Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

mischacek
12. lis 2010

@zelvik A to jsi testovala 10 testem? Tím citlivějším? Myslela jsem, že máš testovat až zítra? Mooooc držím pěsti! Třeba to vyšlo, uvidíš zítra... Jinak pan Hakl nám povídal to, co vám, o jídle, o škodlivosti některých potravin a krevních skupinách... Uvidím za 14 dní, jestli to pomohlo... Taky mi říkal, že kvůli té endometrioze bych měla přijet ještě jednou...
Tak mooooc držím pěsti pro štěstí!!! Zítra dej vědět...

zelvik
12. lis 2010

@mischacek E e e e , já byla ráno v Gennetu na krevním testu...Je průkaznější a zadarmo, za testy bych zase utratila půl platu🙂 a k ničemu.
Ty máš taky endošku? A řekl ti k tomu něco? Budeš se teda objednávat znova? Já bych asi taky měla, zatím jsem to neudělala, jsme teď zklamaná, že to nedopadlo, tak si říkám, že i návštěva u Hakla byla na nic. Ale až mě to přejde, asi se objednám.

mischacek
13. lis 2010

@zelvik To je mi líto :0(( Tak nějak ztrácím naději, že by se nám to mohlo díky IUI podařit... Jj mám endometriózu, zjistili mi ji před rokem laparoskopií, ale byla v místech, kde prý to početí nebrání a byla to pouze minimální ložiska... Vím, že se to mohlo za tu dobu třeba zhoršit, ale zajímavé je, že nemám žádné příznaky... Když mám MS, tak o tom skoro nevím... U tebe se to nějak projevuje? Jak moc to máš???
Když jsem byla u Hakla, tak mi sám od sebe neřekl, že ji mám, říkal jen, že mám trochu horší pravou stranu... Až asi po 15 minutách jsem řekla o té endometrioze, tak řekl, to bude ta pravá strana a tvrdil, že je to ve vejcovodu, což před tím podle doktorů nebylo... Tak nevím...

zelvik
13. lis 2010

@mischacek Přečti si kdyžtak můj příběh tady na straně 6, abych to nepsala znova a ostatní to nemusely znova číst🙂 K tomu, jestli se u mě endoška nějak projevuje - NE. Kdybych tehdy nešla na tu laparku, ani bych o něčem takovém neměla tušení. MS pravidelná okamžitě po vysazení antikoncepce (až jsem z toho byla překvapená a radovala se, že funguju a že to půjde samo), téměř bez bolestí (nic co by se nedalo vydržet, ani prášky jsem si na bolest nikdy nebrala). A ejhle, on problém. Když jsem byla na té druhé laparce, 9 měsíců po té první, tak tam seškrábli prý ani ne milimetrové ložisko. Takže se za 3/4 roku nestihla udělat. Teď je to zase 3/4 roku a jak to tam vypadá teď - nevím.Ale říkám si, že snad o moc hůř ne.
Víš co je zvláštní? Že Hakl se mi trefil teda do diagnozy - poznal endometriozu a taky že ji mám na pravé straně. No co já vím, možný to je, a taky říkal, že ve vejcovodu. Přitom u obou laparek mám oba vejcovody volně průchozí. Tak nevím, podle jakých "tabulek" nás má p. Hakl rozškatulkované🙂🙂🙂

cincinnati
14. lis 2010

@pigy Copak je nového ?

mischacek
15. lis 2010

@cincinnati Můžu se tě zeptat, když se u vás napoprvé povedlo IUI, jaký to mělo průběh?Ležela jsi po tom, aby to třeba nevyteklo? Nebo jsi dělala vše normálně? Snažila jsi se šetřit? Zajímá mě to, protože to také absolvujeme..., tak zjišťuju co a jak, aby se podařilo... Díky

cincinnati
15. lis 2010

@mischacek Neležela, hned jsem šla zase zpátky do práce. Byla jsem z toho zákroku tak špatná, přišlo mi to hrozně nepřirozené, šla jsem úplně nešťastná do práce s tím, že už to nikdy nechci absolvovat a snažila se to vytěsnit z hlavy a nemyslet na to.

zelvik
15. lis 2010

@cincinnati Tak to mi mluvíš z duše. Jen já už mám za sebou druhé IUI (zase bez úspěchu) a je pravda, že podruhé už mi to ani tak nepřišlo. Člověk si tak nějak zvykne asi na všechno. Ale taky jsem z toho byla špatná. Přišlo mi najednou strašně "úchylný", že manžel jde o hodinu dřív, pak nastoupím já...Copak takhle se dělají děti, sakra????

cincinnati
15. lis 2010

@zelvik Přesně tak... Stejně mě zajímá v čem byl problém. Příští týden jdu do Gennetu a budu se ptát, čím to tak mohlo být....

