli ale dobre ovulujes, neni podle me treba hned jist hodmony, i kdyz ja mam za sebou 3 nestimulovane a zadny vysledek. Ale u me to bude ale spis z imunolog. duvodu. Tak dej pak vedet.

veverka.dada
28. únor 2011

@lola22 spermio máme dobrý a vejcovody průchodný...ale žádná jiná vyšetření nemáme..takže uvidíme, jestli to zabere 😉 ale říkám si, že bych kdyžtak to první zkusila nestimulovaný, protože jsem přesvědčená, že u mě je nejzásadnější problém moje obrácená děloha (se kterou si ani pan Hakl neporadí 🤐 ) a když nevyjde, tak kdyžtak už rovnou jít do stimulace...
ale vše se uvidí, až podle toho co mi řeknou tam 😵 už se nemůžu dočkat!!

jinak holky já mám tu ms taky přesně takovou...první den trošku, pak dva docela silně a dva dny zase trošku....
ale teď ta poslední ms byla divnější...první den trošku, pak dva dny silně, jeden den nic a jeden den trošku, ale až odpoledne....to jsem fakt nepobrala tu pauzu 1 a 1/2 dne 😵

veverka.dada
12. bře 2011

holkyyyyyy...kde jste kdoooooo??? 😢