DM drogerie eshop. Máte zkušenosti?

kozaci
31. led 2023

Ahoj holky, přestěhovali jsme se, oblíbené DM mám nyní celkem z ruky. Nemáte některá zkušenosti s objednávkou od nich? Je doručení ok? Díky!

shirilka
31. led 2023

@kozaci Nakupuju tam už jen on-line, doručení super, opravdu pevná krabice, věci co by mohly vytéct prelepene páskou a ještě v pytlíku. Nikdy se mi nestalo, že by bylo něco poničené plus na webu maji širší výběr než na prodejně, takže za mne doporučuji.

obloha78
31. led 2023

@shirilka mohu se zeptat,kolik stojí poštovný a balný?A balík přiveze pošta nebo kdo?Děkuju

idontknow
31. led 2023

@obloha78 49,- u nás vozí PPL

jjasmina
1. únor 2023

@kozaci doručení v pohodě

gbp
1. únor 2023
maminakarol
1. únor 2023

@kozaci Nakupuju on-line často. Také nemám DM moc blízko. Vždy přišlo vše ok. Věci ve skle vždy obalené v bublinkové fólii a lepenkou aby se nerozbilo. Věci co by se mohli,,vysypat' jsou v znovu uzavíratelném pytlíku. Krabice pevná. Rychlé dodání. Vozí PPL . Ráda nakupuju v Dm nejen potřeby pro doma,prcka či líčení ale i potraviny . 😊

bebekeksy
1. únor 2023

U nas vozi DPD, jen jednou mi prisel balik v nechutnom stave - prelepeni u sprchacu/ samponu, avivaz nestacilo pac balik narazil nekde na hranu… reklamace probehla rychle ale neposilaji zbozi znovu ale vraci penize. Ale nakupuju u nich dal a moc rada 🙂

mishka87
1. únor 2023

Taky nejčastěji objednávám online a vždy spokojenost. Doručuje DPD a nikdy nebyl problém s poškozeným balíkem. Nakupuji i jejich potraviny, i ty ve skle. Vždy vše pečlivě zabalené. A těžké balíky mi kurýři donesli vždy až na verandu do baráku 🙂. Ale to už je na ochotě kurýra.

krisstina93
1. únor 2023

Jo úplně v pohodě, já si to občas objednavam, i když mám dm za rohem :D ne vždycky mají všechno na prodejně. Přijde to vždy dobre zabalené, nemůžu si stěžovat.

krisstina93
1. únor 2023

@mishka87 mě ten balík kuryr donesl až do třetího patra bez výtahu :D když viděl mě, s dítětem v náruči a ten mega velký a těžký balík, tak mi to radši odnesl :D ale ne každý je tak ochotný no :D

kozaci
autor
1. únor 2023

Díky moc!
Objednáno (i výrobky ve skle)
Já jsem "rozmazlená" Rohlíkem, teď jsme se stěhovali do míst, kde Rohlík nejezdí tak aspoň to DM. Ještě jednou díky!