Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

petra.happyday
28. říj 2010

Děkuji mockrát!!! Taky se toho svého štěstíčka určitě brzy dočkáte 🙂

pigy
autor
28. říj 2010

@cincinnati a jak jsi na tom ty? nějaká změna?

cincinnati
29. říj 2010

@pigy Jsem u rodiny, takže testy tu nemám, jsem je zapomněla. Zatím jsem to nedostala, čekám to tak zíta nebo kdo ví kdy, brala jsem utroš.Ale cítím, že to příjde, mám občas hrozný bolesti ...

pigy
autor
29. říj 2010

@cincinnati tak uvidíš, ghned až uděláš test, tak dej vědět 😉

cincinnati
30. říj 2010

@pigy No uvidíme, možná ho udělám až zítra v Praze. Necítím se jinak, takže mám jen zpoždění.

pigy
autor
30. říj 2010

@cincinnati stejně jsem zvědavá, jestli nebude překvápko, moc bych ti to přála 😉

cincinnati
30. říj 2010

@pigy Myslím, že se žádný překvápko nebude konat, vždyť jsem testovala 13.DPO, což by se už čárka ukázala a neukázala se. Takže jde spíš o zpožděnou MS.

pigy
autor
30. říj 2010

@cincinnati půjdeš pak do toho zas?

cincinnati
30. říj 2010

@pigy Mamča někam jela, tak mi koupila 3 testy. Udělala jsem si ten jeden méně citlivý a vyšly na něm 2 čárky. Jsem z toho v šoku. Musím zkusit ještě ten druhý citlivý od Mamatestu. Ten první byl od neznámé firmy, takže mohl být nekvalitní.

zelvik
30. říj 2010

Přeju hezký večer, můžu k vám? Brouzdám tady po různých diskuzích, patřila bych do mnoha skupin, ale možná ta vaše je mi nejbližší. Protože taky nějak čekám na zázrak...
A jak tak koukám, sotva k vám vlezu, mám možná hned důvod pogratulovat CINCINNATI, která se snad svého zázraku dočkala - moc bych ti to přála!!!!!!!!

pigy
autor
30. říj 2010

@cincinnati 😀 hurá, já ti to říkala, abys neházela flintu do žita, já měla vždy bolesti jako před ms a pak jsem našla na testu //, ale já osobně bych už nikdy netestila testem citlivostí 10. Nejlepší je mamatest. Držím moc palce, ať je vše ok 😉

pigy
autor
30. říj 2010

@zelvik ahoj a vítej mezi náma, možná už jeno u mě. Nechceš něco o sobě napsat? já už mám několik IVF za sebou, nejsou už ani penízky a ani nervíky. Teď si užívám klidu nestresováním s IVF a čekám jen na zázrak 😒

cincinnati
30. říj 2010

@pigy Já právě poprvé testovala testem a citlivostí 25, protože jsem tomu nevěřila. Mamatest s citlivostí 10, jsem vyzkoušela až potom, co jsem měla 2 čárky na tom prvním testu. Stejně to nějak nemůžu vstřebat ....
Po tak dlouhé době, že by to vyšlo ...

pigy
autor
30. říj 2010

@cincinnati tak to vypadá dobře, já jsem šťastná za tebe. Já ti to říkala, ať to nevzdáváš, ale ty jsi pořád čekala na mrchu. No, teď ji hezky dlouho neuvidíš 😉 😀

cincinnati
30. říj 2010

@pigy Jsem z toho nějaká vedle 🙂 To ještě ale nic neznamená ... Může se stát ještě spousta věcí ... Vlastně ani teď nevím, jestli mám volat do Gennetu nebo mojí doktorce gynekoložce.

zelvik
30. říj 2010

@pigy Ahoj, děkuju za přivítání... Tak teda já. Pár let jsem prohlašovala, že se klidně bez dětí obejdu (blbka), teď mi bude 33 a už 4 roky nechci nic jinýho než prcka... Po 7 letech braní antikoncepce (a pak že se prý dá těhotenství plánovat). Za tu dobu jsem změnila gyndařku i CAR. Teď jsem zakotvila v Gennetu v Praze. Mám za sebou dvě laparoskopie - první ukázala netušený binec v břiše. Srůsty (nevím z čeho, žádnou operaci jsem nikdy neprodělala), cysty, otočenou dělohu mi přešili na normální místo a největším problémem se asi zdála endometrioza...výsledkem bylo i to, že mi sebrali 2/3 vaječníku. Vejcovody průchodné. Manžel má spermie přímo výstavní, jak se nechal slyšet Dr.🙂 Druhá laparka byla spíš kontrolní, půl roku po té první. Máme za sebou genetiku i imuno - vše OK. A předevčírem jsem byla na své druhé inseminaci... IVF se nějak bráním, prostě jsem k němu fyzicky, psychicky ani finančně ještě nedospěla...

pigy
autor
30. říj 2010

@cincinnati tak měla bys do centra, aspň u nás je to tak

pigy
autor
30. říj 2010

@zelvik tak máš teda toho taky dost 😒 my máme všechny možné vyšetření a doktoři kroutí hlavou, jak je možné, že nemůžu otěhotnět. Já byla na IVF no a poprvé jsem byla z toho jakoby v šoku, ale brala jsem to normálně, ale když jsem na to šla pak opakovaně, tak mi už docházelo a celkově už mi to přišlo moc umělé, nepřirozené a hlavně psychika si užila své. Tak že teď už o tom jak se říká nechci slyšet, co bude to fakt nevím. 😒 Bereš nějaké prášky, nebo tak něco? já se dala na alternativní medicínu

zelvik
30. říj 2010

@pigy Asi mi mluvíš z duše. Nejsem úplně takový ten typ, který by za přírodu dýchal, jestli víš co tím chci říct. Ale přeci jen, co je moc, to je moc. Už i ta inseminace mi přišla poprvé divná (teď podruhé už zase tak ne) - děti se mají dělat v ložnici nebo na seníku a ne někde v mističce na klinice...Chápu, že v dnešní době už musí lékaři asi víc pomoci...Ale i tak...Neberu nic - teda teď po tom IUI mám Utroš. Jinak se láduju kyselinou listovou a denně beru Spirulinu (zelená řasa, spíš na trávení a krvetvorbu). Že mám endometriozu by mě v životě nenapadlo, bolesti žádné, cyklus pravidelný jako hodinky. Než jsem prošla laparkou, pila jsem čaj z kontryhele, ale po zjištění endometriozy jsem toho nechala (působí na růst sliznice a bohužel ne jen té děložní). Na co jsi se dala ty? Taky uvažuju o léčitelce a koketuju i s tím, že bych se objednala na kineziologii...

cincinnati
30. říj 2010

@zelvik My jsme měli jet k léčiteli už v pondělí 1.11. do Pátku u Poděbrad. Teď to budu muset zrušit, pokud nechceš vyrazit místo nás 🙂 http://www.hakl.nymbursko.com/

pigy
autor
30. říj 2010

@zelvik tak na kineziologii jsem byla taky, ale dala jsem se na produkty Energy, musím zaťukat, ale opravdu mi pomáhají. Nemám deprese, psychicky jsem se srovnala, menstruační bolesti nemám a zažívání je taky ok, spím jak mimino. Do manžela cpu fertilman a při sexu používáme gel na podporu početí. K tomu ještě nějaké bylinky a víc už pro to nemůžu udělat. Snažím se jíst zdravě a celkově žít jinak. Moc se těším na léto, až konečně pojedem po dlouhých letech na dovču někam k moři. Nikam jsme nejezdili, protože jsme potřebovali peníze na IVF. Tak už to nechávám na přírodě. Jestli mám mít dítě, tak ho mít budu a když mi není souzeno, tak s tím stejně nic neudělám, jenom bych se trápila.

zelvik
30. říj 2010

@cincinnati Zní to jako bys litovala, že to musíš zrušit🙂 Jak ti to přeju!!!!!!!!!! V kolik jste tam měli být? Možná bych to časově dala🙂 I když nevím...Jojo, vlezla jsem do správné diskuze - tady se zázraky dějí🙂🙂

pigy
autor
30. říj 2010

@cincinnati proč nechceš k léčiteli? já tam šla, když mi emryjko odcházelo a léčitel říkal, že kdybych přišla hned, tak bymi ho zachránil, nebo by mě posílil tak, že by nic zachraňovat nemusel. Docela si to i vyčítám, ale nemohla jsem to tušit

cincinnati
30. říj 2010

@zelvik Měla bych tam být na 19 hodin. Čekala jsem na termín celkem dlouho, tak je škoda ho zahodit...

cincinnati
30. říj 2010

@pigy Radši to nechci riskovat ...

pigy
autor
30. říj 2010

@cincinnati jj, chápu 😉

zelvik
30. říj 2010

@pigy Vidíš, my na dovolené u moře byli, celkově se taky snažím relaxovat, jsem nekuřačka...pravda, jsem od narození tak trochu nervák🙂, ale stejně pořád NIC, NIC, NIC... Přistupuješ k tomu asi jako já - buď je nám to souzeno a nebo není...

pigy
autor
30. říj 2010

@zelvik no ono po těch letech a toho čekání mi už ani nic jiného nezbývá. Znáš to sama a víš o čem je řeč. Moc nám přeju, aby jsme se taky dočkaly 😉

pigy
autor
30. říj 2010

Tak holky, budu se loučit, nějak se mi zavírají oči. 😀 popovídáme zase zítra 😉
dobrou noc a hezké sny

zelvik
30. říj 2010

@cincinnati Týýý jóó, teď jsem to probrala s manželem - jsme schopni tam na 19 být. Jestli jsi teda fakt rozhodnutá to zrušit, budu ti moc vděčná, když mi ten termín necháš!!!!!! Potřebuješ nějaké moje údaje? Klidně ti písnu do IP...