Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

veverka.dada
21. led 2011

@mischacek jak jsem už psala..mám příznaky nepříznaky...občas je mi divně od žaludku, ale to mi nemusí sednout třeba jídlo...dost chodim čurat, ale třeba jsem nastydlá...jsem přecitlivělá a náladová, ale to může být stresem...atd 😵
takže taky nejsem stopro přesvědčená...ale snažím se věřit ze všech sil 😉

jen se bojim, že když mám zítra 28. den, tak si udělám už ráno test...já se bojim si ho udělat, páč když tam nic nebude, tak pak když přijde i ms, tak si tím pocitem zklamání projdu dvakrát, protože i po negativním testu člověk pořád doufá...ale zase jsem hrozně nedočkavá osoba a chci všechno HNED TEĎ 😀

mischacek
21. led 2011

@veverka.dada No, já si ho zítra udělám, protože chci mít jasno... Kdyby to totiž náhodou bylo těhu, ať s tím špiněním můžu zavčas něco dělat... Ale spíš myslím, že zítra už bude teplota dole... :0(( Tak držím pěsti, at jsou tam // !!! A určo napiš!

veverka.dada
22. led 2011

@mischacek tak jak??? testila jsi???
já jo...ale ani ten nejmenší dušík se tam neobjevil ☹ já vím, ještě to nic neznamená...četla jsem příspěvky holke, kterým se objevila čárka až třeba 14 dní po očekávané ms...njn...ale když já jí chtěla už dneska 😵

mischacek
22. led 2011

@veverka.dada Ahoj, to je mi líto, ale pokud zatím nedorazila MS musíš věřit dál, že to vyšlo a čárka bude později! Testovala jsi tím nejcitlivějším? Mammatestem 10 nebo tím od 25???
Já testila, protože teplota se drží, i když klesla na 36,8, což je ale u mě stále vyšší teplota, ale mám už slabou MS, tak nevím... Testila jsem Mamatestem 10 a je tam úúúúpně nepatrný duch, kterého vidíš, jen když se soustředíš a tak si myslím, že je to jen prosáklá barva :0(( Myslím, že teď už by tam totiž byla ta čárka normálně silná, pokud by to vyšlo... Takže nic :((
Držím ti pěsti, ať MS nedorazí!!!

zelvik
22. led 2011

@mischacek
@veverka.dada Ahoj holky, moc jsem na vás myslela.No co to je tohleto? Já taky teda nesnáším tyhle nejednoznačné výsledky - nevýsledky. Neztrácejte naději, třeba je ještě brzo. Čekám a další zprávičky!!!!!!

veverka.dada
22. led 2011

@mischacek tak ti nevím...myslím, že to byla ta desítka...ale hodila jsem to všechno do kamen...jako ještě ms nedorazila, takže naděje tu je, ale jak jsem předpokládala, už moc nevěřím, že to vyšlo 😒

ale u tebe to vypadá trošku nadějněji...někdy totiž i při těhu můžeš trochu špinit, nebo mít slaboučkou ms...pokud se ms nerozjede, tak bych ten testík zítra nebo v pondělí zkusila znovu 😉 protože duch může klidně zesílit až za pár dnů...takže já bych neztrácela naději 😉 držím všechny palce, který kolem sebe najdu 😵

@zelvik jj, výsledky nevýsledky jsou děsný 😒 ale já si pořád říkám, že asi ještě prostě nenní vhodná doba..možná prostě nejsem připravená, nebo si to nezasloužím 😵
jsem kuřačka...sice co jsem začala se "snažením" tak jsem to hooodně omezila, ale nějak nedokážu přestat...myslím, že když bych měla jistotu, že jsem těhotná, tak asi cigára hned zahodim...ale takhle bez tý motivace to nějak nedokážu ☹ taky ty rady pana Hakla nějak moc nedokážu dodržovat...
tak si tak nějak v duchu říkám, že to všechno znamená, že prostě nejsem ještě připravená být zodpovědná 😀

mischacek
22. led 2011

@veverka.dada @zelvik Přesně - výsledky nevýsledky, taky mám z toho hlavu jak pátrací balón...
@veverka.dada Neztrácej neději!!! Dokud nepřišla, možnost tu je a navíc máš ty příznaky... 😵 Myslím si, že je to nespravedlivé, že my tolik chceme a nic, a pak jsou tu tací, kteří dají mimi do odpadků nebo ho týrají a ti ho mají... 🙄

Musíme věřit!!!

veverka.dada
23. led 2011

@mischacek tak myslím, že každou minutou je ms tu 😒
děsně mě bolí břicho!!! ikdyž je pravda že to není úplně obvyklá bolest, ale tuším, že to bude ono....
co ty???

zelvik
23. led 2011

@veverka.dada Nestraš!!!! I když mě bolí břicho taky, a to mám MS dostat až za týden. Ale už se mi párkrát stalo, že přišla o 5 dní dřív, tak to bude asi zase ono :( To mám tedy radost...Už se v těch mých cyklech neorientuju.
Tobě pořád držím palce...

