16 dní zpoždění MS, agolutin nezabral a na testu duch?

29. říj 2020

Zdravím všechny prosím mám prosbu dnes je to co mám 16dni zpoždění ms ale před pár dny je to už týden jsem byla u dr vzal mi krev na hcg které bylo negativní a udělal utz nic neviděl jen cystu tak řekl že mi pichne agolutin 2 dávku no a MS stále někde.pred 2 dny je mi dost na zvracení mám nechutenství a jsem stále unavena pár dny před jsem měla slabého ducha pak už nic zkousela jsem 2 testy .dnes jsem zkousela test není z ranní moči je to benu modrý 20mlu.vidite něco já možná vidím skočila tam skoro hned jen je málo zbarvena.uz nevím co si myslet pokud nepřijde MS ještě pár dní mám jít znova na injekci.jsem nafoukla jak balon.ms pravidelná vždy to se mi ještě nikdy nestalo.stalo se to někomu?

te_reza
29. říj 2020

Není tam nic a po 16 dnech zpoždění by tam byla dálnice.

autor
29. říj 2020

@te_reza to vim taky ale slyšela jsem že se dá otěhotnět i přes agolutin a nebo je zena tehu a test negativní...

agneska7
29. říj 2020

Taky nic nevidím , to že je žena těhotná a má test negativní je tak jedna z milionu vážně by tam něco mělo být mě kolikrát nezabraly ani 2 vyvolavacky cyklus třeba 90 DC , jako přeji ti aby jsi byla tehu , ale neumím lhát a na testu nic nevidím

monika3456
29. říj 2020

Test máš negativní