Dárek pro rodiče. Máte tip?

eliska_f
24. říj 2021

Ahoj, nepodělili byste se na tipy co za dárek pro rodiče? Tchanovcům se s dalšími sourozenci manžela skládáme většinou na wellness (tip pro ty, co taky neví co pořídit :D). Moji rodiče se ale větsinou zhadaji, takže padají tyto tipy dárků. Alkohol, kosmetika též nepřipadá v úvahu. Můj otec bude mít na konci listopadu narozeniny, to mu dáme vzdělávací kurz. Loni jsme se jim se sestrami skládali na tablet.. Letos fakt nemám nápad :-/
Jinak oba jsou senioři, mají pejska. Ona je dost na ezo věci (v tom se já nevyznám) a on spíše technika (má dobrý pc, s mobilem spokojený, tablet mají dohromady z loňska) a teď už jen kvůli zdraví koukání na sport, hlavně tenis. Předloni dostali masáže u fyziotrrapeutky (každý zvlášť se měl domluvit) a to mělo velký úspěch. Děkuji za jakékoli tipy 🙂

cikitkapb
24. říj 2021

My dáváme kalendář s fotkama, většinou tam jsou oni s vnoučatama, nebo jen vnoučata.

aspie83
24. říj 2021

@eliska_f každý rok děláme fotoknihu, jinak pak drobnosti pro každého

eliska_f
autor
24. říj 2021

Děkuji za tipy - o fotkách budu uvažovat, ale tím, že jsme měli letos svatbu, tak nwm zda je vhodné dávat další "navíc" jako hlavní dárek :(

izz76
24. říj 2021

@eliska_f Tak jim dej zase tu masáž když to mělo úspěch.

marta88
28. říj 2021

Koukni na iplikator. Právě jsem to objevila a hledám víc info ale nadchlo mě to. Zkoušela jsem u známé

klarkablaha
3. lis 2021

Teďka jsem kupovala odtud našim nádherné věci https://shop.atranet.cz/olivove-drevo-arte-legno myslím, že to s tím je taky potěšíš a využijí je oba na všelicos 🙂 :D já mám právě náročné rodiče, vždycky jim něco vybrat, to je docela záhul :D ale letos jsem to začalo řešit brzo 🙂

darija06
5. lis 2021

Pro mamču mám už kosmetiku a taťkovi bych chtěla koupit rum. Rum miluje ovšem vůbec nevím jestli se mu trefím do chuti.