Může přespat starší dítě a manžel na nadstandardu?

4. únor 2023

Dobrý večer, zajímá mě, zda může přespat manžel společně se synem na nadstandardu v porodnici. Máte některá zkušenosti?

elara
4. únor 2023

Asi záleží na porodnici. V mělníku měli i rodinné pokoje kde mohl přespat i manžel a myslím, že i sourozenec. My jsme teda nevyužili, ale zkuste se poptat v dané porodnici

lachipie
4. únor 2023

Asi záleží jak kde... Já měla nadstandard v Podolí a manžel tam přespával a z porodnice šel do práce a z práce zpátky do porodnice...

cherie24
5. únor 2023

Záleží, co se myslí v porodnici za nadstandard. Některé porodnice mají přímo rodinné pokoje, kde s vámi může být celá rodina. Často to využívají maminky po sekci, když nechtějí, aby bylo miminko separováno, ale zároveň se nemůžou po operaci o miminko postarat. Ale hodně porodnic má tak plné nadstandardní pokoje, že se na něj ani nedostanete. Musíte si zjistit přímo v dané porodnici, na čem se s nimi dá domluvit a jaké mají kapacity.

jjasmina
5. únor 2023

Jako s vámi na nadstandardu může být za další poplatky, asi také záleží jak to má daná porodnice a jestli na vás nadstandard vyjde.

palja
5. únor 2023

Záleží jak kde. V Brně Bohunicích mohl jen manžel bez dalšího dítěte a druhou dceru jsem rodila za covidu, tak nadstandard nebyl, byly z nich normální pokoje.

tercasv
5. únor 2023

Při porodu v roce 2019 jsem měla nadstandard, bylo tam takové rozkládací křeslo a manžel by tam případně přespat mohl. A vím, že jedna maminka rodila přes noc, bydleli trochu dál od porodnice. Kdyby něco, tak by manžel nemusel dojet včas. Tak mu nabídli, že si může zaplatit prázdný pokoj a přespat tam. Cenu nevím, ale žádný velká částka to nebyla.🙂Ale nevím, zda to nabízí každá nemocnice.🙂

rnika
5. únor 2023

Mělník....nadstandart, manžel se mnou byl bez problémů (samozřejmě za doplatek) tuším snad 4noci.

ellyem
6. únor 2023

U nas v porodnici byl rodinny pokoj, kde mohl prespavat otec i sourozenec. Ja ale rodila za covidu, takze prespavani rodinnych prislusniku bylo zakazano.