Svačinky pro děti. Co dáváte?

misaa56
8. srp 2022

Ahoj, co dáváte dětem kolem 2 let odpoledne na svačinku? Nějak nevím co už dávat. Nejčastěji má nějaký jogurt ale chtěli by to nějakou změnu 😁 Pomazánky nechce

martiniquest
8. srp 2022

Vetsinou jsme venku, takze ovocnou kapsicku a nejakou susenku. Pripadne proteinovou tycinku.

katule1990
8. srp 2022

@misaa56 Já dávám většinou bílý jogurt, občas pro změnu třeba banán, přesnídávku, domácí buchtu s ovocem (zatím peču zvlášť bez cukru nebo s minimem cukru) nebo chleba s máslem, příp. trochou sýru, žervé nebo kvalitní šunky.

michaela666
8. srp 2022

Střídám jogurt, domácí pudink, ovoce a to co zrovna upeču - banánové/ špenátové muffiny, brumíky. Občas už si řekne, že chce rohlík se šunkou nebo pomazánkou ( avokádová a hrášková frčí nejvíc).

elesse
8. srp 2022

Taky jsme venku, tak mame ovoce, zeleninu, orechy, syr, buchtu, pecivo, kapsicku, susenky v ruznych kombinacich

ivis_b
8. srp 2022

Ovoce, kapsičku, zeleninu, sýr, případně občas i pečivo, nebo když mi zbyde od večeře nějaká zeleninová placka nebo vaječný muffin. Kdyby bylo na ní, svačí jen sýr, toho by snědla na tuny.

emillyhk
8. srp 2022

Když jsme doma, tak bílý jogurt, puding, přesnídávku, buchtu, ovoce, piškoty... Venku vlastně totéž kromě toho jogurtu 🤭

shirilka
8. srp 2022

@misaa56 Rohlík se šunkou, muffiny nebo ovoce. Měli jsme asi měsíc období, kdy ke svačině muselo být hroznové víno ale už se ho přejedl😄 ... a pomazánky taky nechce jíst.

biciklissie
8. srp 2022

V tomhle věku jsem střídala jogurt, přesnídávku a ovoce.

jjasmina
8. srp 2022

@misaa56 rohlik, buchta, wafle, jogurt, tvaroh. U nás bude mít v září 2,5r a teda teď sní strašně moc toho, každou chvíli má hlad

jako_mala_holka
8. srp 2022

Pečivo s něčím (sýr, šunka, pomazánka,...), kapsicku, ovoce,... Bílé jogurty teď nějakou dobu nechce jíst, tak někdy je i pribinacek nebo tak něco ,prostě co je zrovna po ruce... Dneska třeba měla pečivo se sýrem a pak se dorazila melounem 😀