Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

veverka.dada
28. lis 2010

@zelvik jako ještě to nemůžu úplně porovnat...mám jí teprve druhý den...ale chvilkama jinak bolí, v jiných místech než jsem zvyklá... a má jinou konzistenci, nebo nevím jak to jinak říct...

cincinnati
28. lis 2010

@zelvik
@veverka.dada Tak vám budu držet palečky, aby hned první ovu vyšla a MS už nedorazila 🙂

veverka.dada
28. lis 2010

@cincinnati u mě u tohohle cyklu možnost nebude...beru nějaký hormon, kvůli nepravidelnému krvácení...a ten zřejmě blokuje ovu 😒 ale dám si mezitím ještě jednu návštěvu u pana Hakla a tím si snad ten další cyklus pojistím 😵
já ti zas držím palce ať brzy přestanou ty nevolnosti a hezky si užíváš těhotenství 😉

cincinnati
28. lis 2010

@veverka.dada Už by mohly přestat, ale ještě měsíc si asi počkám. Přesně 31.12. mi končí 3.měsíc.... Nejhorší je přežívat v práci a nakoupit dárky .... 3.1. bych měla jít na 1. těhotenský screening, tak jsem zvědavá, co to obnáší...

mischacek
28. lis 2010

@zelvik Tak jsem dnes nějaká přepadlá, dnes se teplota snížila z 36,8 (kterou jsem měla cca 7 dní po sobě) na 36,7 a taky už mě bolí břicho na MS, takže ji čekám co nevidět... Měla by přijít zítra, ale myslím, že už to bude dnes... :0(( Navíc jsem zas přemýšlela nad tím, jak je to všechno nespravedlivé... Další kamarádka mi včera oznámila, že má pozitivní test, všichni už mají založeno na druhé až třetí dítko a my stále nic... A člověk by pro to udělal první poslední... Už vážně nevím, co bych ještě měla udělat a vím, že to stejně k ničemu nebude... Štve mě ta bezmoc... ☹
No uvidím ještě zítra podle teploty a taky podle MS... Pěkný nedělní večer...

Tak to jsem zvědavá, jestli tu MS budu mít taky jinou, kéž by se ta hnusná endomendo vyplavila... :0)

cincinnati
28. lis 2010

@mischacek Ono to jednou výjde, musíš věřit ☹

mischacek
28. lis 2010

@cincinnati Děkuji... 😨 Můžu se zeptat, jak dlouho jste se snažili, než jste šli na to povedené IUI?

cincinnati
28. lis 2010

@mischacek Od 03/2009

zelvik
29. lis 2010

@mischacek Ahoj, tak jak? Doufám, že MS někde venku zapadla do závějí a k tobě už se nedostane!!!!!!!!!! Já si tenhle cyklus dala pauzu a že si ohlídám ovulku sama. A asi jako na potvoru to bude anovulační cyklus, protože jsem ji nezaznamenala.

zelvik
29. lis 2010

@veverka.dada Tak to jsme měly podobné. Nějak mi to přišlo, že taková má MS být. I co do délky trvání...no uvidíme...

veverka.dada
29. lis 2010

@cincinnati jj, co vím podle mých těhotných kamarádek, tak ty první tři měsíce nejsou úplně růžové...ale už máš dvě třetiny za sebou, tak už ti to jistě uteče 😉

@mischacek taky držím palce, aby se ms nedostavila!!! 😵

@zelvik přesně...vždycky jsem v prvních dnech zakreslovala do ms kalendáře 4-5 políček intenzity...a teď jen 2-3...docela se mi to zamlouvá 🙂 ale ještě nekříčím hop, dokud jsem nepřeskočila...třeba je to jen klid před bouří...každopádně víc o tom podebatujem až budu na jejím konci 🙂

mischacek
29. lis 2010

Ahojky holky, tak MS se dostavila 😒 No nic, jedeme dál... Snad se zadaří... 😠

@zelvik @veverka.dada takže vaše MS po návštěvě je slabší??? Já právě myslela, že to bude nářez, že se jako zbavím té endomendo... Tak to jsem zvědavá... 🙂

