Je to blecha? Jak se toho zbavit?

4. bře 2021

Dobry den, nevite zda to je blecha,muchnicka nebo neco jineho? Jak se toho zbavit?. Dekuji

camelinka
4. bře 2021

Nevim, ale zacalo me vsechno svedit 🙈

mon_88017
4. bře 2021

Podle těch zadních nožiček nejspíš jo 😅

ema90
4. bře 2021

Jojo, to je bleska 😀
Fuj, ani nechci vzpominat jak hrozny to bylo, kdyz je pes dotahl domu 🙈😀

autor
4. bře 2021

@ema90 prosim nevite jak se toho zbavit v domacnosti s malym detatkem? 🙄

ema90
4. bře 2021

Ja jsem psovi narvala tabletu Bravecto (od te doby uz nikdy blechy ani zadny jiny parazity nemel). A poradne ho vykoupat. Vycistit a vydezinfikovat mu pelech a vse co je jeho.

A domacnost holt poradne vydrhnout.
Uz si to moc nepamatuji, je to par let. Ale vysavala jsem xkrat denne (vycistit pote i vysavac, at blechy zas neskacou ven), vytirala jsem Savem nebo jinou dezinfekci. No a vyprat vsechny potahy/povleky/povleceni.
Pokud jste nasla jen jednu, tak je to jeste dobry. Horsi je, kdyz jich je uz vic.
A taky jsem koupila v potrebach pro zvirata nejakej sprej, kterym jsem vsechno strikala.

Mimco jsme v te dobe nemeli, ale holt budete muset hlidat at se nikde neplazi nebo neolizuje, nevim jak je miminko stare.

Kazdopadne to vyreste, protoze blechy doma, to je hnus a peklo.
My se jich tenkrat zbavili asi za tyden intenzivniho uklidu.

autor
4. bře 2021

@ema90 Dekuji moc za odpoved 😉bohuzel to neni jen jedna blecha..tak snad se nam podari toho nejak zbavit. Nejhorsi je ze bydlime v byte s dvema mensimi pokojiky...tak to bude horsi na realizaci 😉malemu je 9 mesicu a prave nam zacal lezt 🙃prave se bojim kdyz postrikam dana mista aby to malemu nevadilo 😏

ema90
4. bře 2021

To se neda nic delat a budete ho muset hlidat, blechy sou svine a mnozi se rychle. Ani radeji nechtejte vedet jak moc rychle 😅

Byt vami, tak to hned zitra reste 🙂

leeenaa
4. bře 2021

Také jsme měli jednou tu čest, přinesl je pes. Musí se pořádně vše vyluxovat. Zvíře odblešit. Na prostor jsme použili https://www.superzoo.cz/insekticid-bio-kill-450ml/
A hlavně pořádně vyluxovat rohy a zákoutí, nejraději mají pelechy zvířat a pak postele (škvíry mezi matracemi apod.). Množí se hrozně rychle a dokáží přežít bez krve i rok 🤦🏼‍♀️ čím dříve začněte, tím dříve a hlavně účinněji se jich zbavíte

fyii
4. bře 2021

Zavolejte si deratizara, deti vemte pryc a on vam problem vyresi velmi ucinne a rychle.
My se blech nemohli zbavit snad 2 mesice, koupili jsme kde co, penez to stalo mraky. Pak co teda zabralo byl fialovy raid na blechy, pritahla to kocka. Bylo to v Usa, tak nevim jestli se to tu da sehnat. To se pustil spray dal do mistnosti ono to nejakou dobu samo delalo jako mlhu a pak se muselo hodne vyvetrat. Pro deti urcite vhodny pobyt pri likvidaci neni.

kamino
4. bře 2021

Pokud je přinesl pes, nebo kočka, tak já mám zkušenost takovou, že stačil kvalitní odblešovací obojek, blechy se průběžně zlikvidovaly samy, samozřejmě luxovat, prát pelech, postele ... ale hlavně to chce opravdu důkladně odblešit zvířátko a buď ho ho nakapat pipetou, nebo nasadit obojek.

zuziktom
5. bře 2021

z vlastní zkušenosti si zavolejte deratizéra..a radím co nejdřív, protože oni zalezou a dokážou dlouho přežít a množí se šíleně rychle.. a hlavně pozor, není pravda, že blechy nejdou na člověka.. jdou a nehezky koušou a přenášejí nemoci.. pokud to máte od zvířete, tak doporučuju tabletku proti blechám od veterináře.. to je zabíjí do pár hodin.. hodně štěstí.. jinak hodně lidí si myslí, že se toho zbaví samopomocí.. to jsem si myslela taky.. stejně jsme ho museli volat ať se jich zbavíme..- a pak byl klid

gryfis
5. bře 2021

Biokill

gramar
5. bře 2021

Biokill je jistoto, jinak ještě arpalit neo, ale ten se prodraží...

kokoska12
6. bře 2021

🙈Jak jsme meli doma blecha od kocky chodili jsme v bilych ponozkach a divali se jestli jeste skacou... 🤦‍♀️Na bilych ponozkach to slo dobre videt... 🤦‍♀️Kočička to byla moc mila v noci mi lezka do povleceni meli toho plny barak nez clovek na ne prisel byli jsme jak od nestovic mysleli jsme tenkrat, ze to je od komaru😣koupili jsme tenkrat neco v Avexu vim ze toho bylo velka spotreba... Drzim palce🌺

jane46
6. bře 2021

Pouzili jsme tohle a bylo po problemu. Kocka je pritahla.