Noční debatní kroužek

Tak to vypada, ze dnes budu opet netopyr. V noci se u nas proste nespi 🙄
odula
21. led 2017
Jeee, to je ale pěkný vlákno. 🙂 hlásím se do kroužku 🙂
magicaetezzzautorModerátor
21. led 2017
@odula
Vitej 😀 myslim, ze nas tu bude vic brzy 😂
odula
21. led 2017
@magicaetezzz ja se budu v průběhu noci objevovat a zase mizet podle kojení 😉 máš nějaký preference ohledně tématu? Co třeba určitě NE?
21. led 2017
@odula
Jeee uz mas prcika? To me to ceka v kvetnu poprve 🙂

Preference asi ne, cokoliv co v noci zensky napadne 👍
odula
21. led 2017
@magicaetezzz jeee - moc gratuluju. 😍 uz chystáš výbavu? Holčička nebo kluk? My máme už třetí děcko, holčička, rijnatko. Zlatíčko. Ale dneska mi to tedy osladila. Tak jsem sla a na doporučení jsem koupila knížku o usínání od e. pantley. Tak jsem zvědavá.
21. led 2017
@odula
Dekuju, bude to dle UZ slecna Emma. Tyo s vybavickou 😂 jde mi z toho hlava kolem. Abych mela "vse", jak to budu zvladat, kojeni atd atd 😀

Ty brdo 3 deti, to musis mit honicku, ale tak jako velka mama, uz mad plno veci pod palcem ne?

Btw o knize jsem cetla samou chvalu, premyslela jsem taky nad ni, ale to az casem kdyztak dokoupim.
dasadid
22. led 2017
Kuk už se spí 🙂 ?
22. led 2017
@dasadid
Neblazni, tady? Tady se nikdy nespi 😂
netopejr
22. led 2017
Čau netopýre! 😂
22. led 2017
@netopejr
A vyhravas zlateho bludistaka 😂 bezva nick a delas cest svemu jmenu 😅
tarianna
22. led 2017
Nazdárek,tak jsem vzhůru asi půl hodiny,v sobě jablko,a nevím co dělat,tak jsem zaplatil telefon a jak na mě svítí ta bílá obrazovka tak mě začaly palit oči 😂
tarianna
22. led 2017
Zapla telefon. Jak já ho miluju když mi sám od sebe přepisuje slova na nesmysly😠
netopejr
22. led 2017
@magicaetezzz No prave.... Co jsem si to dala za přezdívku....
Tvůj uvodni prispevek me odvařil.... 😅
netopejr
22. led 2017
Holky, co na tehu zacpu? Chybí posledních par cm, ale kje to bes, asi se dřív pobliju....
netopejr
22. led 2017
@tarianna to.chapem, ja se taky divím,co jsem leckdy poslala za tatarakwj vzkaz....
tarianna
22. led 2017
Tak já neporadím,zatím mě tato výsada míjí 😇
netopejr
22. led 2017
...tatarskej vzkaz (to pro změnu neopravil....)
tarianna
22. led 2017
@netopejr ještě že jsme (zatím) inteligentnější než ty mobily a přeložíme si to 😅 i když takovej tatarakovej vzkaz,ten bych si dala 😂
22. led 2017
@tarianna
Si pise co chce previt 😂

