Už nakupujete vánoční dárky?

frista
1. říj 2020

Jsem asi švihlá, ale dnes jsem objednala další várku vánočních dárků. Vzhledem k tomu, že termín porodu mám kolem Vánoc, tak to nechci nechávat na poslední chvíli a ideálně chci mít v listopadu už vše zabaleno 🙂
Jsem jediná? :D
Máte nějaký tip na dárek pro vašeho taťku?

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
andyskarsgard
1. říj 2020

Já m skoro všechny dárky, ale vůbec nevím, kvůli stěhování máme vše po krabicích, za 2 týdny se mám stěhovat, a termín porodu mám 12.12 tak bych taky chtěla vše stihnout. 😂 😂 😂

nattt
1. říj 2020

Jezis holky tak sup sem s napadama 😀 ja jsem uplne bezradna...vubec netusim..potrebuju darek pro pritele, s tim je to nejhorsi se trefit do vkusu (rad jezdi na kole, ale ja tem doplnkum nerozumim, takze se neodvazim kupovat neco naslepo)..a pak jeste neco maleho pro mamku s jejim manzelem a pro babicky.. a taky drobnosti pro dve nejlepsi kamosky.. prijde mi, ze kazdy rok utika cim dal rychlejc a kdo to ma furt vymyslet 😀 obdivuju vas, ze uz to mate vyresene! jak to delate? 😀

radullah
1. říj 2020

Ahoj, já jsem měla TP loni 28.12, nakupovala jsem dárky už v červenci :D a nakonec se ukázalo, že to byl bezvadný nápad, protože jsem rodila o víc než měsíc dřív, z porodnice nás pouštěli až před vánocema a tak byl poslední měsíc úplně dárkově zabitý. Teď už jsem začala taky nakupovat. Jednoduše proto, že to potřebuji rozdělit do několika rodičáků. Jinak jestli máš na mysli taťku jako manžela :D (člověk nikdy neví) tak ten náš se hrozně rád toulá přírodou a dělá neskutečné fotky, takže nechám 2-3 vytisknout na plátno s hesly..."nádech výdech" , "nemusíš nic" nebo "no a co" :D a budeme to mít v obýváku jako obrazy. Jo a manikůru...protože ta jeho stará je už děsná :D

lenatko91
1. říj 2020

Pro dceru nakoupeno, příští 2 měsíce budu řešit zbytek rodiny. Ale pravidelně začínám nakupovat už v létě 😃

petulles
1. říj 2020

Já začínám taky dřív cca od září 🙂 Jsme velká rodina jak z mojí tak manželovi strany a do toho od září do jara u všech samý narozeniny, svátky... takže raději kupovat postupně, než se zruinovat těsně před Vánoci 😀 Jinak taťkovi vždy mám problém, nic si neřekne, nic nechce.. takže většinou nakoupím kupu křížovek, nechám vytisknout fotoknihu, nějaké ty vitamíny na klouby 😀 a třeba nějaké nářadí do dílny 🙂

barulina
1. říj 2020

Pro syna 5 medicu uz mam, dceta me ceka rijen listopad a pritel taky. Vic rodiny nemam. Ale koupim rodine sve nej pritepkyne, neb je opravdu skvela

tasimia
1. říj 2020

Ty jo, holky 🤣 obdivuji každého kdo už kupuje, opravdu. Je říjen a já nevím jako každý rok co koupit. Většinou všem kupují o čem se zmíní hned pro radost. To zase bude dilema ♥️

bervidova
1. říj 2020

Jediná určit ne, každoročně mám na konci září nakoupeno asi všechno, pak už jen dolaďuji, případně přesouvám vánoční dárky na narozeniny, pokud padnu na něco super jiného. S dárkem pro taťku ale neporadím, takové dárksy nepořizuji.

klokanka31
1. říj 2020

Teda holky já vám závidím, taky bych chtěla mít už nakoupeno... Letos to už nestihnu, ale příští rok chci nakupovat už od léta 🙂

madbetka
1. říj 2020

Letos poprvé jsem se hecla a opravdu už od září vymýšlím a nakupuji dárky. Půlku už jich mám doma, další část vymyšlenou 🙂
Tip na dárek pro taťku nemám. Ten náš si přeje každoročně ponožky (ty musí dostat, bez nich nejsou Vánoce) a jinak nic. My mu obvykle kupujeme pivo 😀