@cincinnati Promiň, já jsem byla nějaká zmatená, teď když jsi to napsala, tak si uvědomuji, že jsem se tě na to už jednou ptala, že? 😉 Ještě jsem říkala, že jsme na tom stejně, jen my, že se snažíme od 4/2009. Tak třeba nám to vyjde příští měsíc.
Ať je ti lépe a můžeš si to těhulkování začít pořádně užívat... ;0)

lola22
30. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem byla vcera u Hakla a bylo to dost intenzivni. Furt mluvil (kurata, lososi, klasika🙂 ale asi po 10 minutach mi krome toho tepla z jeho ruky bylo uplne na omdleni. Tak jsem se musela posadit asi na 5 minut, pak jsem si zase stoupla a za chvili uz jsem zase mela mzitky pred ocima, tak jsem se tam malem svalila do toho kanape. A to jsem naposledy omdlela jako mala pri sedimentaci. Rikal, ze se to nekdy stava, ze jak se to tam vsechno uvolnuje a spousty se toho vyplavuje, tak na to nekdo takhle reaguje. Nevim, jak to funguje, ale kazdopadne dela tam neco velmi intenzivniho.Tak snad to pomuze🙂 Mela jste to nektera taky tak?
Jo a nekdo tady psal o zitnym chlebu, ze ten jediny mu dovolil? Nam o chlebu nic nerikal. Diky

zelvik
30. lis 2010

@mischacek Ahoj, hmm, to mě mrzí s tou MS, ale já ji čekám za týden.
Já nemůžu říct, že by byla MS slabší, spíš byla jiná - jinak bolela a byla podle mě jakoby "čistší", jasnější a bez ukončovacího špinění. A trvala 5 dní, což já vždycky jen 3 dny krvácím a pak špiním. Tak pro to to bylo zvláštní.

@lola22 Téééda, tak to koukám, takovou intenzitu jsem nezaznamenala, já cítila jen to teplo. I když - omdlít tam asi není nic těžkého, moc vyvětráno tam nebývá🙂 Ale nechci to zlehčovat, věřím, že něco se vevnitř děje, tak snad to pomůže. Mně taky o chlebu nic neříkal...

lola22
30. lis 2010

@zelvik No to mas pravdu🙂 Taky jsem si rikala, ze to jeho neustaly mluveni k tomu mohlo prispet, ale fakt to bylo hodne zvlastni.

veverka.dada
30. lis 2010

holky, já měla ms vždy okolo 6 dnů, z toho 3-4 dny měli tu nejsilnější intenzitu krvácení, byla to fakt velká síla! 😖 ...a tenhle cyklus jsem měla první den intenzitu takovou střední a druhý den jen malou a třetí až čtvrtý to nemám skoro vůbec...a myslím, že pátý den (zítra) už budu úplně bez ms...
a přesně jak popisuje @zelvik, ms byla taková čistší, jakoby čirá...a bolest byla jiná než obvykle...myslím, že to byla nejpříjemnější ms, co si kdy pamatuju a už jen za to jsem panu Haklovi fakt vděčná, protože ms byla vždycky moje noční můra!!! 😵
@mischacek já si taky říkala, že to bude síla, že bude odcházet ta sliznice...ale třeba to, že neodchází znamená, že se už přestala tvořit ta přebytečná, tudíž nemusí odcházet 😉 kéž by!!!!
@lola22 taky jsem to teda neměla tak intenzivní jako ty...ale chvílema mi bylo skoro na omdlení...chvílema jsem zjistila, že vůbec nevnímám, co pan Hakl povídá, nebo co se kolem mě vůbec děje...jako bych byla úplně mimo...
pro mě to byl taky dost zvláštní zážitek...
jinak o tom chlebu, vím jen, že říkal, že je dobrá žitná mouka...ale žádný chleba nezakazoval 😉

mischacek
30. lis 2010

Holky, on také mluvil o žitné mouce a říkal, že je nejlepší pečivo z ní, netvrdím, že jen chleba, ale psala jsem, že ten se těžko shání 😉
Když jsem u něj byla, tak se mi podlamovaly nohy a byla jsem taková slabá, ale neomdlívala jsem. Ale moje kamarádka měla ten samý průběh jako lola22. Také málem omdlela a když odcházela, museli ji podpírat a hned ten cyklus otěhotněla... a to jí doktoři nedávali přirozeně vůbec šanci, netvořila se jí vajíčka a neměla MS... 🙂

lola22
30. lis 2010

Teda jestli nam ten pan Hakl pomuze, tak se tahle diskuse fakt jmenuje uplne nejprihodneji, jak muze. Zazraky se deji a verim, ze brzo tu bude husto, samy II. Rikal nam, ze uz pomohl k 3000 detem a to je fakt vysoky cislo. Vsem nam moc drzim palce.

lola22
30. lis 2010

Ty II to mely byt jako dve carky, neni to moc patrne🙂

zelvik
30. lis 2010

@lola22 Taky nám držím palce a na ty // už se těším, jen aby fakt někdy byly!!!!!

cincinnati
1. pro 2010

@lola22
@zelvik
@mischacek
@veverka.dada
Nějaké novinky ?