mischacek
23. led 2011

@veverka.dada U nás se opět nezadařilo.... ☹ Teplota je dole a na testu vůbec nic... Pokud se tam něco klubalo, tak to buď nevydrželo nebo ten test byl výjimečně špatný (tyto prý jsou nejspolehlivější). Zvláštní na tom je, že mě ten duch nakopl a já už se těším na další snaženíčko...Doufám, že to co nejdřív vyjde a budeme všechny těhulky... 😵
Třeba jsou to ty těhotenské příznaky... Většina holek píše, že si myslely, že už to přijde a pořád nic a nakonec byly těhu... Držím pěsti, ať mrcha nepřijde!!! 😠

veverka.dada
23. led 2011

@zelvik u tebe to ale pořád ještě může být zavrtávání 😉 zkus tomu ještě chvíli dát šanci!!!

@mischacek tak to je dobře, že se těšíš na další snažení 😵 tak přeju ať ti ten elán vydrží až do konce a hlavně ať je ten konec úspěšný 😉

jinak já už začínám špinit...takže nic...dnes jsem ve stavu, že se mi už ani do žádných pokusů nechce...nejradši bych se na to už vykašlala...asi se půjdu objednat do caru na nějaký to IUI, ale vůbec se mi do toho nechce...

mischacek
23. led 2011

@veverka.dada No tohle bylo naše 3. IUI a nevyšlo... Není to nic hrozného, klidně do toho jdi...

lola22
24. led 2011

@mischacek
@veverka.dada Ahoj holky moc me mrzi, ze to nevyslo. Nebudte smutne, holt musime bojovat dal! Ja jdu ve stredu k panu Haklovi, hodne si od toho slibuju a jsem moc zvedava, jestli to bude zas tak inztenzivni a zase tam budu omdlivat.

slunickosedmitecn
24. led 2011

Ahoj holky, zdravím.
@veverka.dada
@mischacek berušky, moc mě to mrzí, že se to opět nepovedlo, člověk věří do poslední chvíle a pak zas zklamání ☹ . Ale píše lola, musíme bojovat dál, a nevzdat to. Já taky tento týden čekám MS, tak jsem zvědavá, ale dnes jsem 28.DC a měla bych to mít v pátek, ale už nějak pochybuju, včera jsem jen zkusila testik 25 IU a je tam jen slabý, hrozně špatně viditelný duch na světle, takže to vidím už taky špatně.....No žádná pozitivní zpráva tento měsíc bohužel, tak snad lola ve středu u pana Hakla začne vlnu pozitivních dní a bude se už jen všem dařit a otěhotníme všechny. To přece není možný, já už čekám na mimi 3 roky, to je děsný 😒 😔

slunickosedmitecn
24. led 2011

@lola22 tobě držím u pana Hakla moc palce, ať na tebe konečně přenese tu pravou energii s těhu hormonama 😉 . A zeptáš se ho prosím, kdy je k němu nejlepší jít nebo jestli je to jedno jestli před ovulací nebo před MS, a ť víme 😉 . 😉

mischacek
24. led 2011

@slunickosedmitecn Ahojky, pokud jsi dělala ten 25, tak ten není moc citlivý a sestřenici vyšly // až týden po vynechání MS... A ty už máš ducha, nechci to zakřiknout, ale doufám, že budu moct brzy gratulovat! Nevzdávej to a věř, že je to tam! 😵

slunickosedmitecn
24. led 2011

@mischacek no to sice ducha mám, ale fakt je hrozně nepatrně vidět jen u okna na světle, nejde to ani nafotit...Já na testech duchy mívala hodněkrát a nic to nebylo, takže to beru spíš jako, že to zas neklaplo 😒 . Udělám test v pátek další a uvidí se, pokud do té doby nedorazí MS.

lola22
25. led 2011

@slunickosedmitecn Tak drzim moc palce, at nedorazi!!! A zitra se pana Hakla zeptam.

Jinak od jeho navstevy mam uplne jine menstruace, ta posledni trvala pouhe 2,5 dny + 0,5 dne spineni. Byla jsem z toho tak prekvapena, ze jsem si dneska pro jistotu udelala test, ale byl negativni. Posledni dva mesice chodim jeste na rovnani kostrce a vubec celeho tela na Dornovu metodu, tak si nejsem jista jestli je to panem Haklem nebo tou dornovkou, kazdopadne se to ale nejak meni a to je dobre🙂

renys
25. led 2011

Ahojky holky, můžu se zeptat, kdo je to ten pan Hakl a jak to u něj probíhá?

slunickosedmitecn
25. led 2011

@lola22 ahoj, tak to je super, že se něco začíná měnit, třeba je to opravdu panem Haklem a věř, že příští měsíc, když ne teď, se zadaří. 😉 ....Já MS stále nic a ni náznak, vždy mě bolelo už tak týden před břicho a v zádech a teď žádné bolesti, tak i v tom mi možná pan Hakl pomohl, no uvidim, zda MS dorazí nebo co z toho bude, ale moc nadějí si na těhu už nedávám....

