Rukavice nebo rukávník na kočárek?

nika110818
20. zář 2021

Ahoj, prosim, nekdo tip na hezky a kvalitni rukavnik nebo rukavice na kocarek? Dekuji. 😊

mysh_me
20. zář 2021

Ja mam little angel rukavice a parada, uvnitr jsou chlupatoucke teploucke, loni jsem s nimi jezdila celou zimu. S rukavnikem zkusenost nemam, ale svagrova rikala, ze ji do nej foukalo, ze je lepsi na kazdou ruku zvlast 😉

zizkmi
21. zář 2021

@nika110818 mam rukavniky na kazdou ruku zvlast, ale stejne jsem mela v zime i rukavice. Ruka prochladne

zrzeckas
21. zář 2021

Ja mela rukavnik, zcela obycejny, a byvalo me v nem horko i bez rukavic a ne jen me (v zime jsme se hadaly o kocarek kvuli rukavniku 🙈😃) .... Rukavnik na kazdou ruku zvlast jsem nezkousela 🙂

ondul
21. zář 2021

Ja proste nosim (ted bude nase treti zima) proste normalni rukavice a nikdy sem zadnej problem/touhu po necem jinym nemela. Asi si to musis zkusit, nekdo by si zas klepal na celo, ze rukavnikje nutnost.

zrzeckas
21. zář 2021

@ondul nutnost urco neni a treba si myslim, ze nemusi byt nejaky znackovy a drahy a klidne z druhe ruky...... Ja rukavice z 99,9% zapominala 😂 a navic jsem si do rukavniku davala mobil, bylo to lepsi jak v kapse 😃

fouskovi
21. zář 2021

Já měla rukávník a furt jsme se hádali kdo si tam schová ruce 🤣🤣

lovemusicsun
21. zář 2021

Měla jsem obyčejný rukávník, občas jsem měla rukavice, ale když jsem je zapomněla, tak jsem za něj byla vděčná.

barmil
21. zář 2021

@nika110818 v životě jsem nic z toho neměla a to je u nás v zimě opravdu zima, sníh a mráz, 4/5 mesicu vkuse.

krasna_neznama86
21. zář 2021

Mám Little Angel rukavice a fakt super, mám jen několik let a neměnila bych. Nosím do nich ještě klasické rukavice, když je větší zima, trpím na eksem, tak musím mít ruce v teple.

katule1990
21. zář 2021

@nika110818 Mám rukávník Emitex na obě ruce dohromady a je fajn. Člověk nemusí pokaždý sundávat rukavice, když chce např. dítěti upravit čepici. Využívám ho i rozložený jako skvělý podsedák, když si chci někde sednout na lavičku 😁.

andelka
21. zář 2021

Rukávník Emitex jsem si pořídila už před 11 lety, v kuse.

ninolleta
1. říj 2021

Měla jsem jak rukavnik jak vcelku, tak ten zvlášť, a zdál se mi lepší ten vcelku, a určitě není jedno jaký vybereš. Obyčejný od Emitexu je k prdu, vyber kvalitní a teplý.

lenula02
1. říj 2021

Měla sem rukávník na každou ruku zvlášť a na druhé urictě koupíš přímo rukavice na madlo, do rukávníku foukalo ze stran...