@netopejr
Pritel mi rekl,kdyz jsem skuhrala, ze mi TO nejde, ze na zacpu je nejlepsi se vysr*t - ftipalek!
Ale celkem mi pomaha krimicke zeli, syrove k telce.
netopejr
22. led 2017
@tarianna To si.musime jeste chvili počkat, sdílím Tvůj jídelníček
netopejr
22. led 2017
@magicaetezzz To je kysany, ze? Ja teda jedu ve znojmii, krimicky tu asi spis neprodávají. Dívala jsem se na slozeni, a dost se lisi. Akorát zas kmín me dost nadýmá. Znojmia kysaný není kysely moc, ale na můj žaludek dost,takže na jídlo jednoznačné preferuju sterilovany, ale to nemusí mit stejný efekt, ze?
Sterilovany jsem mela zrovna včera...
22. led 2017
@netopejr
Jj je kysany. Kmin te nadyma? Ty brdo to je paradox, ja cpu vsude, pze na me funguje proti nadymani 😂 co clovek to jiny zaludek nu.
A sterilovany asi nebude mit ten efekt nu, to mas jako normos mleko vs. kysane mleko (kefir a tak).
Kamaradka mi doporucila kazdy den lzicku lneneho oleje, jenze ten ja citim a hazu savli. Proste zacpa patri k tehu, jako nevolnost, nespavost, tvrdnuti bricha a dalsi krasne zalezitosti 😀
netopejr
22. led 2017
Jo, nadyma. Miluju ty rady, jak je na odprdeni. Leda nas nafoukne, bez upousteni. Nadyma nas všechny, me, kojence, starší děti, muže. Vůbec všichni muzu v rodine pak prdí, ze by mohli lítat.
Psylium a lněný semknko je dobry na zbliti, to.je další osvedcena rada, která u mw nefunguje. Lnenej olej nevím, aspoň s něčím. Musí byt ten lnenej, co? Ja do sebe dostanu tak max.acidofilni mliko občas. Nejsem tereba schopna pozřít bily jogurt, coz normálně jim, v zadny douprave...
Ano, nejkrásnější období v zivite zeny. Pak ještě miluju ty kecy o přípravě tela na poporodní nespani.... Nespáni mam s kojencema tak natrénováno,ze to ke fakt nesmysl. Jen me to odrovnava. Dnes vyjimecne kojenc spi, ale už těžko se mi usínalo,pak me vzbudil, cucl si, vyjimecne chrni a kjus od me, ale ja už nespím.
I blit už jsem byla, schody prosla, prádlo pověsila, a nic.
Bože!
Rsboibudu k ničemu, a potřebuju udělat tolik veci...!!!
A jestli kojenec vstane v pet, tak umřu. Fakt nevím,jak tohle tělu prospívá v připrave a jakej bonus tp je pro nitrodelozni vývoj....
22. led 2017
Mluvis mi z duse 👍
Jinak mel by byt lnenej nu. Ja zitra musim k nasim a to bude sranda, kdyz se nevyspim. X hodin poslouchat matku, jak fnukam a jak nedam porod bez tlumicich leku a ze 2 psy v byte s novorozemcem by melo byt trestny a ze se mam psu zbavit a tak dale a tak dale. Vzdy mam chut ji dat pesti, nebyt to moje mama, tak ji prastim. Misto podpory furt prska.. A to je bezva, me na bliti, nafoukla jsem, ze bych preletela tichy ocean a poslouchej to 🙄
netopejr
22. led 2017
@magicaetezzz No jo, matky ,člověk by cekal aspoň trochu ohledu... Jakou ma souvislost těhotenské fňukáni s tlumicima lekama u porodu? To je taky pěkná podpora...
Ja už závidím memu muzi ze spi, připadám si jako psychous.
On k tomu ještě blazene chrápe...
Pak mi rika, ze je nevyspanej... Usne normálně večer, spi o víkendu aspoň do osmi... Ja su vzhůru do jedny a vstavam třeba ve 4, 5 podle mrnouse...
22. led 2017
@netopejr
Od me matky se podpory nikdy nedockam. To vim uz od mala.

Muj chrape na zadech, tak do nej stouchnu, otevre na me oko a zamumla: spi vole 😂
Rano vstane, tak hodku po tom co ja konecne usnu, a rve z kuchyne, ze mi udelal kafe at vstavam 😕
Kde jsou ty doby, kdy jsem spala 12 i 15 hodin...
Po porodu se tak do roka male taky nevyspim, mno ja budu jasna
netopejr
22. led 2017
Spi jinde. Protože s tim je hi chrápáním se spat nedá. Takže mi furt vyčítal, ze se kvůli me nevyspi...protoze ho budim...
Po porodu se vyspíš. Odpadnou těhotenské výhody, novosi jsou z porodu unaveni, taky chrněj. A když mas jen jedno, můžeš spat vždycky, když bude spat, poobedovej slofik to jisti.
22. led 2017
@netopejr
Ho odsunu na gauc nebo ke psum na pelech, je velkej jako nas gauc.
Ty brdo chci videt, jak budu spat s cerstvonem po obidku, to by musel muj frajer nebyt furt v praci a starat se alespon o venceni hafiku. Nedejboze, aby prisel domu a nebylo co k jidlu.
Ale kez bych spala.
Fakt nevim, co je na tehu tak bezva a super 😀
netopejr
22. led 2017
@magicaetezzz Tak jsem byla hodna, po ty paty jsem chvili usla,mrně spalo skoro do pul osmy, coz je rekord a jsou to skoro dve hodiny. Najedla jsem se, ale ro dítě se jen vycuralo a bobek si nechalo na potom. Vazne chci, aby ten muž vstal, a to rychle. Nechci tu snídani vidět podruhý.
netopejr
22. led 2017
@magicaetezzz na těhotenství je super, ze pak porodis miminko. Nic moc jinýho am nevidím. 😁😆👣

Začni psát odpověď...

Odešli