zmrzlinka
1. říj 2020

Taky už nakupuji 👍

katule1990
1. říj 2020

Holky, obdivuju vás, že už máte nakoupeno, já nemám nic. 22. 11. čekám první mimčo, tak jsem chtěla Vánoce tentokrát taky řešit dřív, protože pak nevím, jak to bude s časem a chutí, ale nějak jsem to nezvládla, pořád přemýšlím, co vše pořídit pro mimčo a co zjistit kolem toho 😅. Jediné, co jsem objednala, jsou sypané čaje pro manžela z Aliexpresu, veřím, že budou lepší než ty u nás a manžel sypané čaje miluje.
@nattt Já mám tátu cyklistu, těm verkům na kolo taky nerozumím 😀, ale v minulosti jsem mu kupovala např. předplatné časopisu o kolech, tréninkovou bibli pro cyklisty, nějakou knížku, příp. sportovní oblečení 🙂.

izz76
1. říj 2020

Nekupuju, vánoce začnu vnímat až po Mikuláši, dárky onstarám většinou během 2-3dnu,něco v obchodě, něco objednám.. My dospělí si dáváme jen symbolické dárky, větší děti si řeknou co chtějí. Malá 6let bude psát dopis Ježíškovi nejdřív na začátku prosince, takže těžko ji budu kupovat dárky už v létě, ani bych to nevydržela nedat driv😃

michaela666
1. říj 2020

Asi jsem jediná divná, ale letos u nás budou akorát 2 dárky formou poukazů pro rodiče a tchánovce...Děti zatím nemáme, tam s dárky počítám od příštího roku. S manželem si většinou uděláme radost na podzim vybavením ke společnému koníčku, což jsou částky jak blázen. Jinak je v rodině pravidlo, že dárky se kupují převážně dětem. Vánoce máme spíš jako velké návštěvy, spoustu dobrého jídla a hlavně všechno v klidu a v pohodě. Což mi letos docela vyhovuje, protože budu mít pár dní do porodu.

meronym
2. říj 2020

Ja popravde nechapu, jak nekdo muze kupovat darky pul roku dopredu. Vzdyt si to obdarovany mezitim muze poridit sam, u deti se zase za takovou dobu muzou hodne zmenit zajmy a preference (minimalne u tech mensich)... Muj muz je na to expert, jeden rok se mu povedlo koupit si pred Vanoci 3 ze 4 darku, ktere jsem mela pripravene (napr. cestovni tasku) 🙈

herbinaaa
20. říj 2020

ještě ne, ale letos to vidim pouze na nákup v eshopech. Cca ale vím komu co koupim. Dceři hračky, mamince kosmetiku, otci poukaz na vitaminy do lékarny a sestře clipy na vlasy.

klokanka31
20. říj 2020

@herbinaaa Taky budu nakupovat v eshopech 🙂

herbinaaa
20. říj 2020

@klokanka31 letos je to asi jediné řešení jak v klidu nakoupit 🙂

klokanka31
20. říj 2020

@herbinaaa Ono stejně na eshopech je víc zboží než v krámech.

herbinaaa
22. říj 2020

a už jsme dokrámovali :(

takyjedna
22. říj 2020

Ja nic nemam a ani nic extra nakupovat nebudu.. Jenom manzelovi. Vim, ze touží po novych hodinkach. A manzel koupi neco detem.. Mame mraky pribuznych, ale stahli jsme obdarovavani na minimum.. Max nejakou drobnost. Chlap uz je diky korona hysterii letos podruhy bez prace, potrebujeme radsi usetrit penize na slozenky😒

codal
22. říj 2020

Já už mám skoro všechno koupené ❤️💪

bemo
22. říj 2020

Dnes jsem objednala první dárek a to právě pro manžela. A sice tašku na notebook, tu si přeje už hodně dlouho a dnes jsem náhodou narazila na jednu hezkou a za dobré peníze. Ale jinak objednávám až v listopadu. Ale kdybych měla termín porodu,tak bych jistě chtěla mít vše včas vybavené.

klokanka31
23. říj 2020

Víte jakýho brouka do hlavy mi dneska nasadila kamarádka? Že vždycky před Vánoci nestíhají eshopy ani dopravci. A letos, vzhledem k tomu že se možná lidé do kamenných obchodů nedostanou, tak budou na eshopech ještě větší fofry... Docela zajímavá myšlenka 🤔

katkakrejsek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klokanka31
14. pro 2023

@katkakrejsek Myslíš že ti to stihne dorazit?

vejnarka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz