7.tt - hematom 4x3cm velký a zatím bez srdeční činnosti. Setkal se s tím někdo?

janasp91
7. srp 2020

Ahoj všem.
Jsem tu nová a moc Vás prosím o radu.
Jsem po IVF a jsem v 7+3tt. Beru progesteron 1x3 a 2x3 ascorutin. Ve středu jsem byla na Genetu na kontrole a tam mi paní dr řekla, že je plod hodně u stěny a že nevidí tlouct srdíčko :( a že tam mám hematom o velikosti 3x4 cm a je nad plodem. Teď nevím, jestli se mám bát víc toho hematomu nebo srdíčka, které je zatím bez reakce. Teď mám momentálně hnědé výtoky a bolesti v podbřišku nemám.
Prosím, prosím... SETKAL SE NĚKDO S TÍM? Miminko si moc přejeme. Děkuju za jakoukoliv odpověď.

rnika
7. srp 2020

S hematomem zkušenosti nemám, ale to že není ještě srdeční akce nemusí nic znamenat 😉 Dva moji kluci měli srdíčko až cca v 9tt... Držím palec ať to dopře dopadne.

zelenaesmolda
7. srp 2020

@janasp91
ja jsem hematom mela,nasli mi ho 7plus5 a srdecni akce uz byla...

andyskarsgard
7. srp 2020

Já měla hematom ve 14 tt, a do týdne se mi vstřebál,... Měla jsem k tomu ultrogestan a ascorutin, ale měla jsem normální krvácení. 😳 A šla jsem s tím na pohotovost. Tam mi rekly že je to buď a nebo. Byla jsem týden v klidu a nic nedělala. A pak se prostě vstřebál. 😳

janasp91
autor
7. srp 2020

Moc děkuji za odpovědi. Mám za sebou 2 potraty a bojím se, že tohle dopadne stejně. :( pořád hledám nějaké další informace, tak jsem napsala sem.. V pondělí jdu na kontrolu a budu doufat, že to bude dobré.. Nervy a myšlenky teda pracujou pořád.. :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru