Ovitrelle. Kdy mít styk?

tima89
28. čer 2022

Ahoj holky, prosim o radu. Vcera v pondělí ráno na UTZ dva foliky. jeden 16,2mm a druhy 20,4mm, pichnut ovitrell. kdy byste se snazili? Snazili sme se vcera vecer coz bylo cca 14 hodin od injekce, dalsi snazeni bude dnes vecer coz bude cca 38 hodin od injekce.. myslite ze ma smysl se snazit jeste i ve stredu? To uz bude cca 60 hodin od injekce. A nechci partnera uplne uhnat🙊 Co myslite? :nevim

lencaa11
28. čer 2022

@tima89 já bych to pojistila i zítra

tima89
autor
28. čer 2022

@lencaa11 no tak zkusim ho jeste ukecat teda :D

annatuccii
30. zář 2022

Ahoj, mně byl píchnut dnes ráno Ovitrelle. Jen se chci zeptat jak Vám to dopadlo? My projistotu budeme zkoušet dnes večer, zítra a pozítří. Jsem s diagnostikovaným PCO a poprve s clostilbegytem mám dva dominantní folikuly, tak uvidíme 😄

tima89
autor
30. zář 2022

@annatuccii ahoj. Je to individualni. Ja mela taky dominantni folikuly, snazeni vzdy probehlo a nic. Jame oba zdravi… potom mi rekl doktor ze mam anovulacni cyklus… takze ten mesic jsem byla znicena a neresili sme to… no! A otehotnela sem… bohuzel to nedopadlo. Ted zacneme znova zkouset. Jsem prvni cyklus po “potratu” a zkusime to opet nejak neresit. Pokud se nezadari do konce roku, v novem roce jsme uz domluveni na inseminaci v CAR. Preju hodne stesti

annatuccii
1. říj 2022

@tima89 to mi je líto. Budu Vám držet palce, ať to vyjde🙂 u mě je to vždy na dlouho, moje cykly jsou okolo 130 dní, anovulační, až teď po clostibegytu mi narostly folikuly, tak uvidíme.