mischacek
15. lis 2010

@cincinnati Děkuji za odpověď...Jsem sama zvědavá...

pigy
autor
16. lis 2010

@cincinnati ahojky , nemám nic nového, jen zase lítám z práce do práce 😒 a co ty? jak jsi dopadla u doktora?

cincinnati
16. lis 2010

@pigy Ahojky, dopadla jsem dobře. Dle MS jsem v 6tt+6 a máme srdíčko.

mischacek
16. lis 2010

@cincinnati Gratulujíííí! Můžu se zeptat, po jak dlouhé době se zadařilo? Díky

cincinnati
16. lis 2010

@mischacek Snažili jsme se od 03/2009.

pigy
autor
16. lis 2010

@cincinnati moc moc gratuluju 🙂 držím palce, ať vše dobře dopadne 😉

zelvik
16. lis 2010

@cincinnati Jůůůů, vy už jste se fotili🙂 To je báječný!!!!!!! Cin - můžu se zeptat (jestli si to teda vybavíš) - jakou jsi měla MS v cyklu po návštěvě léčitele? Já teď MS končím a teď ke konci se můžu zbláznit bolestí. Asi to spíš můžu přisoudit zase se rozvíjející endošce...nebo že by mi to tam léčitel nějak rozhýbal? Těžko říct.

cincinnati
16. lis 2010

@zelvik
@pigy Díky oběma 🙂

@zelvik U mě to bylo dost jiné, protože já do návštěvy léčitele měla ovulaci vždy jen na jedné straně. Po návštěvě léčitele jsem ji měla na druhé straně, takže i MS byla úplně jiná než jindy ....

mischacek
17. lis 2010

@cincinnati Děkuji, máme úplně stejnou dobu snažení.. My jsme začali 4/2009 Doufám, že to vyjde...

pigy
autor
17. lis 2010

ahoj holky, tak s manželem letíme příští pátek do Tunisu, budu doufat, že se zadaří 😉

zelvik
17. lis 2010

@pigy Jůůůů, tak to je paráda, to přijdete na jiné myšlenky, bude teplíčko, žádný stresy před vánocema jako my tady🙂 To ti přeju a ať přijedete domů ve třech🙂

pigy
autor
17. lis 2010

@zelvik díky, kéž by se konečně zadařilo 😉 no hlavně potřebuju přijít na jiné myšlenky a vypnout, uvidíme, třeba se opravdu stane zázrak 😀

cincinnati
18. lis 2010

@pigy Závidím a moc vám to přeju 🙂

pigy
autor
22. lis 2010

@cincinnati děkuji moc 😉 uvidíme, snad bude trochu toho štěstí 🙂

veverka.dada
23. lis 2010

nazdárek holky 🙂 tak se k vám jdu také přidat...
asi rok a půl až dva jsme se s manželem nijak nechránili a nechávali miminko osudu...ale když stále nepřicházelo, začlo nám to být divné...navíc jsem začínala mít bolesti okolo vaječníků...po dlouhém čekání a všemožných vyšetření mi dr. objevila schovanou cystu a při laparce mi zjistili endometriozu...na laparce jsem byla před rokem a po ní mi nasadili hormonální léčbu a tvrdili, že bych měla otěhotnět...následovalo pět měsíců domácího snažení, ale bohužel neúspěšného 😒 měla bych se v brzké době hlásit do CAR, ale po pravdě se mi tam vůůůůůbec nechce!!!!
čirou náhodou jsem narazila na vaší diskuzi a objevila debatu o panu Haklovi...ta mě velice nadchla 🙂 poprosila jsem tedy @zelvik o kontakt a dnes jsme tam s manželem byli....
řeknu vám, že to byla velmi zajímavá zkušenost 🙂 nejvíc mě asi přesvědčilo to, že jakmile položil ruku na moje břicho ucítila jsem teplo, takové vnitřní...celou dobu z té jeho ruky to teplo šlo...dokonce jsem pak doma řekla manželovi ať mi taky položí ruku na břicho, jestli to není prostě jen tělesné teplo, ale nic, to nefungovalo...ke konci ještě povídal, že ucítím takový tlak pod pupíkem a opravdu, že jo 🙂 pak začal rozevírat a zavírat dlaň a já to opět v tom břiše cítila 🙂 je to vážně zvláštní!!!
taky nám samozřejmě povídal o nebezpečí kuřat, jihočeských kaprů, lososů, mléčných výrobků, rajčat...a to mi začlo trochu vrtat hlavou...co vy myslíte? mohlo by tohle jeho varování mít třeba alespoň trochu něco do sebe? já když se nad tím zamyslím, tak se vlastně živíme převážně kuřecím masem a mléčnýma výrobkama 😒
no holky, řeknu vám, jsem na to mooooc zvědavá...ale kdyby to hned nevyšlo, jsem pevně rozhodnutá zkusit ještě jednu návštěvu 😉

