VÝHRA ZE SOUTĚŽE. Zapojujete se a vyhrál už někdo z vás?

kami92
22. zář 2020

Ahoj, jen tak by mě zajímalo, zda se tu někdo zapojuje do různých soutěží a už vyhrál něco pěkného? 🤩 Mě se zatím podařilo vyhrát jen kosmetiku a jednou balíček dobrot z Lidlu že soutěže na fb😊

merope
22. zář 2020

Já 3 krabice mlíka pro mládě, hodilo se hodně. Vybírám, jaké soutěže se zúčastním - musí mě produkt zajímat, takže nejdu do všeho.

terka555
22. zář 2020

Zapojuju se ale spis treba na ig a tam uz se mi podarilo vyhrat spoustu hezkych věci 🙂

honeya
22. zář 2020

@kami92 ja vyhrala z dm kaše pro prcka, pak sampon s balzamem a na babyonline balíček hygienických potreb. Hodne soutezim na instagramu, ale tam se zatim nepostestilo

andyskarsgard
22. zář 2020

Já ještě nikdy nic nevyhrála i když se zapojují..mám prostě na tohle smůlu. 😂

krtcice
22. zář 2020

Vyhrála jsem kdysi z časopisu dekorativní kosmetiku a knížky, pak prodloužený víkend na Moravě, tady na MK tašku z DM ta mě potěšila hodně a panenku LIL'SNAPS od Zapf Creation, pak na jiném webu kosmetiku Weleda, kojící a miminkovské čaje, sadu od Silvanols, kreativní sadu Ani muk - Rodokmen, hru Zajíček v své jamce, dřevěné puzzle Krtek, světýlko fo pokojíčku, balení jogurtových kapsiček...
Teď na víc nevzpomenu ale je toho dost 🙂

kami92
autor
22. zář 2020

@krtcice tak to je super, tolik výher! 🤩

kami92
autor
22. zář 2020

Holky a na jaký stránky chodíte soutěžit kromě fb a instagramu? 😊

krtcice
22. zář 2020

@kami92 zena-in.cz ale tam jsem chvíli a zatím nic. Pak Promaminky.cz tam je to super. Hlavně mi vyhovuje Věrnostní program, díky tomu mám x dalších věcí pouze za aktivitu na webu.

merope
22. zář 2020

@kami92 Já soutěžím jenom tady 🙂

jana_zofie
22. zář 2020

Soutěžím jenom tady. Teda jednou jsem se zapojila do soutěže MALLu na FB a vyhrála moc pěkný příruční kufr. Jinak teď mi přišla zpráva o výhře v soutěži o kaše Nutrilon, tak věřím, že dojde i ta kaše :D