Usínání miminka. Je to normální?

nika110818
21. čer 2021

Ahoj, jsem cerstva maminka prvniho miminka a tak je pro mne vse uplne nove. Proto bych chtela poprosit o radu - nase 3-tydenni holcicka po probuzeni probreci prebalovani, pak se hezky napapa, ale pak ma nekdy problem usnout. Bud musime kolebat v naruci, nebo nekdy neusne klidne i 2-3 hodiny a byva hodne nervozni, breci, je neklidna. To je narocne hlavne kdyz se to stane v noci. Nekdy ale usne bez problemu a temer hned usne. Prosim, je to normalni? Nebo v tomto veku by miminko melo spinkat hned a bez problemu? Predem dekuji. 😊

leniczka23
21. čer 2021

@nika110818 je to naprosto normální, málo které miminko usne hned. Ta adaptace je těžká jak pro tebe tak pro miminko. Na víc tohle počasí taky není úplně ideální. Za mě strašně doporučuju Babyvak a pak šumíci medvídek MyHummy. Jestli kojis, tak koj podle potřeby, může být i žízeň, nebo prostě chce jen kontakt. Za chvilku už budeš vědět. Ale ze svoji zkušenosti vím, že do určitého je stejně každý den jiný.

mamikry
21. čer 2021

@nika110818 Je to normalni. Nektera miminka jsou nespavci. Nas petitydenni spanku pres den moc nedal, ted se to trosku srovnalo. Pomaha svazat rucicky, aby se nerusil, pustit bily sum a u nas zabralo udelat hnizdo z perove perinky, ma v nem asi pocit tepla a bezpeci.

leniczka23
21. čer 2021

Jo ano, to péřové hnízdo funguje taky skvěle. Nechala jsem ušít kulatej péřovej polštář s větší výplní, stal mě asi 400kc teď už ho využívá i ségra 😊

me_druhe_ja
21. čer 2021

U miminek je normální naprosto vše. 😀

klokanka31
21. čer 2021

@nika110818 Je to normální 🙂

nika110818
autor
21. čer 2021

Moc vsem dekuji. Tak uz jen vydrzet. 😊 dny se daji vydrzet, tezsi jsou noci. Jeden den prospi skoro celou noc a druhy den oci otevrene dokoran do dvou do rana. 😂