slunickosedmitecn
25. led 2011

@renys ahojky, pan Hakl je jeden hodně dobrej a uznávanej léčitel, který léčí svojí energií a léčí veškeré nemoce. Je hodně vyhledávanej, a to jak známými sportovci tak i jinými osobnostmi. Hlavně se zaměřuje na léčbu neplodnosti, nebo-li zneplodnění, jak on to nazývá. Neplodnost prý neexistuje. Tady je jeden článek o něm, můžeš číhnout.
http://nymbursky.denik.cz/zpravy_region/hakl_po...
Má i svoje stránky http://www.hakl.nymbursko.com/
Ty koukám už jednoho krásnýho hošíčka máš, je krásně okatej 😉 . Můžu se zeptat, povedl se vám přirozenou cestou nebo jste museli podstoupit umělé oplodnění?

renys
25. led 2011

@slunickosedmitecn děkuju moc za info 😉 , tak to zní parádně a věřím tomu..děkuju za pochvalu našeho prďolky, který se nám podařil přirozeně. Jo a neklesejte na mysli, že to třeba hned v tom cyklu po jeho návštěvě nevyjde. Mně tenkrát ta moje léčitelka taky řikala, že hned první cyklus po jejím pokynu, ať se snažime,to hned vyjde a vyšel "až" ten druhý cyklus poté 🙂 . Fakt se slovy p. Hakla souhlasím, vždyť tady na koníkovi už jsem četla za ty léta mnoho příbehů, kdy jim lékaři tvrdili, že to přirozeně určitě nepůjde a samozřejmě, že to šlo 🙂 . Tak to jsem na vás zvědavá a moc držim pěsti 🙂 !!!

veverka.dada
26. led 2011

@mischacek asi máš recht...půjdu do toho...mám totiž ještě nějak obráceně dělohu, takže i čípek a tím "posunutím" při iui se tohle dá obejít...nevím, jestli je to zrovna to, co mi brání v otěhotnění, ale možné to je ...uvidíme 🙂

veverka.dada
26. led 2011

@lola22 taak jak? dej hned vědět jak bylo u pana Hakla 😉 ale myslím, že by to mělo být méně intenzivní...nebo aspoň u mě to tak bylo...protože část už zlikvidoval na poprvé, tak to podruhé už bylo snažší, povídal 🙂
snad ti taky pověděl, kdy je nejlepší k němu jít, mě by to taky zajímalo...

veverka.dada
26. led 2011

@slunickosedmitecn úplně strašně moooooc držím palce, ať ms nepříjde! potřebujem tady další těhulku na dodání energie do dalšího snažení 😵

lola22
26. led 2011

@veverka.dada Ahoj, no jdu tam az dneska navecer, tak zitra hned poreferuju. Ja si taky myslim, ze IUI je hodne v pohode, a myslim, ze na obrazenou delohu by mohlo dobre zafungovat🙂

veverka.dada
26. led 2011

@lola22 Děkuju za podporu 😉 a těším se na info!

veverka.dada
26. led 2011

Holky, jsem z toho všeho kolotoče okolo otěhotnění už nějaká unavená...myslela jsem, že tenhle stav bude jen ten první den, když přišla ta mrcha ms...ale nějak to nechce povolit 😒
nejhorší je, že pokaždé, když přijde ms, je mi do pláče a strašně toužím po tom, aby manžel přišel, objal mě a řekl nějakou otřepanou frázi jako "to bude dobrý"...jenže mám z něj vždycky pocit, že je mu to úplně jedno...on je absolutně suprovej chlap, dokonce i děsně chápavej a vím, že děti chce...ale tohle asi tak nějak neumí...takže se prostě cítím, že jsem na to trápení úplně sama ☹
aaach joooo 😒

slunickosedmitecn
26. led 2011

Krásný zimní den holky 😉
@veverka.dada, mluvíš mi přesně z duše, jak píšeš o tom trápení a MS a že toužíš po tom objetí a hezkých povzbuzujících slovech od manžela. Vždy to tak podobně také cítím, děti chceme oba, ale je vidět, že chlapi to berou úplně jinak, oni to tak neřešej, my jsme přeci jen v tomhle takové citlivky a bolí to. Chlapi to nepochopěj 😒 . Ale tak aspoň, že jsou tady tyto stránky, že se můžeme vzájemně podporovat zde a společně se na miminko těšit, že to příště už vyjde. 😉 . Moc nám to všem tady přeju, nebuď smutná veverko, zase budou veselejší dny, uvidiíš.

@lola22 taky se už těším na info od tebe, co a jak u pana Hakla a jaké budeš mít pocity atd. 😉 .

No jinak u mě MS stále nic, ale je čas....

fori
26. led 2011

Holky chtěla bych se vás zeptat, jak dlouho se snažíte otěhotnět?? my s přítelem se snažíme zatím rok, a nic, a mě napadá že když mu nedám dítě tak mě třeba opustí?? Nanapadlo to taky některou z vás??