Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kojící a těhotenské oblečení

janatomaskova
1. srp 2020

Ahoj maminky, zakládám eshop s kojícím a těhotenským oblečením a zajímá mě Vas nazor. O co byste Vy osobně měly největší zajem? Co se špatně shani? Upřednostňujete spíše značku nebo cenu? Já cílím spíše na neznackove kojící věci, ale o to levnější, kvalitou stejné. Můžete se už nyní podívat na FB stránku Bazar těhotenského a kojícího oblečení 🙂

michaela1990xx
1. srp 2020

Já sem ve 34tt a těhotenske věci si nekupuju. Nakoupila sem si jen třeba volnější věci na břichu. Šaty volné na břichu, sukně delší, které vytáhnu nad břicho atd. A vím, ze to vyuziju ikdyz nebudu tehotna 🙂

fandysek_1
1. srp 2020

@janatomaskova o kojící podprsenku ve větší velikosti s kosticí. Bonprix mají, ale občas větší velikosti vyprodané. Také pěknou kojící košilku. Značku nepotřebuji a připlatila bych si za kvalitní věc.

e7
1. srp 2020

Ja třeba nikde neviděla normální obyčejné kraťasy na doma, podprsenky pro více vyvinuté, kojící košile bez těch infantilních obrázků 😁 a hlavně aby velikosti byli opravdu správně měřené a byla dostupná tabulka velikostí

krupka3
1. srp 2020

Tehotenske obleceni co nejlevnejsi, protoze se pouziva jen chvili, za kojici jsem ochotna i zaplatit, ale jde mi spis o kvalitu materialu i provedeni nez o nejakou znacku. Nejvetsi zajem bych mela o letni kojici saty za dobrou cenu, to je dneska spis sen. A pak bezne tricka, zajimaji me hlavne ta, kde se da odhalit prso jen castecne a clovek nevybaluje cely vystrih. Pak naopak na zimu kojici rolaky, vzdycky v zime bojuju s tim, ze je mi v kojicich trickach s vystrihem zima na krk. Jo a kojici mikiny jsou taky super vychytavka, mam z Aliexpressu a super.

marti89
1. srp 2020

Obyčejné kraťasy a 3/4ťáky na doma, i něco se sníženým pasem pod břicho (v horku je fajn nemít 2 vrstvy na břichu, myslím takový ten natahovací pas a to, co má člověk oblečeno). Hůř se mi sháněla i těhotenská košile se cvočky po stranách na pohodlné kojení (typu z Bonprixu).

surikata131
1. srp 2020

@janatomaskova spíš nižší cena než značkové...kojící trika s krátkým/dlouhým rukávem a šaty, aby zároveň nebyly těhotenské,počítající s velkým břichem, to už x měsíců po porodu není třeba a nevypadá to dobře. A aby v tom šlo kojit diskrétně

klokanka31
1. srp 2020

@janatomaskova Já v těhotenství nepotřebovala vůbec těhotenské oblečení, a ani kojící... Nevím jestli o to bude až takový zájem...

malinkaelinka
1. srp 2020

Sportovní těhotenské oblečení. Leginy, trička, tílka... Potřebovala jsem se obléknout na hory na túry a všude jen sama bavlna, takže v případě deště mokré hadry až do večera. Kojící oblečení nepoužívám, peklo bylo sehnat kojící podprdu ( velikost 65K), ale to bych na eshopu stejně nekupovala.

pincola
1. srp 2020

Já kupuju těhotenské oblečení, aby bylo zároveň kojící. Abych to využila i potom. A kupuju si krásné a kvalitní a drahé Happymum, ale výhradně jen na bázárkách. K tomu pár levnějších věcí z Lidlu na doma a na hřiště.

lotosek
1. srp 2020

Já bych si přála teplý noční kojicí overal s dlouhými rukávy a možností vytáhnout prso po straně, abych neměla studený celý hrudník. Holt v noci je u nás zima a s kojencem na prsu se těžko přikryju peřinou až po nos.

