Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

zelvik
9. lis 2010

@mischacek Dík🙂 Já tam byla asi 4 dny po ovu, ale hlavně po IUI... Tak nevím, jaké vlivy to mělo/nemělo...

zelvik
9. lis 2010

@mischacek a kdy že tam jdeš?

maakovaa
9. lis 2010

@mischacek Ahoj holky, u Hakla budete mít zážitky 🙂 Přečtěte si naše zkušenosti: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/je-tu-ne... Jinak držím palce ke zdaru a je jedno, kdo nebo co tomu pomůže. 🙂 Mně jenom pobavilo, jak jsme se tam sešly tři holky, co mají s Haklem ty samé zkušenosti. Tak ahoj

zelvik
9. lis 2010

@maakovaa Ahoj, já už to četla minulý týden, krátce po té své návštěvě u Hakla🙂 No taky mě to dostalo🙂 Ale diagnozu mi trefil...

pigy
autor
9. lis 2010

tak do toho bych taky šla, budu přemýšlet 😉

zelvik
9. lis 2010

@pigy No za tu "srandu" to asi stojí🙂🙂

pigy
autor
9. lis 2010

@zelvik taky říkám, když nic jiného, tak se člověk aspoň pobaví 😀

maakovaa
9. lis 2010

@zelvik @pigy Kolikrát člověk utratí ty samé peníze třeba za nevydařené představení v divadle, tady je to jistota 🙂 Zelviku, diagnoza taky FSH?

pigy
autor
9. lis 2010

@maakovaa tak to je pravda

zelvik
9. lis 2010

@maakovaa Ne e e, diagnoza endometrioza. A to se fakt neseknul, já byla i 2x na laparoskopii právě s endoškou...Ale jinak přednáška o škodlivosti mléka, kuřat a lososů (jo a ještě rajčat a mrkví) je stejná🙂🙂

maakovaa
9. lis 2010

@zelvik Tak endometrióza.... to není tak špatné. Dá se s tím krásně odnosit miminko, vím to od živoucích důkazů 😉 A tepláky měl asi taky stejný, viď?

zelvik
9. lis 2010

@maakovaa Odnosit jo, ale to by se muselo nejdřív podařit počít. A to jaksi už taková psina nejní...Zatím se nezadařilo ani náhodou. A to už se snažíme skoro 5 let. Tepláky - no asi jo. Hlavně tam v chodbě stálo to rezatý kolo a na stole měl hozenou čepici🙂

cincinnati
9. lis 2010

@zelvik Já taky neměla žádný příznaky, takže ještě není vše ztraceno. Ještě se potkáme v porodnici 😀

maakovaa
9. lis 2010

@zelvik Tak to se omlouvám, neznám Tvou historii. Takže už máte za sebou asi i nějaké IVF pokusy ... Promiň ☹ Nemyslela jsem to zle.

zelvik
9. lis 2010

@maakovaa Ježíííš, já to vůbec nebrala nijak špatně...v POHODĚ. Ne, IVF zatím ne, mně se do něj nějak nechce...Po té době jsem se odhodlala aspoň na IUI, mám teda za sebou druhé. Manžel má ocásky výstavní, ale u mně tomu někde nějak brání asi ta endoška. Jinak už fakt nevím. A co ty? Jak jsi daleko?

mischacek
9. lis 2010

@maakovaa tak jsem to přečetla, a nicmoc :0(( Ale mám kamarádku, které doktoři řekli, že přirozeně určitě neotěhotní, nereagovala na stimulaci, netvořily se folíky a a MS jí chodila jen po injekci... A po návštěvě u pana Hakla otěhotněla ještě v tom cyklu, kdy tam byla :0))
Musím doufat... V prosinci jdeme na IUI....

mischacek
9. lis 2010

Jo jedeme tam zítra...

maakovaa
9. lis 2010

@zelvik To dopadne jednou dobře! Kdyby to IUI nevycházelo, pak máš stále v zásobě IVF. Je hodně možností, jsi teprve na začátku 🙂 To já jsem větší průserářka 🙂 Nemám kvalitní vajíčka, takže začali jsme s IUI, pak 4x IVF no a teď už jsme ve stadiu darovaných vajíček. Akorát jsem dva dny po transferu, tak čekám....

maakovaa
9. lis 2010

@mischacek Ono je jedno, co pomůže k miminku, kolikrát je to placebo 🙂 možná v tomto případě pan Hakl skutečně "začaroval". Hlavní je výsledek 😉 Doufej, věř, to je nejdůležitější. Na prosinec držím palce, chodí Mikuláš a Ježíšek a ti přeci nosí darečky 😉

mischacek
10. lis 2010

@maakovaa děkuji :0) Snad nám nějaký dáreček přinesou...

zelvik
10. lis 2010

@maakovaa Hmmm, taky pěkná bilance☹ Možná půjdu ve tvých stopách. Ednometrioza prý taky způsobuje nekvalitní vajíčka (a nikdo neví proč), zrovna v diskuzi Endometrioza - otěhotnění s tím má jedna holčina problém☹ Já ovuluju i menstruuju fakt podle kalendáře na dny přesně, ale jak to vypadá vevnitř vlastně nevím...Tak to ti držím palečky, ať se tam ty darovaný dárečky usaděj!!!!!

zelvik
10. lis 2010

@cincinnati No to se možná v porodnici potkáme, ale to ty už půjdeš rodit druhý🙂🙂🙂 Včera mě bolely prsa a večer pálila žáha a dneska jako když utne, oboje. A naopak se přihlásilo břicho jako před mrchou. Posledně mi Utrogestan zkrátil cyklus, zatímco ostatním ho spíš prodlužuje. No už jsem z toho taky jelen...

cincinnati
10. lis 2010

@zelvik Držím palce a myslím na tebe. Určitě to výjde, já neměla žádný příznaky a vyšlo to...

zelvik
11. lis 2010

@cincinnati Ahoj, děkuju.No já se nemůžu k tomu testování nějak odhodlat. Ale asi zítra ráno skočím do Gennetu na krev. Bude to změna, zatím jsem vždycky testila doma a nic. Tak to udělám obráceně🙂 a ty se cítíš jak? Dobrý?

cincinnati
11. lis 2010

@zelvik Jo zatím v pohodě, ani se necítím těhotná ...

zelvik
11. lis 2010

@cincinnati Takže pořád vůbec žádné příznaky? Na mě teď leze akorát rýma, místo těhu...

cincinnati
11. lis 2010

@zelvik Ani ne, jen trovhu cítím prsa, ale to jen když na ně sáhnu ... V úterý jdu na kontrolu a nemůžu se dočkat, už to mimi chci vidět ...

zelvik
12. lis 2010

@cincinnati Tak to se těším na úterý, až budeš vyprávět🙂 Já dneska ráno skočila na krev, výsledky ale prý budou až zítra kolem 9. ráno. Ale moc nadějí tomu nedávám...Už se cítím zase jako před mrchou.

lola22
12. lis 2010

@zelvik Moc ti drzim palce!!!Treba ti lecitel pomohl stejne jako cincinnati🙂

zelvik
12. lis 2010

Ahojky, tak nevím, co je horší - jestli koukat na jednu čárku na testu a nebo se výsledek testu dozvědět po telefonu. Každopádně - NEGATIVNÍ☹ No jo, tak jedem dál...vysadím utrouš a počkám na mrchu.