zelvik
2. pro 2010

@cincinnati Ahoj, u mně nic. Jsem 20.DC, v úterý jsem objednaná na pravidelnou prohlídku ke svému gyndr. a pak čekám mrchu...takže pozitivního nic. Navíc nějak nemám čas kupovat dárky na vánoce, tak jsem z toho otrávená...

mischacek
2. pro 2010

Tak u mě také nic, ani MS po návštěvě pana Hakla se mi nezdá jiná, možná bych řekla, že je víc bolestivá... 🙄 uvidíme...

zelvik
2. pro 2010

Jsem zvědavá na pigy, s jakou se vrátí - i když ji lituju, přijet do těchhle mrazů☹

veverka.dada
2. pro 2010

tak u mě taky nic nového...jen to, že jsem si myslela, že čtvrtý den ms skončí a já 5. den nebudu muset začít brát ty léky na zastavení krvácení a budu moc tenhle měsíc pokoušet štěstí při snažení...
ale bohužel 5. den jsem také krvácela...takže si zase chvíli počkám 😒
ale i tak... 5 dnů ms...a o hodně menší intenzita...to byl pár let můj sen a konečně se splnil 😵

cincinnati
2. pro 2010

Moje gynekoložka pro nemoc zrušila prohlídku, takže ultrazvuk 1.12. nebyl. Tak jsem se těšila. Chtěla jsem si říct o neschopenku.... Tak jsem si pro ni zašla k obvodní. Kromě nevolností mě teď trápí i nějaká viróza - rýma a kašel, který mě nutí na zvracení... Nic příjemného.... Tak teď budu minimálně do 13.12. doma odpočívat. Nevím, jak nakoupím dárky, nemám ani vycházky.... Těším se na ultrazvuk 9.12.

lola22
3. pro 2010

Ahoj, no ja jsem byla odhodlana zkusit tehle mesic poprve IUI. Ja chodim normalne do ordinace svoji gynekolozky, ktera mimojine i pracuje v CAR, ale i normalne v ordinaci dela IUI. Jenze mi to vychazi, ze tam jdu v patek 10., to bude 12.den cyklu a kdyz mi pichne pregnyl, tak by IUI vychazela na nedeli, jenze tim, ze to je normalni ordinace, tak tam nikdo v nedeli neni. Tak jsem trochu zklamana, ale treba neco doktorka vymysli. Jinak jdu zavolat a objednat se jeste na jednu navstevu k panu Haklovi. Vcera jsem slysela hezky rozhovor s jednou zenou, co vyrustala mezi indiany a rikala, ze sny se lidem splni, kdyz jim daji emoce, kdyz si predstavuji, jake by to bylo, kdyby se ten sen splnil. Tak jsem si uvedomila, ze jak na miminko marne cekam uz 3 roky, ze v ramci strategie preziti, jsem se od toho trochu odrizla, ze se snazime, to jo, ale uz si to nepredstvuju, jake by to bylo, kdyby to najendou vyslo. Trochu jsem se zacala dokonce malym detem vyhybat. A uvedomila jsem si, ze to neni dobre, ze takhle si miminko do zivota nepritahnu. Tak nad tim dneska premyslim🙂 Hezky vikend

lola22
3. pro 2010

@veverka.dada Mozna si to sem uz psala, promin, ale proc beres leky na zastaveni krvaceni? Jako ze driv ti MS trvala moc dlouho?

veverka.dada
3. pro 2010

@cincinnati hezky odpočívej a nenech se znervoznit předvánočním stresem 😉 hlavně aby bylo vše v pořádku s miminkem, to je nejdůležitější, ne? takže si dopřej relax a až ti bude líp, tak uvidíš, že i nějaké ty dárky seženeš...aspoň máš čas si pořádně promyslet, co nakoupíš a pak už to půjde samo 😉

@lola22 držím palce ať dr. něco s tím IUI vymyslí!!!
beru je proto, že minulý cyklus jsem začla 5 dní před předpokládanou ms špinit, pak přišla přesně na čas ms, a po ní jsem zase špinila...celkem jsem krvácela skoro 30 dní...dokonce měla dr. podezření na mimoděložní, hodně se mi ulevilo, když se to nepotvrdilo...ale tenhle cyklus je mám brát taky, aby se to neopakovalo 😒

pigy
autor
4. pro 2010

ahoj holky, jsem doma 😉 teda řeknu vám, tady je zima jak v Rusku. Včera ráno jsem se koupala v moři a večer jsem přiletěla do mrazu 😒 zimu fakt nesnáším. Jo a ještě jsem chytla nějakou mykózu, nebo co, musím v pondělí na gyndu 😖
cincinnati máš moc hezkou fotečku miminka, držím palce, ať jde vše dobře