Bolest po zavedení nitroděložního tělíska JAYDEES

veronikastrmiskova
13. čer 2018

Zdravím všechny 🙂 Včera sem byla na zavedení nitroděložního tělíska JAYDEES, zavedení se dalo vydržet ale bylo mě po něm dost nevolno. Ten den sem do sebe dala tři ibalginy bolest jako při MS. Teď druhy den už to tak necítím ale pořád vím, že tam něco je. Lehčí bolest ale ustupuje. Jaké máte zkušenosti vy s tělísky? Děkuji 🙂

konidana
13. čer 2018

najdi starší diskuze, je jich to několik obsáhlých. Jinak pár dní trvá než si všechno sedne, to je normální.

veronikastrmiskova
autor
13. čer 2018

moc děkuji 🙂

mrmag
13. čer 2018

Já ho nemám ale známá měla podobné působení vím že jsme to spolu rozebíraly 🙂 Jak píše konidana tak to chvilku trvá nechala bych to sednout 🙂

reza1986
18. čer 2018

Tohle je podle mě u každého individuální. Mám známou, které neměla žádné problémy a druhá kamarádka musela jít dokonce na vyndání, protože to její tělo absolutně nepřijalo. Když by ti nevolnost pokračovala, šla bych určitě aspoň na kontrolu k lékaři. Nic tim nezkazíš a určitě lepší hodina strávená u lékaře, než aby ti to ublížilo.

veronikastrmiskova
autor
18. čer 2018

@reza1986 tak už je vše v pořádku, už ani nevím o tom, že ho mám tak sedlo dobře 🙂 díky za radu 🙂

reza1986
19. čer 2018

@veronikastrmiskova tak to je super 🙂