zelvik
23. lis 2010

@veverka.dada Ahoj, tak čtu tvoje postřehy🙂 No jsem zvědavá, co mi bude vykládat při druhé návštěvě (jedem 13.prosince), když už přednášku o rajčatech a lososech mám za sebou🙂 ALe na jednu stranu, co taky má povídat...To teplo jsem cítila taky. Ještě mě bude zajímat průběh tvé MS (teda lepší by bylo kdyby už nedorazila🙂. Protože já ji teď měla nějak bolestivější. Tak nevím, jestli to nepřisuzovat tomu, že mi tam s něčím pohnul...Řekl ti něco k té endometrioze? Nebo poznal, že ji máš?

veverka.dada
23. lis 2010

@zelvik no tak to mi snad ani neříkej...já už teď mám bolesti jako "prase" ☹ teda až na poslední ms, ta byla celkem v pohodě...tak tímhle jsi mě trošku vyděsila...no každopádně poreferuju!!!
hele že mám endošku nepoznal, říkal mi ale, že hodně ženských s tím třeba i otěhotní, ale často to bývá mimoděložní...takže prý hlavně nemám v těhotenství jíst ty věci, co vyjmenoval 🙂
máš recht...co by měl taky povídat 🙂 ale když se nad tím zamýšlím, tak se mi to nezdá až tak nelogické...no uvidíme, jak si s těma informacema poperu...asi to nepřestanu jíst úplně, ale možná to nějak omezím...no uvidím 😉

veverka.dada
24. lis 2010

Taky jsem si vzpomněla, na zastávce autobusu, po cestě od pana Hakla, jsme potkali starého pána, který byl u Pana Hakla před námi...tak jsem se ho opatrně začla vyptávat...byl tam již po třetí a je od někud od Brna, tak jsem si říkala, že mu to za to zřejmě musí stát aby k němu jezdil takovou dálku 😉 no a pak povídal, že má velké problémy s nohou a že když k panu Haklovi přijel poprvé, tak na té noze nemohl ani stát, jen se tak nějak plazil a ta první návštěva ho na tu nohu postavila 😵
to mě taky utvrdilo v důvěře 😵

mischacek
24. lis 2010

Ahoj holky,
veverko je pravda co píšeš, já ten tlak pod pupkem cítila taky i ten chlad a teplo, když otvíral tu dlaň...Když jsme jeli domů, tak mě pořád to břicho bolelo a taky jsem tam měla tlak ještě další dny... Jen mi říkal, že by ze mě měly vyjít nějaké "cucky", jako tak endometrioza, ale to se bohužel nestalo... Nevím, zda to třeba neodejde až při MS. Kéž by už ale nepřišla 😝 To o tom jídle na mě tak zapůsobilo, že jsem ty věci přestala úplně jíst... 😅 Je pravda, že o těch kuřatech a rajčatech jsem to věděla i před návštěvou, ale stejně jsem je jedla... Taky jsem měla každý den k svačině jogurt... Teď to už vůbec nekupuju.. Taky mi říkal, že na tu endometriozu není dobrý kofein ani tein, říkal nepít kávu ani černý, zelený, bylinkový ani ovocný čaj. Jediné, co říkal, že můžu bez obav pít je roibbos (nevím teď, jak se píše), tak jsem si ho nakoupila a nic jiného nepiju... :0) Pro jistotu jsem se také objednala i podruhé na 10.12. Sám mi říkal, že by to bylo dobré ještě jednou kvůli té endošce.
Držím nám všem pěsti, ať už se to konečně povede..

pigy
autor
24. lis 2010

tak holky, mějte se tu krásně, ať je tady víc zázraků, já letím za sluníčkem 🙂 pa pa

veverka.dada
24. lis 2010

@mischacek jj, taky občas cítím ještě dnes takový tlak v břiše...ale nevím, jestli je to po včerejší návštěvě...po těch všech typech bolestí co mám poslední dva roky už se v nich neorientuju 😵
o těch cuckách mi taky povídal, ale zatím nic...no je možný, že na to bude potřeba ještě jedna návštěva...
fakt to nejíš? jako my s manželem si říkáme, že taky dojíme to, co ještě máme a pak to přestanem kupovat...ale nevude to asi lehké...já jsem taky zvyklá, dávat si tak třikrát do týdne jogurt k snídani...černých čajů vypiju i několik za den...jiné než kuřecí maso v podstatě nejím...no a mléčné výrobky celkově ? vždycky jsem myslela, že jsou zdravé na kosti atd. a navíc třeba sýry miluju!!! tak fakt nevím, co teď budeme jíst, když nám proškrtal 90% obsahu ledničky 😀