Ergotaminové kapky 0,025%. Máte s nimi zkušenost?

gaaaby
4. únor 2023

Ahoj , jdu si pro radu nebo spis vase osobni zkusenosti s kapky , pokud jste nektera uzivala?
Dostala jsem je od gynekologa na dozavinuti delohy a dovycisteni.
Cetla jsem ze latka kterou obsahuji kapky se podava spise v tabletach nebo injekcne ( snad to nemotam) po ZT a nebo na docisteni po potratech.
Ja jsem po porodu a v deloze mi gynekolog objevil nejake srazeniny - nejspise krevni.. tak mi to predepsal na tydenni uzivani - 3x denne 20kapek.
Uzivam 4. Den a nepocituju zadne zmeny.
Bohuzel ani zvysene krvaceni.. nic..
myslim si ze po 4 dnech by asi uz kapicky mely zafungovat…?
Cekala jsem podle recenzi silne krvaceni, bolesti pri stahovani delohy ale nic se nekonalo.
Po porodu jsem nyni 16 dni.
Na predcasnou ko trolu na gynekologii jsem sla kvuli velice slabemu spineni od 4. dne po porodu a spatne mi ule zkusenosti v podstate v te same rovine kde me kvuli zbytku placnty po 8 tydnech od porodu cekala revize delohy. Coz hrozi i ted.. ;-/

any90
4. únor 2023

@gaaaby Já je tedy dostala na zastavení menstruace v kombinaci ještě s Detralexem a vit. K když jsem to po práškách na ředění krve měla 14 dní a fakt hodně. Při další menstruaci jsem to vždy druhy až třetí den nasadila už bez vit.K a vždy mi to nejpozději pátý den přestalo. Také jsem měla 3x denně 20 kapek.

gaaaby
autor
5. únor 2023

@any90 aha tak to vubec nerusim proc jsemje dostala ja 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️