puhelin
1. srp 2020

Tehotenske obleceni jsem mela z Bonprixu a z Lidlu, oboji jsem nosila po obe tehotenstvi. Ted uz treti neplanujeme, tak leginy nosim jeste doma. Zbytek jsem prodala za par korun. Kojici obleceni mam vse s knofliky, bluzky, tuniky. Nebo tilka. Ale urcite ne specialni kojici. Kojim uz druhe dite, dohromady skoro 3,5 roku a mam to uz vychytane.

hezz17
1. srp 2020

@klokanka31 otázka kdy jsi rodila. Kdyz jse rodila v zari, taky jsem nic nepotřebovala. Letni saty yly ideal. Ale porod v únoru uz byl horsi. Kalhoty, bunda, svetr.

hezz17
1. srp 2020

@surikata131 přesně. Kojici a tehotenske dohromady mi rozum nebral.

sudylichozrout
1. srp 2020

Aby to nebyly neesteticke pytle. Kdo ma bricho v zime, vi, jak silene tezke je sehnat bundu/kabat ve kterem by clovek nevypadal jako pako.

milefoli
2. srp 2020

@janatomaskova prodloužené velikosti těhotenských kalhot, letní kalhoty(i leginy) se sníženým pasem, co nekončí až po prsy. Těhotenská sukně rovná úzká ke kolenům bez infantilních vzorů pro ty, co chodí do práce a mají dresscode. Zavinovací šaty na kojení, které by dle mé představy pokryly změnu těla po porodu. Kraťasy aspoň nad kolena, moje stehna v těhotenství nejsou vůbec ukázková a všude mají jen krátké. Stejně tak lehké letní tuniky s polodlouhým rukávem, páč paže taky nic moc...Jinak jsem po většinu těhotenství vystačila s oblečením o 2 čísla větším, ale výše uvedené jsem nenašla. A s džínama z Lidlu, které jsou za tu cenu super, ale neseděly mi moc dobře (výše posazené menší bříško a širší boky), aby mi nepadaly musela jsem mít pásek, což je v těhu naprd, tak jsem pak hledala jiné (prodlouzené), i za vyšší cenu a nic. Osobně se na to úplně nezaměřuji, ale sekce s lokálními značkami a produkty (udržitelnost) by asi byla fajn. Můj problém s většinou českých značek pro maminky je ten, že se neshodují s mojí představou minimalistického šatníku.

monita0806
2. srp 2020

Já koupila jen těhotenskou podprsenku a legíny těhotenské. Jinak velké kalhotky a volnější trička a jedny hodně volné kraťasy.

jipe
2. srp 2020

já nerada nosím sukně a šaty, takže bych ocenila těhotenské kalhoty (do práce, džíny, 3/4, kratasy,..) za rozumnou cenu.

klokanka31
2. srp 2020

@hezz17 Já rodila v květnu. O kousek větší džíny jsem si kupovala na Vánoce, a vydržely mi až do porodu. A boty jsem si musela koupit větší. Jinak nic 🙂 I zimní bunda byla celou dobu v pohodě.

modra_zizala
2. srp 2020

Z těhotenských věcí jsem toho moc nedokupovala, koupila jsem si jedny kalhoty, teď si budu brát z druhé ruky lacláče. A co jsem opravdu hojně využila tak těhotenská/nosicí bunda. Z kojicích věcí určitě podprsenka, ale jinak prakticky nic, přemýšlím nad kojicím tričkem, šaty a pyžamem, ale to spíš, že si chci udělat radost, než že by to bylo potřeba 🙂 Upřednostňuju českou výrobu (nebo Evropu), pěkný střih a barvu/vzor.

diva_ziva
3. srp 2020

@malinkaelinka koukni na slovensku značku Kojo

malinkaelinka
3. srp 2020

@diva_ziva to až za pár let 😊 už mám rok po porodu

diva_ziva
4. srp 2020

@malinkaelinka A ja jsem spatne cetla. Kojo dela kojici sportovni funkcni obleceni. Ne tehotenský. O tehotenskem nevim vubec. 🤷‍♀️

Sem začni psát odpověď...

Odešli