Reakce na Hexu. Je to normální?

bzucilka
7. dub 2020

Ahoj, dneska jsme očkovali 4m syna na 1. hexu. Nyní po 4h hystericky pláče a křičí, jako bychom mu řezali končetiny. Na nožku je citlivý. Chladíme. Je to normální? Hlavně ten pronikavý řev...děkuju...

hezz17
7. dub 2020

Mám říkala dr, že kdyby bolestivě plakala, tak panadol.

andrea93133
7. dub 2020

Jojo, já mám doma po hexe úplně jiný miminko 🤦‍♀️😞 zkuste panadol, paralen pro děti, nebo Viburcol - vše čípky.. chladit nožku a chovat a chovat a chovat.. držím palce ať to brzy přejde.

marketka_m
7. dub 2020

a chladit hermankem!

zuzita15
7. dub 2020

@bzucilka ne, neni to normalni, muze to byt encefaliticky plac, coz je pomerne zavazny nezadouci ucinek, ktery bys mela hlasit doktorce a ta na sukl a nebo ty sama na sukl. Nozicku chladit, paralen (nebo obecne paracetamol) nedavat!! Pokud nema horecku, jen bych chladila. Pokud kojis, tak kojit, kojit, kojit a zase kojit

hezz17
7. dub 2020

@zuzita15 proč nadávat?

sudylichozrout
7. dub 2020

@zuzita15 Prosim te, nesir tady bludy...

zuzita15
7. dub 2020

@sudylichozrout co konkretne sirim za blud? Ze to neni normalni? To opravdu neni

baraskaska
7. dub 2020

@sudylichozrout encefalicky plac neni blud. Je to stav kdy v dusledku ockovani muze vzniknout otok mozku. Je to vzacne ale muze se to stat. Ale ma starsi dcerka taky priserne brecela nekolik hodin, myslim ze u ni to bylo spis tim ze ji to bolelo a ona byla snad od prvniho okamziku narozeni dost citliva proste drazdive ditko. Ale blud to rozhodne neni. Cetla jsem si o tom asi dva rok po hexe a uplne me polil studenej pot. No nakonec jsem uznala ze zase tak ultra extreme nervala na to ab to bylo ono. A hlavne ze by to nechalo nasledk zrejme.

marketka_m
7. dub 2020

@bzucilka tak co..jak to vypada???

bzucilka
autor
9. dub 2020

ahoj, po dvou hodinách pláče vyčerpáním usnul a večer ještě pofńukával, pak už dobrý. druhý den byl už úplně v pohodě, jen teplotka 37,3. myslím, že mu to doktorka jen blbě píchla ☹ děkuju všem...