Porodnice Zlín - kam jít na kontrolu?

halaskovap
29. říj 2020

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat jestli se musím objednat na kontrolu do porodnice ve Zlíně. Jsem 39tt a má lékařka je nemocná a její zástup mě poslal na další kontrolu do porodnice. Mám prý jít přímo do prvního patra,jak jsou porodní sály. Žádnou zadanku nemám,tak teď nevím jestli se mám objednat nebo normálně přijít 🤷 Ptala jsem se na to objednání i sestry a ta jen řekla, že nejlepší je jít po, út,st. Děkuji za odpověď 😊

evika_1105
29. říj 2020

@halaskovap ja jsem rodila v kvetnu a dr me chtela objednat a sestricka ji riksla, ze se tsm ted uz neibjednava ale proste prijdes😀

adel2507
29. říj 2020

@evika_1105 Co si pamatuju, tak se neobjednávalo. 🙂

halaskovap
autor
29. říj 2020

Děkuju a čekaly jste dlouho než vás vzali?

adel2507
29. říj 2020

@halaskovap U prvního jsem tam čekala dlouho, snad 3 hodiny, ale už je to 4 roky, tak to není úplně relevantní informace.😀
A podruhé jsem porodila ještě před kontrolou..ale myslím, že to tam bývá na dýl..

halaskovap
autor
29. říj 2020

@adel2507 no,já si právě vybavuju,že ségra tam čekávala dlouho. No kdoví jak to tam bude ještě teď skrz koronu,snad do úterý porodím😂 ať se tomu vyhnu😁

adel2507
29. říj 2020

@halaskovap No právě, teď to může být všechno jinak.🤷‍♀️ Sestřenka tam rodila minulý týden a po dvou nocích už ji poslali domů..snaží se to všechno urychlit.

evika_1105
29. říj 2020

@halaskovap byly jsme tsm dve, PA mi namerila ozvy a pak me vysetrila doktorka. Neceksla jsem nijak dlouho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru