Zdá se, že nemám šanci otěhotnět. Nevim, co dělat

mamca2009
8. led 2012

ahoj holky,jsem skoro 2 a pul roku po cisarkem rezu 10 mesic rok 2009.asi pred 7mesici jsem otehotnela ale bohuzel jsem zacla do mesice krvacet a museli mi to vzit...pak jsme 3mesice nechali byt.za2 mesice pote jsem to uz nevydrzela a udelala si test(testuju si ovulacni dny kazdy mesic a vychazi ke konci mesice nebo na zacatek)ukazali se mi slabe 2 carky asi po 8 dnech ovulace.pak jsem to zkousela jeste tri dny a pokazde to vyslo..den po te rano se dostavila ms test uz nic neukazoval..od te doby nemam sanci otehotnet..nevim co delat..muzete mi nekdo poradit??diky

hasky24
8. led 2012

Musíš k Dr. aby tě pořádně vyšetřil a navrhnul případnou léčbu 🙂 🙂

darjanka
8. led 2012

Já bych řekla hodit se do pohody a nic nesledovat, doktoři rádi tvrdí, že bez umělýho to nepůjde !!! Mě gynekoložka taky řekla, že jentak neotěhotním a šup ani jsem druhý neplánovala... ale asi mě tu všichni vykostí .... ono totiž takový duchovní zamyšlení by potřeboval asi každej než se vloží do péči doktorů ....

ladybugie
8. led 2012

já jsem se taky kvůli miminku nervovala, pořád se měřila, řešila, pozorovala. A nic. Dle dr jsme neměli možnost počít přírodně, protože jsem neměla ovulaci a manžel je nemocný. Pak jsem měla fofr v práci, do toho psala diplomku, státnice na krku. No a já státnicovala ve 4 měsíci 🙂 Ani nevíme, kdy se nám takhle krásně zadařilo. A co čert nechtěl, zadařilo se i podruhé a tentokrát dvojčátka. A pak že nepočneme přírodně! 😀
Přestaň se sledovat, zajdi k dr na pořádný vyšetření a věnuj se svým koníčkům. Uvidíš, že se zadaří 🙂 Moc ti to přeju

maudn
8. led 2012

Ahoj, určitě se svěř svému nebo jinému profesionálnímu lékaři, moc bych do toho zezačátku netahala centra reprodukční medicíny, budou ti hned vnucovat umělé- mě řekli, že bez umělého nebudu mít nikdy dítě a za 7 dnů po této zprávě jsem byla v tom...
Mě nejvíc pomohly lázně, jakmile jsem se z nich vrátila, tak jsem otěhotněla hned na první ovulaci a to jsem s tím nepočítala.
Držím palečky, to špatné sis už vybrala, ted je na řadě štěstíčko!